כותרות אחרונות
Search

חברת "פונאק" זכתה בשלוש קטגוריות בתחרות גלובלית על פרסי חדשנות בתחום מכשירי שמיעה.

"Phonak" – צילום באדיבות "Phonak"

 

חברת "פונאק" זכתה בשלוש קטגוריות בתחרות גלובלית על פרסי חדשנות בתחום מכשירי שמיעה.

(Hearing Technology Innovator Awards™)

 

"פונאק", ספקית גלובלית מובילה של פתרונות שמיעה, זכתה בפרסים בשלוש קטגוריות שונות בטקס שנערך במסגרת הכנס השנתי השלישי של Hearing Technology Innovator Awards בטקסס ב-22 אוקטובר.

 

"סונובה" ישראל בעלת רשת "שטיינר" מכשירי שמיעה מייבאת את מכשירי השמיעה של חברת "פונאק" השוויצרית באופן בלעדי.

 

באמצעות תוכנית הפרסים השנתית, ארגון HHTM (Hearing Health & Technology Matters) מעניק הכרה בחדשנות טכנולוגית ובהישגים בתעשיית השמיעה. תוכנית הפרסים השנה כללה עשרות טכנולוגיות חדשניות, שהוגשו על-ידי מגוון חברות ברחבי העולם בשמונה קטגוריות.

 

Audéo Life זכה בפרס  מכשירי השמיעה הטובים ביותר (מקלט בתעלת האוזן – RIC).

 

"Audéo Life" הוא מכשיר השמיעה העמיד במים הנטען  הראשון בעולם. מכשירי השמיעה של "Audéo Life" כוללים קישוריות אוניברסלית עם מספר חיבורי בלוטות' פעילים בו-זמנית, שיחות Hands-free כמו עם דיבורית, שליטה באמצעות הקשה על המכשירים לצורך גישה קלה ליישומי עזרה קוליים, ועוד. מכשירי השמיעה של Audéo Life תוכננו להיות עמידים יותר הודות לציפוי Parylene, הפועל כחומר איטום.

 

"Phonak" – צילום באדיבות "Phonak"

 

Roger On זכה בפרס  אביזר השמיעה האישי הטוב ביותר (טכנולוגיית מיקרופון מרוחק):

"Roger On" היא מערכת תקשורת הכוללת מיקרופון אישי עבור מרכיבי מכשירי שמיעה ושתלי שבלול. Roger On תוכנן במיוחד כדי לעזור להבין טוב יותר דיבור במצבים מאתגרים, כגון סביבה רועשת וממרחק רב. הוא משלב ביצועי שמיעה, קלות שימוש ורב-תכליתיות במיקרופון אישי מעוצב אחד, שניתן להשתמש בו כמעט בכל מצב האזנה.

 

Serenity Choice זוכה בפרס אביזר שימור השמיעה הטוב ביותר:

Serenity Choice הוא סט אטמים לשימור השמיעה, המהווה כיום המוצר המוביל בתחום ההגנה על השמיעה. המגוון הרחב של משפחת מוצרי Serenity Choice כולל שישה מוצרים במגוון יישומים צרכניים לשימור השמיעה ולנוחות, כולל במצבי פעילויות ספורט, האזנה למוזיקה, שינה, טיסה ועבודה בשילוב עם פתרונות לבישים מותאמים אישית לכל מצב בחיים. הגרסאות המותאמות אישית כוללות גם הגנה בזמן טיסה ושחייה.

 

יו"ר תוכנית הפרסים לשנת 2022 ג'רי דרוסה: "המטרה של פרסי החדשנות היא להעניק הכרה לארגונים ואנשים שמביאים לחיים רעיונות חדשים לטיפול בשמיעה",  "טכנולוגיות המפותחות על ידי חברות כמו פונאק מסייעות להניע ולקדם חדשנות בתעשייה כולה."

 

ג'ון בילינגס, סגן נשיא לשיווק של "פונאק": "Roger On, Audéo Life ו-Serenity Choice הן דוגמאות מצוינות למגוון המוצרים הרחב שלנו. פרסים אלה מוכיחים את המחויבות שלנו להשיק חידושים לא רק בתחום פתרונות שמיעה אלא גם עבור הגנה על שמיעה.  ההכרה הזו מתגמלת מאוד עבור הצוותים שלנו ויכולה רק לעודד אותנו להמשיך ולחתור למצוינות".

 

אריק שטיינר, מנכ"ל סונובה ישראל בעלת רשת שטיינר מכשירי שמיעה המייבאת בלעדית את מוצרי פונאק השוויצרית לישראל ציין: "רוב החידושים הבולטים בתחום מכשירי השמיעה בעולם בעשרות השנים האחרונות פותחו והושקו על ידי פונאק השוויצרית, שחרטה על דגלה את המובילות בחדשנות מאז הוקמה ב-1948. פונאק חוגגת השנה 75 שנים להיווסדה ומוכיחה פעם אחר פעם כי בעזרת שיקום שמיעה מצויין – גם בני 75 יכולים להמשיך ולהוביל את העולם!"