כותרות אחרונות
Search

חובבי הנוסטלגיה היכונו: לאחר 15 שנה, מועדון "המטרוק" חוזר לערב חד פעמי ! יום חמישי ה19.9.2019

צילום: יח"צ

 

חובבי הנוסטלגיה היכונו: לאחר 15 שנה, מועדון "המטרוק" חוזר לערב חד פעמי ! יום חמישי ה19.9.2019.

אחרי 15 שנה מועדון "המטרוק" חוזר למסיבה חד פעמית, באותה אווירה, אותו צוות עובדים ואותה מוזיקה.

 

לפני מספר חודשים החליטו דאדי דלאל ודני קליין שהיו חלק בלתי נפרד מצוות מועדון ה"מטרוק" המקורי המיתולוגי בקיבוץ חצור, כי הם רוצים לצאת מהאפרוריות והכבדות של החיים, המאפיינים כל כך את גיל 40, ולערוך אירוע חד פעמי, ממש כמו פעם, לבלייני "המטרוק" של קיבוץ חצור.

 

לצורך העניין הוקמה קבוצה סגורה של בלייני המטרוק לדורותיו, המונה כרגע מעל 1000 חברים!

 

תאריך האירוע נקבע ליום חמישי ה19.9.2019 יום הולדתו ה-40 של דני.

 

פתיחת השערים נקבעה לשעה 21:00 על מנת לתת לבליינים אפשרות לחגוג ערב חד פעמי כמו פעם… אך עם האפשרות, לחזור בשעה סבירה לביתם ולשגרת הגנים ובתי הספר של הילדים למחרת.

 

דאדי דלאל ממארגני הארוע – צילום: יח"צ

 

דלאל: "ידענו שאנשים התגעגעו למסיבות שלנו אבל לרגע לא האמנו שנמכור תוך 48 שעות כמעט מחצית מהכרטיסים. למרות ההיסטריה אנו מבטיחים לשמור על מסיבה איכותית של 500 אנשים בני 35 ומעלה ולא ניתן לזה להפוך לאירוע מסחרי, כולנו אנשים בוגרים ואמרנו שנעשה מסיבה חד פעמית בשביל הנפש, לא האמנו לכמות האנשים שישתוקקו לכך, בעמוד הפייסבוק שלנו יש כבר 1000 עוקבים ויש לנו גם קבוצת וואטצאפ לבליינים שם אנו מעבירים חוויות תמונות וסרטונים מהתקופה הקסומה הזאת".

 

האירוע יתקיים במקום שהכי קרוב להיות מזוהה עם הדבר האמיתי, מועדון "המטרוק" הרחובותי שרה ושמואל גוטהילף 1, שהוקם עם סגירת המועדון המקורי בחצור בשנת 2004.

 

מימין: דני קליין מנהל השיווק של המועדון, יחגוג 40 . גם אניטה תיהיה שם להגיד לו מזל טוב – צילום: יח"צ

 

דני קליין: "הערב הוא סוג של מפגש מחזור ביחד עם הפקה מושקעת מאד"……"המטרה שלי שאנשים יוכלו גם לפגוש אנשים שלא ראו למעלה מ 20 שנה, וגם לחגוג שוב פעם כאילו היינו בני 20".

 

לצוות הפקת האירוע גויסו מנהלי השיווק של המועדון – גלעד כץ, אביב איטח ורן פשלי, אשר בראשית שנות ה- 2000 היו חלק משרשרת ה- DNA של המועדון המיתולוגי בחצור והיו אמונים על הפקות הזכורות ביותר שנחרטו בפנתיאון המפואר של המועדון.

 

על עמדת הדיג'יי יופקד DJ דרור, אחד מבין הרזידנטים של מועדון "המטרוק" בקיבוץ חצור, שינגן להיטי מטרוק חצור שנות ה-90' וה 2000'.

 

בכניסה תקבל את פני האורחים הסלקטורית המקורית של המועדון, דניאל לב קורן.

 

דניאל לב קורן – בעבר הסלקטורית היום היא אשת עסקים מצליחה – צילום: יח"צ

 

צוות "פופ ארט" יהיה אמון על המיצגים האומנותיים. בראש הצוות עומד לא אחר מאשר – שי סוזאנה, הברמן האגדי של מועדון "המטרוק" בחצור ,שהפך לכיאורוגרף בעל שם.

 

שי סוזאנה וצוות פופארט יופיעו בארוע בדיוק כמו פעם. – צילום: יח"צ

 

אורחת שכבר הבטיחה את הגעתה היא אניטה פללי שהייתה מופיעה על בסיס קבוע במועדון.

 

אניטה פללי – צילום: יח"צ

 

במהלך הערב הנוסטלגי יוכלו הבליינים ליהנות משתייה חופשית עשירה כל הערב, ומעמדת צילום תמונות שמוכנות במקום (תוך 8 שניות) שאותן יוכלו הבליינים לקחת הביתה למזכרת מהאירוע.

 

מכירת הכרטיסים לאירוע החלה לפני כחודשיים ומיד עם פתיחת המכירה בקבוצת הפייסבוק הייעודית שהוקמה לטובת האירוע החל באז היסטרי.

 

 

 

כרטיסים אחרונים בהחלט ניתן לרכוש דרך הלינק:

לינק לרכישת כרטיסים:

https://megatickets.co.il/event/hatzor

לינק לקבוצת הוואטסאפ שלנו :

https://chat.whatsapp.com/IHOmK8fVow8CfwBAdkJDQc

לינק לקבוצת הפייסבוק שלנו :

https://www.facebook.com/groups/metrokhatzor