כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף מ "ד"ר פישר אולטרסול" – הגנה מוגברת מהשמש במיוחד לקיץ 2020!

 

 

שמש חזקה מחייבת הגנה חזקה!

חדש מ"ד"ר פישר אולטרסול" – הגנה מוגברת מהשמש במיוחד לקיץ 2020!

שיהיה קיץ מהנה ומוגן!

 

את קיץ 2020 פתחנו יחד עם העולם כולו בתוך הבתים, מסוגרים ועוקבים אחר הוראות משרד הבריאות. עתה, עם החזרה הזהירה לשגרה, אנו מוצאים את עצמנו ממש בתוך הקיץ. באופן טבעי ובהדרגה נפתחים הגנים הלאומים, חופי הרחצה, הפארקים והמלונות המפנקים – ואיתם גם קרני השמש חוזרות לחיינו. לצד חשיבותן של קרני השמש לבריאותנו וליצור ויטמין D, חשיפה ממושכת לשמש, בטח כשמדובר בחשיפה יומיומית, מזיקה ופוגעת בעור. בנוסף לכך, השנה אנו רגישים במיוחד: בעוד שבדרך כלל אנו עוברים מהחורף אל הקיץ בהדרגה, חווים את השמש האביבית הנעימה בחופשת פסח, בשבתות וביום העצמאות, השנה בעקבות השהייה הממושכת בבתים, אנו נחשפים ישירות אל הקרניים החזקות של השמש הקיצית מבלי שהגוף שלנו הספיק להסתגל בהדרגה לשינוי.

 

על כן, חשיבות ההגנה משמש מקבלת כעת משנה תוקף. אולטרסול של ד"ר פישר מעניק מגוון רחב של סדרות המתאימות לתינוקות, לבעלי עור רגיש, לספורטאים ולכל אחד מבני המשפחה עם מוצרים העומדים בתקנים מהמתקדמים בעולם להגנה מפני השמש. השנה, הרחיבה ד"ר פישר את מגוון מוצריה ומציעה את הסדרות: אולטרסול "SPECTRUM" עם מקדם הגנה של +SPF50, אולטרסול "Free" לעור רגיש גם לילדים ואולטרסול בייבינטורל עם ההגנה הגבוהה ביותר לתינוקות בשילוב 100% מסנני קרינה טבעיים.

 

 

אולטרסול "SPECTRUM" – הסדרה היחידה המסייעת בהגנה גם מפני קרינת "HEV" בשילוב הגנה מוגברת במיוחד של +SPF50:

צילום: יעל האן

 

סדרת אולטרסול "SPECTRUM" הינה סדרה פורצת דרך המבוססת על טכנולוגיה ייחודית, המסייעת לראשונה גם בהגנה מפני קרינת HEV (High Energy Visible light) – קרינת האור הנראה באנרגיה גבוהה. הטכנולוגיה מסייעת להגנה מספקטרום רחב במיוחד של קרני השמש המזיקות UVA+UVB+IR+HEV. מחקרים שפורסמו לאחרונה מעידים על נזקים הנגרמים לעור גם מחשיפה לקרינת "HEV" המעודדת יצירת רדיקלים חופשיים מזיקים הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור, להיווצרות כתמים, קמטים ולרפיון עור. השנה מציעה ד"ר פישר את תכשירי הסדרה בהגנה מוגברת במיוחד של +SPF50.

הסדרה כוללת:

ספריי תחליבי SPF50+ (י 200 מ"ל), 69.90 ₪

תחליב הגנה  (200 מ"ל), 69.90 ₪

קרם פנים  (50 מ"ל). 59.90 ₪

 

אולטרסול "Free Kids" הגנה משמש לעור רגיש גם לילדים:

צילום: יעל האן

 

ד"ר פישר מרחיבה את סדרת אולטרסול Free ומשיקה את אולטרסול "Free Kids" – סדרת תכשירי הגנה המיועדת לילדים בעלי עור רגיש. המוצרים בסדרה הינם ללא פראבנים, ללא שמנים, ללא בושם וצבע וללא רכיבים מן החי. תכשירי הסדרה מכילים קומפלקס אנטי אוקסידנטים, המותאם במיוחד לילדים, המשלב ויטמין E ותמצית תה ירוק, לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ובשמירה על מראה עור בריא גם בטווח הארוך. תכשירי הסדרה במרקם קליל, נספגים במהירות, אינם שמנוניים, היפואלרגניים ועברו בהצלחה את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמתם לבעלי עור רגיש.

הסדרה כוללת:

ספריי שקוף SPF50 (י 200 מ"ל), 59.90 ₪

תחליב הגנה SPF50 (י 200 מ"ל),  59.90 ₪

וקרם פנים SPF50 (י 50 מ"ל), 49.90 ₪ 

 

אולטרסול "בייבינטורל" – הגנה משמש לתינוקות בעלת 100% מסנני קרינה טבעיים:

צילום: יעל האן

 

סדרת הגנה משמש לתינוקות, היחידה בישראל, המעניקה הגנה מוגברת במיוחד (+SPF50) ומבוססת על 100% מסנני קרינה טבעיים. מנגנון ההגנה של מסנני קרינה אלו מתבסס על עיקרון "אפקט המראה": קרני שמש פוגעות בעור וחוזרות ומתפזרות חזרה באוויר. הפורמולות הייחודיות של אולטרסול בייבינטורל מכילות קומפלקס אנטי אוקסידנטים המשלב ויטמין E ותמצית תה ירוק לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים. המוצרים בסדרה היפואלרגנים, עמידים מאוד במים, ללא פראבנים ועברו את מבדק הרגישות (sensitive) המעיד על היותם מתאימים לעור עדין ורגיש כעורו של תינוק. קרם הפנים נבדק אופטלמולוגית ע"י רופא עיניים מוסמך, מתאים לשימוש באזור העיניים. המוצרים בסדרה מועשרים בשמנים מסוג קמומילה, קלנדולה ופשתן להענקת לחות וריכוך העור.

הסדרה כוללת:

תחליב הגנה SPF50+ 59.90  (י 125 מ"ל) , 59.90

קרם הגנה לפנים +SPF50 (י 50 מ"ל). 54.90 ₪ 

 

מומחי ד"ר פישר אולטרסול ממליצים על התנהגות נכונה בשמש:

  • שעות חשיפה – רצוי להימנע משהייה בשמש כשהיא בשיא עוצמתה, בין השעות 10:00-16:00.
  • בחירת תכשיר הגנה משמש – יש להקפיד על שימוש קבוע בתכשירי הגנה איכותיים, בעלי מקדם הגנה גבוה (SPF50+). לתינוקות מומלץ להשתמש בתכשירי הגנה עם מסנני קרינה טבעיים, כדוגמת BabyNatural של ד"ר פישר אולטרסול.
  • מריחה – למרוח את תכשיר ההגנה בכמות מספקת, בשכבה נדיבה לקבלת כיסוי אחיד של העור בכל האזורים החשופים לשמש. יש להימרח 30 דק' לפני החשיפה לשמש, ולחזור על המריחה כל שעתיים בעת החשיפה. במקרים של הזעה, כניסה למים וניגוב העור במגבת, מומלץ להימרח שוב.
  • לבוש – לכסות את הגוף ככל שניתן ולשהות בצל.
  • כובע – בעל שוליים רחבים המגן על הפנים, העיניים, הצוואר, העורף והאוזניים.
  • משקפי שמש – להרכיב משקפי שמש תיקניים המסננים את קרני ה- UV.
  • שתיה – יש להרבות בשתייה כדי למנוע התייבשות.

 

בעולם מלא בהבטחות אנחנו סומכים על ד"ר פישר.  בד"ר פישר משלבים מזה 55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.