כותרות אחרונות
Search

חברת מכשירי תנועה ומשאיות, יבואנית "MAN" בישראל פתחה מרכז שירות חדש בחיפה בעלות של 45 מיליון ₪.

צילום: יח"צ "מאן"

 

חברת מכשירי תנועה ומשאיות, יבואנית "MAN" בישראל פתחה מרכז שירות חדש בחיפה בעלות של 45 מיליון ₪.

חברת מכשירי תנועה ומשאיות, יבואנית MAN בישראל, פתחה בימים אלה מרכז שירות חדש באזור הצפון. המרכז שהוקם ברחוב הדגן 13 שבמפרץ חיפה יעניק שירות לציי המשאיות, האוטובוסים והרכבים המסחריים שקבוצת מכשירי תנועה משווקת.

 

המרכז החדש הוקם בהשקעה של 45 מיליון ₪ ומתפרס על שטח של כ 6 דונם, מתוכם 4,000 מ"ר בנויים ובו 22 תאי שירות למשאיות ואוטובוסים וכן 2 קומות משרדים ואזורי רווחה לעובדים ולנהגי הרכבים שיוכלו לנוח בעת הטיפול ברכב.

 

המרכז נבנה בסטנדרט בנייה חדשני וכולל ציוד מתקדם על מנת לספק שירותי אחזקה למשאיות, אוטובוסים ורכבים מסחריים. כמו כן יינתנו במקום שירותי פחחות וצבע, פנצריה ותיקון מיזוג אויר.

 

לאור מהפכת הרכב החשמלי, שלא פוסחת גם על עולם הרכב הכבד, המוסך יהיה ערוך לטפל גם במשאיות ואוטובוסים חשמליים של MAN מסדרת ה eMoibility. נכון להיום מציעה MAN בישראל מגוון רכבים חשמליים – משאיות ורכבים מסחריים חשמליים בקטגוריה שבין 4.5 – 40 טון וכן סדרת אוטובוסים חשמליים.

 

מוסך זה החליף את המוסך הוותיק שפעל עד כה ברחוב חלוצי התעשייה שבמפרץ חיפה ויצטרף לעוד 15 מרכזי שירות MAN הפועלים ברחבי הארץ ונותנים שירות ל כ 9,500 רכבי MAN שנוסעים על הכביש.

 

צבי נטע יו"ר קבוצת מכשירי תנועה ויוגב גברי מנכ"ל MAN בישראל: "פתיחת המוסך החדש משתלבת באסטרטגיית הגדילה של הקבוצה והנוכחות המשמעותית של רכבי "MAN"  על כבישי ישראל. לקוחות "MAN" בצפון יכולים כעת ליהנות מהשירות המתקדם ביותר בסטנדרט אירופאי מוביל."