כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – "Yu Gin" – מותג ג'ין חדש ויוקרתי בישראל.

צילום: יח"צ "טפרברג"/"הבקבוק"

 

חדש על המדף – "Yu Gin" – מותג ג'ין חדש ויוקרתי בישראל.

  יבואנית חברת ה "בקבוק".

 

חברת "הבקבוק", יבואנית משקאות בוטיק בבעלות אמוץ טפרברג משיקה בארץ את "Yu Gin" ,  ג'ין בוטיק ייחודי המיוצר  על ידי חברת "spiritique"  מאזור קוניאק בצרפת, המשלב מסורת ומורשת יפנית של שימוש בפרי ההדר יוזו, לצד יצירתיות וחדשנות, ע"פ מיטב המורשת הצרפתית.

 

"Yu Gin" – ג'ין רענן וארומטי מתובל ביוזו ופלפל סצ'ואן, המלווים בנינוח של ערער, ליקריץ וכוסברה. שילוב עדין המתאים במיוחד לעונת הקיץ. בזיקוק חיטה צרפתית איכותית. 43% אלכוהול המספק  מצד אחד חוזק ומצד שני  עדינות מרגשת.

 

צילום: יח"צ "טפרברג"/"הבקבוק"

 

ה- "Yu Gin" יוצר בהשראתם של שפים וקונדיטורים מפורסמים מהשורה הראשונה בעולם: השף תיירי מרקס, פיליפ קונטיצ'יני ופייר הרמה המשלבים בעבודתם רכיבים לא שיגרתים המוסיפים רעננות, עוצמה, אלגנטיות וייחודיות ליצירות שלהם.

 

בנוסף לשימוש ברכיבים יוצאי דופן חדשנותה של חב'  "spiritique"  באה  לידי ביטוי בעיצובים הייחודיים של הבקבוקים, לדוגמא בקבוק ה- "Yu Gin" עוצב במראה טבעי עם קווים נקים וזורמים בהשראת האסתטיקה של הגינון היפני המסורתי.

 

המתכון הייחודי של ה -"Gin"  הוא בסיס מעולה לקוקטיילים קלאסיים. כגון, DRY GIN, MARTINI ו TONIC והשראה לשלל קוקטיילים חדשים ופרשים.

 

צילום: יח"צ "טפרברג"/"הבקבוק"

 

על חברת "הבקבוק":

חברת "הבקבוק", נוסדה לפני  כשנתיים החברה הוקמה על ידי אמוץ טפרברג,  מתוך מטרה לייבא  פורטפוליו מגוון ואיכותי של משקאות אלכוהוליים באיכות גבוהה מארצות שונות בעולם: ג'ין, קוניאק, יינות מבעבעים וליקרים ועוד. כדי להגשים את חזונה החברה מתמקדת בכל היבטי החוויה כאשר באים במגע עם המוצרים שלה; כל זאת בכדי לעורר את החושים ולייצר את החוויה המושלמת. 

 

  • מארז מושקע ייחודי: בקבוק Yu Gin" 700" מל' + שייקר  מחיר 159 ₪

להשיג בחניות יין נבחרות ברחבי הארץ