כותרות אחרונות
Search

חדש – אפליקציית "StartAJob" שחוסכת לכם זמן ושומרת עליכם מפני מחירים מופרכים ומפתיעים בהזמנת בעלי מקצוע.!

איך תשמרו על עצמכם כשאתם מזמינים בעלי מקצוע ?

אפליקציית StartAJob חוסכת לכם זמן ושומרת עליכם מפני מחירים מופרכים ומפתיעים בהזמנת בעלי מקצוע. באמצעות האפליקציה תוכלו לשלוח בקליק לעשרות בעלי מקצוע את פירוט העבודה כולל סרטון של הבעיה ולקבל הצעות מחיר הוגנות תוך מספר שניות.

 

אפליקציה ישראלית חדשה שמה סוף לאחת התופעות המעצבנות ביותר שהצרכן הישראלי נתקל בהן. הזמנתם בעל מקצוע שנתן לכם הצעת מחיר מופרכת ולא הוגנת? מהיום StartAJob מאפשרת לכם לקבל מחיר הוגן ללא שיחות טלפון מרובות. איך? באמצעות האפליקציה אתם מצלמים את התקלה ושולחים אותה למספר נותני שירות במקביל, תוך זמן קצר מקבלים מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע הזמינים לבצע את העבודה באזור שלכם ויודעים לטפל בסוג התקלה שיש לכם, כשהם ואתם יודעים בדיוק מה התקלה ומה נדרש על מנת לתקנה, ללא הפתעות ותוספות תשלום בסיום העבודה. בנוסף, לבעלי המקצוע יש דירוג לו הם זכו ממשתמשים קודמים, כך שתוכלו לבחור בעל מקצוע עם דירוג אותנטי גבוה.

צילום: יח"צ

 

StartAJob מאפשרת לקבל הצעות מחיר במקום אחד, בצורה פשוטה, נוחה ובחינם. היא חוסכת לכם לחפש בעלי מקצוע, להתקשר לכל אחד מהם על מנת לקבל הצעה ובעיקר עוזרת לכם ולבעל המקצוע, לדעת מה היא בדיוק העבודה ומה יהיה מחירה, ללא כל צורך בתוספת תשלום נוספת בסיום העבודה. בעזרת מערכת הדירוג "מדליות", תוכלו לקבל מידע על בעל המקצוע ממשתמשים קודמים, וגם בעל המקצוע יוכל לדרג אתכם ולהעלות דוגמאות לעבודות קודמות שביצע. המשתמשים יוכלו למצוא באפליקציה למעלה מ-5,000 בעלי מקצוע, במגוון רחב של תחומים, החל מטכנאי מזגנים, אינסטלטור, מוביל, גנן ועד לבייביסיטר, טכנאי מחשבים ואפילו מעצבים גרפיים, עורכי דין ומנהלי חשבונות. בעלי המקצוע הרשומים באפליקציה עברו בדיקות על ידי אנשי החברה, כך נותני שירות בעלי עבר בעייתי לא נמצאים בה.

 

 

צילום: יח"צ

 

האפליקציה, שזמינה להורדה במכשירי אפל ואנדרואיד, כוללת בתוכה פיתוחים טכנולוגיים רבים, כגון הגדרת מרחק מקסימאלי לקריאות, אופציה לצילום תמונה או סרטון, קבלת הצעות רלוונטיות בלבד, בקרת איכות גבוהה ועוד. האפליקציה גם מציעה אופציה להבטחת תשלום עבור העבודה רק בסיומה, עם הפקדה לנאמנות באתר, שמשתחררת רק כאשר העבודה הסתיימה לשביעות רצון שני הצדדים, ושומרת גם על המשתמש וגם על בעל המקצוע.

 

צילום: יח"צ

 

 

יאן מילר, מנכ"ל StartAJob: "האפליקציה מצליחה לעצור את אחת התופעות הכואבות ביותר שהצרכן הישראלי נפגש איתן, ביצוע עשרות טלפונים לבעלי מקצוע עד שמגיעים לבעל מקצוע זמין בשעה שנוחה לנו, שנותן הצעות מחיר הוגנת, ובעיקר מעניקה ביטחון שבעל המקצוע יבצע את העבודה כמו שצריך אחרי שקיבל מקדמה. אנחנו בטוחים שהאפליקציה תביא לשינוי משמעותי בתחום ותשים סוף לסיפורים כואבים שאנו שומעים חדשות לבקרים".

 

קישור לאתר החברה – https://www.startajob.com/he