כותרות אחרונות
Search

המאפר הבינלאומי של מותג המעצבים איב סן לורן, פרד לטייר, מגיע לישראל

מותג המעצבים הבינלאומי YVES SAINT LAURENT יארח בישראל את Frederic Letailleur  אמן האיפור הבינלאומי של המותג  לאזור אירופה

פרד לטייר אמן ואגדה בתעשיית האיפור מוביל את מראות האיפור הנועזים של איב סן לורן מעל 23 שנה ומהווה השראה למאפרים ברחבי העולם.

תחת ידיו האמונות של פרד לטייר עברו ידוענים רבים כגון: קארה דלווין, אווה הרציגובה, קים קטראל (סמנתה מ'סקס והעיר הגדולה'), פרידה פינטו, להקת סיזר סיסטרס, פטרישיה ארקט ועוד.

המאפר הבינלאומי של מותג המעצבים איב סן לורן, פרד לטייר, מגיע לישראל. פרד שנחשב לאחד מאמני האיפור המובילים באירופה ואגדה בתעשיית האיפור, מוביל כבר 23 שנה את מראות האיפור הנועזים של איב סן, מהווה השראה למאפרים רבים ברחבי העולם וכן תחת ידיו האמונות עברו ידוענים רבים כמו: קארה דלווין, אווה הרציגובה, קים קטראל (סמנתה, סקס והעיר הגדולה), פרידה פינטו, להקת סיזר סיסטרס , פטרישיה ארקט ועוד.

פרד לוטייר,  עבד עם המומחים הגדולים בתחום,  כמו פאט מקגראת', לינדה קנטלו, איפר  עבור מעצבי העל כמו:  ג'ורג'יו ארמאני, פיטר פיליפס ולויד סימונדס.  פרד לקח חלק באירועי שבוע האופנה בפריז,  לונדון, מילאנו, טוקיו וכן השתתף בהפקות ובכתבות אופנה במגזינים הבינלאומיים כמו: מארי קלייר, קוסמופוליטן, טייליסט בריטניה, גלאמור, ווג ועוד.

צילום: יח"צ איב סאן לורן

פרד יגיע לישראל ל-3 ימים בלבד, החל מה- 20/3 ויהיה שותף לפעילות ענפה שיערוך המותג בישראל: החלק הראשון של הביקור יתקיים ב 21/03 – אירוע השקה במסגרתו  יציג פרד את הטרנדים, המגמות והצבעים  החדשים בעולם האיפור. האירוע יערך בפני מאפרים מובילים בישראל, מובילי דעת קהל ואושיות אופנה. האירוע יכלול הדגמה מקצועית של האורח על גבי דוגמניות שיוקרנו על גבי מסך ענק בפני הקהל.  

החלק השני של הביקור יתקיים ב– 22/3 וב 20/3  שיכלול פעילות במתחם השפתיים LIPSHOWROOM. המתחם יוקם בקניון עופר הגדול בפתח תקווה ובקניון עופר גרנד קניון  באר שבע. המתחם יהיה פתוח לקהל הרחב, שיהנו מהתנסות  אישית וחשיפה למוצרי המותג

איב סן לורן, מותג המעצבים הבינלאומי מעניק לנשים את כוח הפיתוי, החופש, ללא פשרות ומזמין את הנשים לשבור את החוקים. איב סן לורן מותג חתרני, פריזאי, נחשק ויוקרתי עם רוח צעירה והרפתקנית.