כותרות אחרונות
Search

השחקן דורון בן דוד (פאודה) יוביל את חגיגת המבצעים של רשת מחסני השוק ליום העצמאות

השחקן דורון בן דוד (סטיב פינטו) מפאודה ומטומטמת יוביל את חגיגת המבצעים של רשת מחסני השוק המונה 66 סניפים ליום העצמאות בקמפיין דיגיטל.

הרשת בבעלותן של משפחות נעמן וכהן, תציע מגוון מבצעים:, כגון: סטייק אנטריקוט טרי 2 ק"ג ב- 90 ₪, סטייק אנטריקוט קפוא ב- 39.90 ₪, מלפפון חמוץ בית השיטה- 3 יחידות ב- 10 ₪, מגוון סלטים- 2+2, מגוון פיצוחים 2+2, מגוון מוצרי על האש- 2+2,  שישיית בירה סטלה- 19.90 ₪ , מגוון כלים חד פעמיים- 2+2 ועוד…

 

צילום והפקה: אביב פרסום.

 

בסרטון בן דוד, מגלה כישורי נפנוף למנגל בשיטות שונות ומגוונות כשלבסוף מבין שמה שחשוב זה הבשר המשווק בקצבית הפרימיום של הרשת, המונה 66 סניפים ברחבי הארץ.

 

בן דוד, בילה יום שלם בנפנופים (וגם מטעימות בין שוט לשוט) בחצר של וילה מפוארת באחד הימים השרביים ביותר. למרות תנאי מזג האוויר הקשים שאילצו לבסוף לקרות את החצר, הפגין בן דוד הומור רב וקסם אישי ששבה את כל צוות ההפקה, כך שהיו מוכנים להישאר שעות נוספות מזמנם החופשי כדי לבלות במחיצתו.

 

 

צילום והפקה: אביב פרסום.

 

איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק מסר " רצינו לייצר סרטונים קלילים ליום העצמאות המתאימים לרוח האווירה הקלילה בדיגיטל ובחרנו בדורון המסמל עבורנו את הישראלי הערכי, הצנוע , האמיתי והעניו. אני מאמין כי סרטונים אלו יזכו לצפיות רבות ויעלו חיוך על הפנים של כולם".

 

הסרטון ביוזמת ובהפקת חברת אביב פרסום בבעלותם של בנצי ג'ורנו וניס אביטן, משרד הפרסום של רשת מחסני השוק בשנה האחרונה.