כותרות אחרונות
Search

חברת "מארוול" הודיעה על מינויו של גיא אזרד למנכ"ל "מארוול" סניף ישראל

גיא אזרד מונה למנכ"ל מארוול ישראל

חברת "מארוול" הודיעה היום על מינויו של גיא אזרד למנכ"ל "מארוול" סניף ישראל.

אזרד יחליף בתפקידו את יוסי מיוחס, מוותיקי "מארוול" ישראל שכיהן כמנכ"ל במשך 6 שנים.

 

מארוול ישראל היא בין החברות הגדולות בישראל לפיתוח שבבים ללא יצור (Fabless)  והיא פועלת בשני אתרי פיתוח: בפתח תקווה וביוקנעם. המרכז הישראלי מוביל ב"מארוול" העולמית את פיתוח השבבים לתחום הנטוורקינג, מערכות מיתוג (Switching) למרכזי הנתונים של ארגונים ולחוות ענן של גדולי הספקים בעולם. כן מוביל המרכז הישראלי את הפיתוח של מערכות מוכללות (SoC – System on Chip) למגוון יישומים. "מארוול" העולמית מתמקדת כיום בשלושה תחומים מרכזיים: נטווריקנג, אחסון וקישוריות. תחום הנטוורקינג הוא כיום מנוע הצמיחה המוביל של "מארוול" ורובו מפותח בישראל.

 

גיא אזרד החל את דרכו במארוול כסטודנט במהלך לימודיו בטכניון. לאחר מכן מילא במשך יותר מעשור שורה של תפקידי ניהול בתחום הפיתוח ההנדסי  באתרי "מארוול" בארץ. לאחר מארוול, היה מעורב במשך מספר שנים בהקמה ובניהול של שני סטארט-אפים שהתמחו בתחום השבבים (Ocean Technologies ו-Densbits Technologies). בשנת 2012 הצטרף אזרד למרכז הפיתוח של אריקסון בסן חוזה קליפורניה ושימש כדירקטור הנדסה, ובהמשך כיהן כדירקטור הנדסה בכיר במרכז המו"פ של אריקסון בבייג'ין. בשנת 2015 חזר אזרד ל"מארוול" ישראל ושימש כסגן נשיא החברה העולמית, וסמנכ"ל הפיתוח של חטיבת ה-Switching העולמית. עתה מונה, כאמור, למנכ"ל החברה בישראל, 20 שנה לאחר שהחל לעבוד בה כסטודנט.

 

מיכאל צימרמן, סגן נשיא החברה, ציין בהודעת המינוי: "אני רוצה להביע, בשמי ובשם "מארוול", את תודתי והערכתי ליוסי על 19 שנים של תרומה יוצאת דופן להצלחתה של החברה. אני סמוך ובטוח ש"מארוול" ישראל, תחת הובלתו של גיא אזרד, תמשיך להוות מודל לחדשנות ומצוינות"

גיא אזרד, צילום יח"צ

גיא אזרד ציין: "ל"מארוול" ישראל יש כיום תפקיד מרכזי בפיתוח הדור הבא של תשתיות התקשורת של מרכזי נתונים וחוות ענן ברחבי העולם. הצוות הישראלי המצוין מתמודד כיום עם האתגרים הטכנולוגיים הכרוכים באספקת קצבי תעבורה מהירים יותר ויותר בעולם של  גידול עצום בהיקף הנתונים. זו הליבה הקריטית של העידן הדיגיטלי המאפשרת את המשך התפתחותו. אני נרגש להוביל את הצוות היצירתי והמוכשר של "מארוול" ישראל בהתמודדות עם האתגרים הללו".       

אזרד הוסיף כי החברה מגייסת כיום עשרות מהנדסים נוספים במסגרת הרחבת הפיתוח של המוצרים האסטרטגיים הללו.