כותרות אחרונות
Search

טועמים ועושים שוק: ריחות, טעמים וקולות בשוק מחנה יהודה – סיור מודרך, רומנטי וקסום

צילום: ערן ודוד גל אור, מסלולים

לרגיל חגיגות יום האהבה

טועמים ועושים שוק: ריחות, טעמים וקולות בשוק מחנה יהודה – סיור מודרך, רומנטי וקסום

באדיבות ערן ודוד גל-אור, מסלולים< להתאהב בארץ מחדש

הסיור מתקיים ביום שישי, 04.08.2017, בין השעות 08:45-13:00

שוק מחנה יהודה הוא הסמל העממי ביותר של ההוויה הירושלמית, וכל מי שמגיע לירושלים, חייב לבקר ברחובותיו הצרים של השוק. בשנים האחרונות שידרג השוק את פניו, כאשר לצד דוכני הפירות והירקות נפתחו עשרות מסעדות, בתי קפה, פאבים וחנויות בוטיק. מסלולים> להתאהב בארץ מחדש מציגה: סיור מודרך – 'טועמים ועושים שוק' : ריחות, טעמים וקולות בשוק מחנה יהודה.

 

הסיור 'טועמים ועושים שוק' מגלה את נסתרות הרחובות המקיפים את השוק ומפגיש את המסיירים עם סיפורים מרתקים שמתובלים בשלל ריחות, קולות, טעמים ומראות ססגוניים. במהלך הסיור הולכים בין סמטאות שכונת בית יעקב ובין סמטאות שכונת מחנה יהודה המקורית, נכנסים לשוק ומתחברים להוויה המיוחדת שבו. במהלך הסיור עוצרים בדוכנים, בפינות מיוחדות, שומעים את הקולות, מריחים את הריחות וטועמים ממגוון אפשרויות.

צילום: ערן ודוד גל אור, מסלולים

הסיור מתקיים ביום שישי, 04.08.2017, בין השעות 08:45-13:00. הסיור מתחיל בפינת הרחובות אגריפס ואליהו מני, סמוך לשוק מחנה יהודה ומסתיים בשולי השוק. הסיור מעגלי ובעל דרגת קושי קלה. הסיור מתאים לקבוצות קטנות, משפחות וזוגות. אורך הסיור כ-1.5 קילומטר והוא נמשך כ-4 שעות. הסיור עובר ברחובות רחבים צרים והומי אדם, בתוך שוק מחנה יהודה. ציוד מיוחד: כסף מזומן לטעימות.

 

מחיר סיור למשתתף: 75 ₪ בהזמנה מראש.
 תוספת של 20 ₪ במזומן למשתתף לתשלום לטעימות.

הסיור מודרך על ידי ערן ודוד גל-אור באופן אישי, הבעלים והמנהלים
של 'מסלולים > להתאהב בארץ מחדש'.

ניתן להירשם ולתאם גם סיורים לקבוצות בטלפונים: 054-2406657, 050-4000026

הסיור מפורט באתר 'מסלולים > להתאהב בארץ מחדש'  –  www.maslulim-israel.co.il 

 

'מסלולים > להתאהב בארץ מחדש', חברת טיילות והוצאה לאור. הרעיון העומד בבסיס החברה הינו חברתי וחינוכי, והיא מובילה שינוי תפיסתי בתרבות הטיולים בישראל. 'מסלולים > להתאהב בארץ מחדש' שמה לה למטרה לחשוף בפני אזרחי ישראל את יופייה הנסתר של הארץ, לחבר את כולנו לטבע הנפלא שמסביב, ולחזק את תחושת השייכות למולדת ולמדינה.