כותרות אחרונות
Search

חברת "סטרטסיס" מפרסמת את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי של 2021.

צילום: "סטרטסיס"

 

"אנחנו בנקודת מפנה משמעותית"!

חברת "סטרטסיס" מפרסמת את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי של 2021.

חברת "סטרטסיס", ענקית ההדפסה בתלת מימד, מדווחת על הכנסות בסך 159 מיליון דולר ושני חוזים למכירת מדפסות שישמשו לייצור חלקי קצה גדולים עם חיל הים האמריקני ועם יצרן "OEM" מוביל עולמי.

 

MINNEAPOLIS ורחובות, ישראל – ה-4 בנובמבר 2021 – חברת "סטרטסיס" (NASDAQ: SSYS), המובילה בפתרונות הדפסה תלת מימדית בפולימריים, הודיעה היום על תוצאות כספיות לרבעון השלישי של 2021. 

 

התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2021 בהשוואה לרבעון השלישי של 2020:
הכנסות של 159.0 מיליון דולר לעומת 127.9 מיליון דולר. הרווחיות הגולמית GAAP הייתה 42.9%, בהשוואה ל-38.9%. הרווח הגולמי Non-GAAP עמד על 48.2%, בהשוואה ל-46.8%. ההפסד התפעולי לפי GAAP עמד על 21.9 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 404.3 מיליון דולר. הרווח התפעולי Non-GAAP הסתכם ב-1.8 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 1.0 מיליון דולר. ההפסד הנקי לפי GAAP עמד על 18.1 מיליון דולר, או 0.28 דולר למניה מדוללת, בהשוואה להפסד נקי של 405.1 מיליון דולר, או 7.35 דולר למניה מדוללת. רווח נקי Non-GAAP של 0.5 מיליון דולר, או 0.01 דולר למניה מדוללת, בהשוואה להפסד נקי של 3.0 מיליון דולר, או 0.05 דולר למניה בדילול. ה-EBITDA המתואם עמד על 7.8 מיליון דולר, בהשוואה ל-5.2 מיליון דולר. מזומנים שהופקו מפעילות של 3.0 מיליון דולר, לעומת 2.6 מיליון דולר.

 

ד"ר יואב זייף, מנכ"ל סטרטסיס – צילום: "סטרטסיס"

 

ד"ר יואב זייף, מנכ"ל סטרטסיס: "אנחנו בנקודת מפנה משמעותית בשוק ההדפסה בתלת מימד. מגוון תעשיות מעריכות את היתרונות הרבים של הטכנולוגיות שלנו ומוסיפות יותר ויותר כלים להדפסה תלת מימד לתוכניות הייצור שלהן, מה שמניע את המעבר משימוש במדפסת ליצירת אב-טיפוס לשימוש במדפסת לייצור המוני. הרבעון השלישי שלנו הראה גידול בהכנסות של 24.3% וגידול במכירות המערכות של 34.7% משנה לשנה, עם תרומות בכל האזורים ובכל קווי העסקים. השגנו מספר אבני דרך חשובות ממוקדות ייצור, כולל הבטחת חוזים עם הצי האמריקאי ועם יצרן OEM בינלאומי גדול, למכירת מדפסות אשר ישמשו לייצור חלקי קצה".

לדברי ד״ר זייף, החזון של החברה להפוך לספק הנבחר  לפתרונות הדפסה בתלת מימד בפולימריים למטרות ייצור, ממשיך לקרום עור וגידים. ״אנחנו עושים זאת על ידי מינוף המוניטין יוצא הדופן שלנו למצוינות, הן בטכנולוגיה והן בשירות, כדי לעזור ללקוחות לעבור ליצור תעשייתי של חלקים לשימוש קצה. אנו מצפים, שהשקת המוצרים החדשים שלנו תאיץ עוד יותר את הצמיחה, בפרט לאור השלמת הרכישה של Xaar 3D וטכנולוגיית SAF החדשה, בשילוב עם השקת פלטפורמת התוכנה הפתוחה והמוכנה לארגונים שלנו, המשתלבת עם תשתית ויישומים של תעשייה 4.0. נמשיך להשקיע בכל הפורטפוליו שלנו כדי להגדיל את המכירות שלנו ולהניע את סטרטסיס בחזרה לרווחיות מתמשכת".

 

צילום: "סטרטסיס"

 

תחזית פיננסית:

בהתבסס על תנאי השוק הנוכחיים ובהנחה שההשפעות הקשורות לקורונה או לאילוצי שרשרת האספקה ​​העולמית לא יפגעו עוד יותר בסביבה הכלכלית, "סטרטסיס" מעדכנת את התחזיות שלה. 

 

ההכנסות ברבעון הרביעי של 2021 צפויות לעלות בכ-16% בהשוואה לרבעון המקביל, כתוצאה מצמיחה מתמשכת במערכות ביחס לרבעון הרביעי של 2020 ו-2019. ההוצאות התפעוליות לשנה כולה צפויות להיות גבוהות בכ-36 מיליון דולר בהשוואה לשנת 2020, בעיקר בשל השלמת רכישתה של Xaar 3D ועלויות תפעול גבוהות יותר הקשורות ביצור הכנסות גבוהות יותר. ההשקעות ב – CAPEX לשנה כולה צפויות לנוע בין 24 ל-30 מיליון דולר.

לטווח ארוך יותר, החברה ממשיכה לצפות לתוספת מינוף משמעותית מהשקעותיה, שכן הצמיחה בהכנסות אמורה להתחיל לצבור תאוצה ב-2022 ואילך.

החברה מתכננת לשדר באינטרנט את שיחת הוועידה בה ידונו בתוצאות הכספיות של הרבעון השלישי של 2021 ביום חמישי, 4 בנובמבר 2021 בשעה 8:30 בבוקר (ET). שיחת הועידה למשקיעים תהיה זמינה באמצעות שידור חי באינטרנט באתר האינטרנט של סטרטסיס בכתובת investors.stratasys.com, או ישירות בכתובת האינטרנט הבאה: https://78449.themediaframe.com/dataconf/productusers/ssys/mediaframe/47128/indexl.html

 

אודות סטרטסיס (Stratasys)

Stratasys היא חברה גלובלית המובילה את המעבר העולמי לייצור תוספי (additive manufacturing), עם פתרונות הדפסה תלת מימד חדשניים, בתעשיות דוגמת חלל, רכב, מוצרי צריכה ובריאות. באמצעות מדפסות תלת מימד חכמות ומחוברות, חומרים פולימריים ומערכות תוכנה חכמות מספקת Stratasys יתרונות תחרותיים בכל שלב בשרשרת ערך המוצר. כיום, הגופים והארגוניםהמובילים בעולם פונים אל Stratasys כדי לשנות את עיצוב המוצרים שלהם, להכניס גמישות ומהירות הגעה למערכי הייצור והאספקה שלהם ואף ​​לשפר טיפול בחולים.

Stratasys reserves the right to utilize any of the foregoing social media platforms, including the company’s websites, to share material, non-public information pursuant to the SEC’s Regulation FD. To the extent necessary and mandated by applicable law, Stratasys will also include such information in its public disclosure filings.

 

Stratasys is a registered trademark of Stratasys Ltd. and/or its affiliates. All other trademarks are the property of their respective owners, and Stratasys assumes no responsibility with regard to the selection, performance, or use of these non-Stratasys products.