כותרות אחרונות
Search

כיצד בוחרים מזרן נוח ואיכותי? מאת: מומחי פולירון

כריות של "פולירון" צילום: ניר עצמון

 

כיצד בוחרים מזרן נוח ואיכותי?

מאת: מומחי פולירון

 

יש שאוהבים את המזרן שלהם רך ואחרים שמעדיפים קשה. ולצד ההעדפה האישית, לעיתים מגבלות פיזיות או בעיות בריאותיות דורשות בחירת מזרן שייאשר שינה נוחה. אז איך בוחרים מזרן? ראשית מומלץ להיכנס לחנויות המתמחות במכירת מזרנים, לשכב על כמה מזרנים, להרגיש את הנוחות ולהקשב להמלצות המוכרים.

 

מומלץ לרכוש מזרן מחברה או מותג מוכר ורציני, המבטיח איכות, אמינות ואחריות.  חברה שנותנת יותר שנות אחריות, מאמינה במוצר שהיא מייצרת, ויודעת למה. קניה זהירה וסבלנית, תשפר את הסיכוי לקבל את התמורה המקסימלית לכספכם.

 

צילום: יח"צ

 

מה עדיף מזרון קפיצים או מזרן ללא קפיצים?

במזרן קפיצים הגוף נתמך על ידי “ראשי הקפיצים” עליהם פרוסה שכבת הנוחות, ויש שיעדיפו את תחושת הקפיציות. אם קניתם מזרן קפיצים, הקפידו שמשולבת בו טכנולוגיה המונעת תזוזת צד אחד במזרן, כשמזיזים או קמים מצידו האחר.

 

במזרן ללא קפיצים  התמיכה הינה על שטח מקסימלי, הומוגנית יותר והמזרן גמיש וללא תחושת קפיציות , וזה סוג המזרן שמומלץ.

 

כריות של "פולירון" צילום: ניר עצמון

 

מה יותר בריא מזרן קשה או רך?

מזרן אינו מוצר בריאותי אלא מוצר המשפר את איכות החיים ולכן מה שחשוב הוא שהמזרן יהיה לכם נוח, ותשנו עליו טוב לאורך שנים. למידת הקושי אין משמעות בריאותית.

 

לכאבי גב מתאים בדרך כלל מזרן מעט קשה מהמזרן הרגיל. מומלץ שיהיה מזרן ללא קפיצים עם “שטח תמיכה” מקסימלי.

 

כריות של "פולירון" צילום: ניר עצמון

 

מה ההבדל בין ויסקו ללטקס?

לטקס הינו חומר גלם המופק מעץ הגומי ומוקצף כדי לקבל את תכונות הרכות והצמיגות. ויסקו הוא חומר פולימרי “עצל” שחזרה למצבו הרגיל (אחרי לחץ) איטית, תכונה המאפשרת השוואה ופיזור לחצים של הגוף השוכב עליו. איכות שני המוצרים המיובאים בדרך כלל מאירופה טובה מאד, ונהוג לשלב אותם בשכבות הנוחות של המזרן.

 

חברת "פולירון" עוסקת בתחום המזרנים ומוצרי השינה כבר מעל 40 שנה ובעלת ניסיון רב בייצור מזרנים ומוצרי שינה ברמה הגבוהה ביותר.