כותרות אחרונות
Search

המותג "Bosch" משיק סדרת מדיחי כלים חסכונית במיוחד שחוסכת עד פי 5 מים מאשר שטיפה ידנית.

 

"Bosch"

המותג הנמכר ביותר בעולם בקטגוריית מדיחים בסדרה חדשה:

המותג "Bosch" משיק סדרת מדיחי כלים חסכונית במיוחד שחוסכת עד פי 5 מים מאשר שטיפה ידנית.

 

"BSH", היבואנית הרשמית של המותג ,"Bosch" משיקה את סדרת מדיחי הכלים החדשה. מדובר בסדרה חסכונית במיוחד, אשר חוסכת מים, זמן ואנרגיה. חיסכון במים- עד פי 5 מים לעומת שטיפה ידנית, זאת בהתאם לבדיקה שנערכה במעבדות "Bosch" בהפעלת תכנית "ECO". מדובר בצריכת מים חסכונית במיוחד של עד כ-7 ליטר בלבד לכל הדחה, לעומת כ-40 ליטר מים בשטיפה ידנית על אותה כמות כלים בכיור. באמצעות השימוש במדיח ניתן לחסוך כמות מים המשתווה לכמות של 5 מקלחות בשבוע. במצטבר, מדובר בחיסכון של עד 33 ליטרים בכל הדחה, ועל כ- 9,200 ליטר מים חיסכון בשנה. חיסכון בזמן- נמצא כי השימוש במדיח הכלים חוסך זמן רב עבור המשתמש: הכנסה והוצאה של הכלים מהמדיח לוקחת כרבע שעה, בעוד ששטיפת כלים ידנית של מערכת כלים שלמה לוקחת כשעה. החיסכון בזמן הטעינה והפריקה שווה לכ-23 ימי חופש בשנה. חיסכון באנרגיה- שטיפת כלים ביד במים חמים המצריכה הדלקת דוד דורשת 2.60 קוט"ש, ואילו צריכת האנרגיה של מדיח היא רק 0.73 קוט"ש למחזור הדחה, ובכך החיסכון הוא עד 1.78 קוט"ש אנרגיה שחוסך למשתמש גם כסף. 

 

צילום: באדיבות "bosch"

 

סדרת מדיחי הכלים החדשה והחסכונית של "Bosch" כוללת: 13 מערכות כלים, מנוע ללא פחמים, מנגנון בעל זיהוי אוטומטי של חומר ההדחה (טבליה, נוזל או אבקה) בשילוב עם מערכת פירוק אקטיבית של טבליות הניקוי המביאה לתוצאות ניקוי מושלמות. בנוסף, ישנן נוריות חיווי "LED"  בפאנל לציון הצורך בהוספת מלח או חומר הברקה, טיימר להפעלה מאוחרת עד 24 שעות ומערכת חיישנים הכוללת: "aquaSensor" – חיישן צלילות/עכירות המים לקבלת תוצאות מיטביות וחסכון בחשמל ובמים; "loadSensor"- חיישן העמסה להשלמה אוטומטית של מים שנאגרו בטעות בתוך הכלים. מבחינה הגיינית, המדיחים מגיעים עם מגוון תוכניות מתקדמות ואף תכנית מיוחדת "MachineCare" לשמירה וניקוי של המדיח. בנוסף, המדיח מצויד במחלף חום "Heat Exchanger" – לייבוש היגייני וחיסכון באנרגיה.

 

הסדרה מונה שני צבעים: לבן ("SMS46NW01E")- הכולל תכנית מהירה של 20 דקות בלבד ודמוי נירוסטה ("SMS68NI09E") – עם תכנית מהירה של 35 דקות בלבד. המדיחים מגיעים עם מגוון אפשרויות נוספות: לחצן להדחת מדיח מלא בכלים בחצי הזמן, לחצן לייבוש אינטנסיבי, והמדיח בגוון דמי נירוסטה, מגיע עם לחצן נוסף להדחה היגיינית במיוחד. לרגל השקת הסדרה החדשה, המותג "Bosch" יוצא במבצע ייחודי: בקניית מדיח כלים חסכוני של בוש, מקבלים טבליות פיניש מתנה, וניתן גם לרכוש הטבת אחריות מורחבת של 5 שנות אחריות ב-199 ₪ בלבד. מחיר מומלץ לצרכן החל מ-2500 ₪. להשיג בחנויות החשמל הנבחרות.