כותרות אחרונות
Search

הנהלת חב' "קליל" חנכה חלון באוהאוס מבית "קליל" שנבחר להיות מוצג מוזיאוני רשמי בתערוכת 100 שנים לבאוהאוס.

הנהלת חב' "קליל" חנכה חלון באוהאוס  מבית "קליל" שנבחר להיות מוצג מוזיאוני רשמי בתערוכת 100 שנים לבאוהאוס.

הנהלת חב' "קליל" בראשותם של צורי דבוש היו"ר ואריה (ריצ'י) ריכטמן המנכ"ל חנכו חלון באוהאוס  מבית קליל שנבחר להיות מוצג מוזיאוני רשמי בתערוכת 100 שנים לבאוהאוס במוזיאון ישראל בירושלים.

 

הנהלת חב' "קליל" בראשותם של צורי דבוש היו"ר ואריה (ריצ'י) ריכטמן המנכ"ל חנכו מוצג מוזיאוני רשמי – חלון באוהאוס בתערוכה החגיגית לציון 100 שנים לבאוהאוס במוזיאון ישראל בירושלים – תערוכת "באוהאוס- שוברים את הכלים וכן משחקים".

 

חב' "קליל" שהינה החב' המובילה בתחום תעשיית האלומיניום והחלונות בישראל השיקה לאחרונה סדרת חלונות באוהאוס בהשקעה של כ-2 מיליון ש"ח.

 

צורי דבוש יו״ר"קליל"  זה מעביר בי צמרמורת  שחב' "קליל" נבחרה להציג חלון באוהאוס על ידי אוצרי התערוכה ולהציג את החלון כמוצג מוזיאוני רישמי בתערוכה ל100 שנים לבאוהאוס לצד יצירות של אומנים בעלי שם כמו ואסילי קנדינסקי פול קליי ואחרים. זו היא אבן דרך כל כך משמעותית בעולם העיצוב – שהמוצר שלך נבחר להיות מוצג מוזיאוני בעל תווית רישמית. במוזיאון מוביל וחשוב כמו מוזיאון ישראל. 

 

בצילום  מימין : אריה (ריצ'י) ריכטמן – מנכ"ל "קליל", עידו ברונו – מנכ"ל מוזיאון ישראל, צורי דבוש – יו"ר קליל – צילום – מורג ביטן