כותרות אחרונות
Search

החברות "LG"ו – "LUMI", משתפות פעולה בתחום מערכת ביתית חכמה !

צילום: LG

 

החברות "LG"ו –  "LUMI", משתפות פעולה בתחום מערכת ביתית חכמה !

קידום "הבית המחובר" על-ידי המכשירים החכמים של "LG" בשיתוף עם טכנולוגיית "IoT" של "LUMI", מצביע על עתיד מרגש בתערוכת IFA 2019.

 

חברת "LG Electronics" וחברת "LUMI United Technology", ספקית פתרונות אינטרנט של הדברים (IoT) ובית חכם, חתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה לטובת פיתוח פתרון טוב יותר עבור ניהול בסיסי של מכשירים ביתיים, באמצעות "IoT". השותפות תתמקד בפיתוח חידושים באמצעות AI וחיישנים מתקדמים שיכולים לאתר שינויים בסביבה פנימית כמו רמת לחות, טמפרטורה ותנועת הדלתות.

 

צילום: LG

 

מוצרי "LG" בהם מוטמעת טכנולוגיית חיישני "Aqara" המתקדמת של "LUMI" יחסכו אנרגיה, יגדילו את הנוחות וישפרו את הבטיחות בבית. חיישן "Aqara" בבית שנקבע לטמפרטורה מועדפת יאפשר למזגן "LG" לפעול באופן אוטומטי. באמצעות החיישן המחובר של "Aqara" המוצמד לחלון, המשתמש יקבל התראה כשהחלון נפתח בזמן שהמכשיר של "LG" בפעולה. 

 

ניתן להתרשם משיתוף הפעולה בין "LG" ל-"LUMI" בתערוכת IFA 2019 בברלין בחודש הבא. בביתן "LG" בתערוכה יוצג קולט הלחות של "LG" העושה שימוש בטכנולוגיית "LUMI" כשהוא שומר על בגדים במצב אופטימלי על ידי ויסות אוטומטי של רמת הלחות. בנוסף יוצג בתערוכה הרמקול החכם "LG WK7" המחובר לנורת הלד החכמה "Aqara" המשנה את התאורה בחדר כאשר נאמר המשפט "מצב קולנוע".

 

צילום: LG

 

ריו היי-ג'ונג, מנכ"ל מחלקת מכשירי החשמל ופתרונות אוורור בחברת LG:"אנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם LUMI ולחשוף למבקרי IFA 2019 את הפתרונות החכמים החדשים שלנו לבית"……………….  "באמצעות שותפות אסטרטגית זו, LG תפתח את המערכת האקולוגית המחוברת בדרכים החשובות לצרכנים, ותרחיב את פתרונות הבית החכם שלנו כך שיכללו בניינים חכמים כמו גם ערים חכמות".

 

החזון של LG ו- LUMI לגבי הבית המחובר של העתיד יוצג בתערוכת IFA 2019 בין התאריכים 6-11 בספטמבר באולם 18, מסה ברלין.