כותרות אחרונות
Search

הכשרה ביטוח משיקה את "GO" – פלטפורמת ביטוחי רכב דיגיטלית המאפשרת הפקה מלאה של פוליסת ביטוח בשתי דקות

"GO"  ויוצאים לדרך !

הכשרה חברה לביטוח מציגה מהפכה בתהליך הפקה דיגיטלי מלא לביטוח רכב

הכשרה ביטוח משיקה את "GO" – פלטפורמת ביטוחי רכב דיגיטלית המאפשרת הפקה מלאה של פוליסת ביטוח בשתי דקות ומתן מענה דיגיטלי בשירות לקוחות ובתביעות, מותאם למכשירים ניידים חכמים

בשורה חסרת תקדים בענף הביטוח בישראל – מוצר הרכב"GO"  מבית הכשרה חברה לביטוח בע"מ יאפשר  גם הפקת פוליסה ביטוח רכב חובה ומקיף באופן דיגיטלי ומהיר וגם מענה דיגיטלי בשוטף.

 

10 קליקים פשוטים, 59 שניות עד לקבלת הצעה ראשונה לביטוח, 2 דקות סה"כ עד קבלת הפוליסה לדוא"ל, 360 מעלות שירות פרימיום, 100% דיגיטל – ויש לכם ביטוח רכב מכל מקום ובכל זמן ומציעה חבילת שירותי פרימיום אשר לא נראתה כמוה בישראל. 

 

שמעון מירון מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "אנו שמחים לבשר על המהפכה הבאה בתחום ביטוחי הרכב. הכשרה מביאה בשורה אמיתית לציבור"

השירות החדש יציג מספר כלים שמשנים מהקצה לקצה את עולם הביטוח הדיגיטלי בישראל:

  • הפקה דיגיטלית ופשוטה של ביטוח תוך 59 שניות בלבד.

  • מחירים אטרקטיביים – לואו קוסט במחיר, פרימיום בשירות.

  • אפשרות לרכישת ביטוח דרך הטלפון הנייד או המחשב 24/7 בכל זמן ומכל מקום.

  • שינוי תפיסת עולם שירותית-צרכנית: במקרה של אירוע ביטוחי, הלקוח מקבל שירות מלא ומקיף בכל שלב ושלב, מבלי להגיע בעצמו למוסך או לדבר עם שמאי. בנוסף, הלקוח יכול להתעדכן on-line לגבי שלבי הטיפול במקרה הביטוח. כך לדוגמא, במקרה של תאונה (כמו כל מקרה אחר: רכב תקול, רכב תקוע וכדומה), הלקוח מדווח למוקד או (בהמשך) באפליקציה על האירוע הביטוחי והמוקד דואג לכל הסידורים הנדרשים – הזמנת גרר, מתן רכב חליפי, העברת הרכב למוסך, והלקוח מקבל כל העת עדכונים בזמן אמת על התהליך כולו (החל מגרירת הרכב, קבלתו למוסך, בדיקתו ע"י שמאי, טיפול בתקלה ועד לקבלת הרכב חזרה נקי ומתוקן) תוך שהוא ממשיך בשגרת חייו !

  • דיווח תאונות בזמן אמת, ללא בירוקרטיה וסחבת: לדוגמא, במקרה של תאונה, הנהג מצלם את הרכב ומעלה את התמונות לאפליקציה, והמוקד כבר יעניק עבורו שירות VIP (סידורי גרר/רכב חלופי, שירות שמאי, טיפול במוסך וכיוצ"ב)והרכב מועבר לרשימת מוסכיGO" " שמעניקים שירות VIP בלתי מתפשר.

  • פוליסה שקופה והוגנת – בכל מקרה ובעת צרה אנחנו שם בשבילך.

  • פוליסת GO מציע חווית שירות פרימיום שלא נראתה בישראל, חווית שירות פרימיום בשיטת ליסינג  מלאה!

מוצר GO מציע חווית שירות שלא נראתה כמוה בישראל,: מהירה, שירותית, בשקיפות מרבית, חווית שירות פרימיום (בשיטת ליסינג מלאה) . כך במקרה שיידרש למבוטח שירותי רכב או רכב חילופי בשל תאונה או תקלה, יגיע עד אליו נהג שייקח את הרכב לטיפול ויספק מפתח חליפי במקום לרכב חלופי.

 

בשלב הראשון להשקת המוצר, השירות יינתן ע"י המוקד בשיחה טלפונית. לשם כך הוקם מוקד שירות ייעודי, פרימיום ומהיר ללקוחות GO. הנציגים עברו הדרכה מיוחדת על מנת להכיל ולהפוך את השירות לידידותי בדומה לחבר מלווה. עד סוף השנה, הכשרה תציע את השירות באופן דיגיטלי במלואו ותשלים את המהפכה.

 

מוצר GO יציג בהמשך חידוש נוסף: אפשרות להוזלת פרמיית הביטוח והפחתה בהשתתפות העצמית – לקוח שבעת רכישת הפוליסה יצלם את רכבו 360 מעלות יוכל לקבל בתמורה הנחה של עד 200 שקלים ובנוסף הנחה משמעותית במחיר ההשתתפות העצמית.

 

השירות זמין גם אצל סוכני הבית של הכשרה וברכישה עצמאית באמצעות אתר אינטרנט מותאם או באמצעות האפליקציה, שם גם יתבסס כל האזור האישי של מבוטחי GO.

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח בע"מ

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח בע"מ: "בשנים האחרונות עולם הביטוח עובר שינויים מהותיים בתחום הדיגיטל והופך להרבה יותר נגיש ופרקטי ללקוחותיו. אפשר לומר בפה מלא כי הכשרה עושה דיגיטל ומביאה בשורה אמיתית לציבור, במתן שירות הוליסטי, מלא ומקיף שמגבה את לקוחותינו 360 מעלות ומציע מנעד רחב של שירותים דיגיטליים, מהירים ומקצועיים. החברה שמה לעצמה דגש על הליכי ההפקה וחידושי הפוליסות הדיגיטליות, על דיווח אירועים ביטוחיים אונליין והזמנת שירותי גרירה, שירותי מוסך ושמאות מידיים. במקרה של תאונה או תקלה, כל התהליך מתבצע באופן דיגיטלי, כולל הדיווח על התאונה, קבלת רכב חליפי ושינוע הרכב למוסך. אנו שמחים לבשר על המהפכה הבאה בתחום ביטוח הרכב. "

 

אודות הכשרה חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ פועלת בכל ענפי תחום הביטוח הכללי ותחום ביטוח החיים. החברה מוחזקת על ידי חברת אלעזרא החזקות ביטוח בע"מ.