כותרות אחרונות
Search

התחפושות הפופולאריות לפורים 2017 על פי מותג התחפושות lola שנחת בישראל

התחפושות הפופולאריות לפורים 2017 על פי מותג התחפושות lola שנחת בישראל

בקרב תינוקות, פעוטות וילדים:

בנים: גיבורים וכוחות הצלה – חיילים, שוטרים, כבאים, נינג'ות

בנות: תחפושות להעצמה נשית –  טייסות, שוטרות, חיילות, לוחמות

פעוטות ותינוקות: חיות כמו  ארנבון, פילון, אפרוח, חתול, אריה, ינשוף, כבשה, דרקון, מפלצת, דג זהב וגם: פיראטים, אינדיאנים,  בוקרים ושוטרים.

 

צילום – טלי בקון

הפתרון לרכישת תחפושות באינטרנט: מותג חדש Lola

חג פורים מתקרב בצעדי ענק והחנויות מתמלאות במבחר תחפושות לכל הגילאים ובמגוון סגנונות. ההתלבטות הגדולה כהורים בחג זה – איזו תחפושת נקנה לפעוט או לילד השנה? ואיפה נרכוש את התחפושת באמצעות אתרי אינטרנט? או בחנויות בארץ?

אסתי לזר, בעלים  של חברת LOLA  הבינלאומית, המייצרת ומשווקת תחפושות מעוצבות לכל הגילאים  אומרת: "כניסת מותג התחפושות LOLA  לארץ הביא עמו יתרונות רבים לצרכן הישראלי המחפש תחפושות איכותיות ומעוצבות במחירים השווים לכל כיס. המותג LOLA נועד להעניק אלטרנטיבה מצוינת  לאלו שנהגו להזמין תחפושות באינטרנט ולא היה מודעים  לבעייתיות בנושא, כמו:  תחפושות ללא תקן, המיוצרות מחומרים דליקים, תחפושות באיכות  ירודה שלעיתים הן חד פעמיות בדרך כלל הן כלל אינן דומות לתמונה ולתחפושת הרצויה , זמינות המוצר המתעכב בדרך לארץ, חוסר אפשרות למדוד את התחפושת  להחזיר ולהחליף ועוד" . 

צילום – טלי בקון

מוסיפה לזר: "לכל מדינה בעולם יש את התחפושות הבולטות שלה ואנחנו ערוכים לתת מענה לזה. בישראל לדוגמא, הזכיין של LOLA , חב' רד פנדה שמו לב לביקוש גובר לתחפושות של גיבורים מקומיים ופחות לביקוש של תחפושות מעולם הפנטזיה ודמויות העל, מה שכיכב  בפורים שעבר."……….."אם בעבר הילדים התחברו לדמוית גיבורי העל מהסרטים והפנטזיה, השנה יש תחושת סולידריות וחיבור  לדמויות מציאותיות ופטריוטיות" ………… "בעקבות גל השריפות האחרון, יש עלייה משמעותית בביקוש לתחפושות הכבאים ואף  לחיילים, שוטרים ואנשי כוחות הביטחון." 

צילום – טלי בקון

מהנהלת חב' רד פנדה  נמסר עוד: "גם הזכייה של נבחרת הספורט הישראלית באולימפיאדה גרמה לנו לבקש מLOLA   לייצר  לשוק הישראלי תחפושות  ג'ודו לכל הגילאים, וכמובן שהוספנו לתחפושות מדלייה"……….. "בקרב הבנות התחפושות הפופולאריות ביותר הן מקצועות המעצימות נשים, כמו: טייסות, שוטרות, חיילות, נהגות מרוצים לוחמות מיתולוגיות (ויקינגית, רובין הוד  ) ועוד"…………"תחפושות נוספות שהן פופולאריות הפורים הקרוב  הן  שלדים, נינג'ות, אינדיאנים, פיראטים ובוקרים".

צילום – טלי בקון

אסתי לזר: "טרנד נוסף שיככב בפורים הקרוב, בעיקר בקרב בני נוער, הוא "התחפושות הקבוצתיות". לשם כך המותג LOLA  מציע מגוון רחב של תחפושות קבוצתיות לילדים, שימשכו את תשומת הלב, לדוגמא: חבורת שלדים, משפחת מלוכה, שבט אינדיאניים, פיראטים ועוד."…………"התחפושות לתינוקות שיככבו בפורים הנוכחי הן בעיקר חיות ידידותיות, כמו: ארנבון, פילון, אפרוח, חתול, אריה, ינשוף כבשה דרקון מפלצת  ואפילו דג זהב" .

צילום – טלי בקון

המותג  LOLA   מציע לפורים מגוון רחב של  תחפושות מעוצבות, המתאפיינות באיכות וגימור ברמה גבוהה ביותר, התחפושות נוחות לשימוש ועשויות מבדים עשירים ונעימים במיוחד, ניתן לכבס ולגהץ אותן ומחירם שווה  לכל כיס. התחפושות של LOLA   הן בעלות  אישור  של מכון התקנים ולכן אינן דליקות/מכילות רכיבים רעילים ומסוכנים. התחפושות מגיעות  רובן עם אביזרים וזאת על מנת לא להוסיף על מחיר התחפושת "בדלת האחורית " ולהכביד על  כיס ההורים .

 

דוגמאות למחירים מומלצים לצרכן של תחפושות  LOLA :

תינוקות :

ארנבון 69 ש"ח,

ינשוף 89 ש"ח

כבשה 69 ש"ח

טיגריס 69 ש"ח

צפרדע 69 ש"ח

דג זהב 89 ש"ח

ילדים:

נהג מרוצים(כולל קסדה) 139 ש"ח

כבאי (כולל קסדה ) 99 ש"ח  

שלד 89 ש"ח

חייל 69 ש"ח

חיילת 99 ₪  

שוטר/ת 59 ₪

מלכת הלבבות 119 ש"ח

נינג'ה מפואר 89 ש"ח

פיראט 89 שח , פיראטית 99 ש"ח

אינדיאני/ת 99 ש"ח

ניתן להשיג את התחפושות של LOLA  ברשתות שיווק מובילות כמו:  כפר השעשועים, הפיראט האדום, מאמא יוקרו, עידן 2000, ביג שופ ובעוד עשרות חנויות .