כותרות אחרונות
Search

חברת AHAVA משיקה סדרת טיפוח עם פטנט בלעדי המגן על העור מפני זיהום אורבני !

חברת AHAVA משיקה סדרת טיפוח עם פטנט בלעדי המגן על העור מפני זיהום אורבני

 מדובר בסדרת טיפוח פורצת דרך העשירה במינרלים פעילים מים המלח. 

בסדרה 4 מוצרים עם OsmoGuard™, פטנט בלעדי של AHAVA!
הסדרה פותחה במטרה להגן על העור מפני נזקי הזיהום האורבני המאתגרים אותו מידי יום, והבאים 
להמריץ עור עייף, לטעון אותו באנרגיה ולהעניק לעור חיוניות וזוהר בזמן אמת.

 

זיהום סביבתי – המחלה של המאה

מסקרים שונים עולה כי ירידה ברמת האנרגיה של העור, סימני עייפות, גוון עור עמום וחסר זוהר מטרידים את הצרכנים של היום, המרגישים כי זהו המחיר שהעור "משלם" על אורח חיים עמוס וקדחתני וסביבה אורבנית מזהמת. השמש וגורמי לחץ סביבתיים מחלישים את ההגנות של העור גורמים לתאים לאבד את היכולת שלהם לייצר אנרגיה, ולהאט את תהליך ההתחדשות שלהם.

 

זיהום אויר משמעו חדירה של מזהמים לסביבת המחייה הטבעית שלנו. זהו מצב כולל שבו לאוויר נוספים חומרים כימיים וביולוגיים שאינם נכללים בהרכבו הטבעי, ושחומרים אלה תוקפים את העור, פוגעים בבריאות, מייצרים רדיקלים חופשיים, גורמים לדלקות, אלרגיות, ונזק ל-DNA התאי. מתקפות רבות, יותר ממה שהעור יכול לשאת.

במרבית הערים בעולם איכות האוויר נמוכה ממה שנחשב בריא והזיהום הולך וגובר. חלקיקי זיהום האוויר מהווים גורם ישיר להזדקנותו המוקדמת של העור. בהתאם לכך גוברת הדרישה למוצרים המסייעים בהגנה על העור מפני נזקי סביבה ותומכים בחידוש האנרגיה.

צילום: מוטי פישביין

 

הצרכנים בישראל

מחקר צרכנים שערכנו בישראל מצביע על כך שקיימת מודעות חלקית לגבי השפעת נזקי הזיהום על העור, אך עוד לא מודעים להיקפה.  

* כאשר נשאלו בסוגית הנזק לעור, 2 מתוך 3 ישראלים ידעו שקיימת השפעה כלשהי, אך לא ידעו להגדיר אותה.

* 3\1 מהנשאלים הודו שאין להם מושג מהם נזקי זיהום האוויר.

* למחצית מהנשאלים יש הבנה בסיסית בנושא, אבל רק12% מהם ציינו את ההשפעה של זיהום האוויר על הזדקנות העור.

* כל הנשאלים הביעו רצון אמיתי להשכיל ולדעת יותר בנושא.

 

OsmoGuard™, הפטנט הבלעדי ל-AHAVA

כל אחד ממוצרי הסדרה מועשר ב- ™OsmoGuard , פטנט בלעדי שלAHAVA  המשמש כמגן ביולוגי פעיל של העור מפני זיהום עירוני וסביבתי, עשן, חלקיקי פיח, אובך, מזהמים, אבק, לכלוך, אוזון ומזיקים התוקפים את העור ומשווים לו מראה עמום, חסר זוהר ומבוגר מכפי גילו.

 

לעור הזקוק לאנרגיה וטעינה מחודשת של זוהר, הנוסחה המתקדמת של Mineral Radiance מכילה את רכיב ה-™OsmoGuard  המוגן בפטנט, שילוב תמצית ה- Osmoter™ הבלעדית ל-AHAVA עם המרכיב הפעיל PolluStop™, להגנה מוגברת של העור מפני נזקי זיהום האוויר. הנוסחה פועלת בהרמוניה עם העור כדי לשפר את מראהו ותפקודו – משקמת אותו עם אנרגיה חיונית למראה זוהר ובריא.

צילום: מוטי פישביין

הסדרה מעניקה לעור: הגנה – אנרגיה – זוהר

"המוצרים בסדרת  Mineral Radianceמעניקים לעור הזקוק לכך תמריץ של אנרגיה וזוהר, עם נוסחה המספקת הגנה מפני גורמי זיהום מזיקים דוגמת ערפיח, עשן וחלקיקים מזיקים נוספים הנישאים באוויר, הידועים כגורמים להזדקנות מוקדמת של העור." אמר ברק אורנשטיין, סמנכ"ל השיווק של AHAVA מעבדות ים המלח.

 

הנוסחה

OsmoGuard TM   – המרכיב הבלעדי והמוגן בפטנט של AHAVA. שילוב בין הרכיבים הפעילים הבלעדיים  Osmoter TM ו- PolluStop TM (ביוסכריד Gum-4), הפועל כ"מגן אורבני" בין הסביבה לבין העור ומגן עליו מפני 3 סוגים של סטרס שמקורו מזיהום:

  • אטמוספרי

  • UV

  • אורבני

Signaline S™  – המרכיב המרכזי ביצירת אנרגיה ורוגע עבור העור

תמצית בוטנית המופקת משעוות חוחובה (Simmondsia chinensis) ומתמציות שמן זית (europaea Olea). היעילות יוצאת הדופן של Signaline S™  נובעת מההרכב המקורי הליפופילי שלה. Signaline S™  הוכחה כממריצה את האנרגיה בתאי עור אנושיים (בבדיקות אין-ויטרו), כמאיצת אנזימי איתות וכמעודדת התחדשות של האפידרמיס ושל העור. בשילוב עם Osmoter™,  תמצית ה- Signaline S™  מרגיעה את העור ומפחיתה גירוי הנגרם על ידי מזהמים.

 

 

Venuceane™ – הגנה + ניקוי רעלים

מנקה רעלים עוצמתי המדמה את ההגנה הטבעית של העור מפני נזקי השמש. Venuceane™ הוא דור חדש של הגנה רחבה, פעילה מפני קרינת השמש. (מרכיב זה קיים מסכה ובקרם לילה).

צילום: מוטי פישביין

 

ניקוי

ג'ל ניקוי מינרלי ממריץ זוהר 100 מ"ל  Mineral Radiance Cleansing Gel תכשיר ניקוי נטול שומן ונטול סולפט המטהר את העור ומנטרל בעדינות גורמי גירוי חיצוניים, לעור זוהר, רגוע ורענן. מועשר  ב-  OsmoGuard™, מגן על העור מפני זיהום אורבני. מכיל שמן חוחובה ו-Signaline S™, הממריץ את העור בזמן הניקוי –  מנקה את העור ביסודיות ואינו מותיר דבר מלבד ניצוץ של זוהר רענן.

צילום: מוטי פישביין

טיהור רעלים

מסכת DETOX בוץ מינרלית 100 מ"ל Instant Detox Mud Mask פתרון אנטי-זיהום מיידי. מועשר ב- OsmoGuard™, טיפול עשיר במינרלים זה עם בוץ מים המלח מחזק את העור מפני זיהום אורבני. בתוך 2 דקות בלבד, Instant Detox Mud Mask מרככת, מטהרת ומרגיעה את העור, מעדנת קמטים ומגנה על הרעננות הזוהר של העור. מכילה Venuceane™, המגביר את פעילות הטיהור הטבעית של העור.

צילום: מוטי פישביין

 

הגנה ולחות
קרם יום ממריץ זוהר SPF15 100 מ"ל Energizing Day Cream UVA/UVB/IR  הממריץ היומי של העור. קרם ממריץ זה משקם את הזוהר של העור ומחדיר לו אנרגיה. Osmoter™  ו- Signaline S™ המוגנים בפטנט של AHAVA, בנוסף למינרלים פעילים, פועלים באופן מתואם כדי להגביר את האנרגיה של תאי העור, להמריץ זוהר ולהעניק לעור רוגע ובריאות. מועשר ב- OsmoGuard™, הוא מגן על העור מפני זיהום, קרינה אולטרה-סגולה ואינפרא אדומה.

צילום: מוטי פישביין

 

 

 

מניעת סטרס

קרם לילה להפגת מתחים 50 מ"ל Overnight De-Stressing Cream מחדש הנעורים הלילי של העור. קרם מרגיע זה מחדיר לעור תמריץ של לחות ואנרגיה מזינה, לשנת לילה נפלאה.  מועשר ב- OsmoGuardTM, הוא מסייע לתקן נזקים ולהרגיע את העור מפני מתח וזיהום יומיומי העלולים לגרום להזדקנות מוקדמת. מכיל VenuceaneTM, מרכיב מגן רב עוצמה הפועל בשינה, ומעניק לעור את המנוחה והרוגע לו הוא זקוק.

 

את סדרת Mineral Radiance ניתן להשיג ברשת חנויות AHAVA,
רשת סופר-פארם, חנויות פטור ממכס וחנויות נבחרות.

 

מחיר מומלץ לצרכן:

Cleansing  Gel (100 מ"ל) – 90 ₪

Instant Detox Mud Mask (100 מ"ל) – 139 ₪

Energizing Day Cream UVA/UVB/IR SPF15 (50 מ"ל) – 239 ₪

Overnight De-Stressing Cream (50 מ"ל) – 249 ₪

 

  למידע נוסף, בקרו באתר:  www.ahava.co.il  והצטרפו אליהם בדף הפייסבוק

צילום: מוטי פישביין

AHAVA מעבדות ים המלח היא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח.
AHAVA משלבת במוצריה טכנולוגיות חדשניות יחד עם כוחם של המינרלים מים המלח.

חטיבת המחקר והפיתוח של AHAVA הממוקמת לחופי ים המלח, השוקדת כבר 30 שנים בחקר המינרלים, רשמה למעלה מ- 15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים חשובים אודות תרומתם המובהקת של המינרלים מים המלח לטיפוח העור.

האיכות הגבוהה והלא מתפשרת של המוצרים הקנו ל-AHAVA שם עולמי, ובקרב הישראליםAHAVA  היא המתנה המבוקשת ביותר לנוסעים  לחו"ל.
מוצרי AHAVA נמכרים בלמעלה מ-30 מדינות, ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט ייחודיות בבודפשט, ברלין, סינגפור ועוד.