כותרות אחרונות
Search

חדש בנתב"ג: שרותי valet parking לטסים לחו"ל.!

חדש בנתב"ג: שרותי valet parking לטסים לחו"ל.!

 

שיא של כל הזמנים נשבר בשנה האחרונה בנתב"ג עם יותר מ- 23 מיליון ישראלים. חלק מהטסים, בעיקר אלה שגרים מחוץ לאזור המרכז מעדיפים לא להסתמך על התחבורה הציבורית שלא פועלת בסופי שבוע ובחגים וחלק אחר לא יכולים להיפרד מהנוחות שבנסיעה במכוניתם הפרטית ומעדיפים להגיע איתה לשדה. הבעיה היא שבנתב"ג נכון להיום ישנם "רק" 13,000 מקומות חניה וסיכוי גבוה שכל אותם טסים ימצאו את עצמם מקדישים זמן יקר לפני הטיסה לחיפוש חניה בטרמינל, דבר שלבטח עשוי להשפיע לרעה על חווית היציאה מהארץ.

 

חברת לאופר-GHI המספקת שירותים שונים לנוסעים בנמל התעופה בן גוריון, מציעה שירות ואללה פארקינג חדש בשם: ValetPort. מדובר בשירות לאנשי עסקים ולמשפחות, שיאפשר לכם להגיע לשדה התעופה עם הרכב שלכם, ישר לטרמינל ודייל של החברה ימתין לכם שם, ייקח את הרכב ויחנה אותו עבורכם. גם בעת שתשובו מחו"ל ימתין לכם דייל עם הרכב, ולא תצטרכו לנסוע בשאטל לחניוני החניה לטווח ארוך או להיסחב עם הילדים והמזוודות שלכם לחניון לטווח קצר.

 

 

 

עלות השירות: 100 ₪. בנוסף תצטרכו לשלם 40 שקלים לכל יום חניה בחניון מוגן של בשטח רשות שדה התעופה (הסכום הינו נמוך ב- 40 ₪ ממחיר חניה יומית בחניון קצר המועד הצמוד לטרמינל).

 

הערכים המוספים של השירות:

  • שירות התנעה והחלפת גלגל ללא עלות.

  • רכב מוגן ושמור בשטחי הרשות.

  • חיסכון בזמן חיפוש חנייה או נסיעה בשאטל.

  • מיקום מסירת ולקיחת הרכב קרוב יותר לטרמינל מחניון טווח קצר.

 

פרטים נוספים על השירות ניתן לקבל בכתובת http://service.valetport.co.il/