כותרות אחרונות
Search

כללית סמייל הפיקה כנס כירורגיית פה ולסת ופריודונטיה עבור עשרות רופאי שיניים מומחים !

עשרות רופאי שיניים מומחים השתתפו בכנס כירורגיית פה ולסת ופריודונטיה "חידושים וטכנולוגיות מול אתגרי ההווה והעתיד" בהפקת כללית סמייל

עשרות רופאי שיניים שכולם מומחים ברפואת חניכיים או בכירורגיית פה ולסת המועסקים במרפאות כללית סמייל  בכל רחבי הארץ מקריית שמונה ועד אילת השתתפו בכנס כירורגיית פה ולסת ופריודונטיה תחת נושא "חידושים וטכנולוגיות מול אתגרי ההווה והעתיד" של כללית סמייל שהתקיים בבית קמילו, תל אביב.

 

הכנס כלל סדרה של הרצאות בתחומי כירורגיית פה ולסת ופריודונטיה:  

 

ד"ר הדי שווידן, מומחה לשיקום הפה, הרצה על שיקום על גבי לסת מחוסרת שיניים וחיזק עקרונות שונים שעל הרופא להקפיד על מנת להגיע לתוצאות מיטביות תוך הדגמת שימוש בהדמיות דיגיטליות מתקדמות,

 

ד"ר אורלי ניר שפירא, מומחית ברפואת חניכיים, הרצתה על פריודונטיה בעידן המודרני – אתגרים ופתרונות וחשפה נתונים שונים אודות מחלת החניכיים שהנה מהנפוצות בעולם ומהווה עומס כלכלי כבד ברמת החברה כולה ובוודאי שברמת הפרט הנפגע מהמחלה. פתרונות למניעת המחלה שהוצגו בהרצאה היו פשוטים יחסית, שמירה על היגיינה טובה של חלל הפה תוך כדי שימוש במברשת שיניים ממונעת ובאפליקציה ייעודית על מנת לשפר ביצועי המטופל בצחצוח השיניים.

 

ד"ר דבורה שוורץ ארד, מומחית בכירורגיית הפה והלסתות, הרצתה על אוגמנטציה לצורך ביצוע השתלות בלסת תחתונה מחוסרת שיניים, פרופ' איילה שטבהולץ, מסגל המחלקה לרפואת חניכיים של הדסה והאוניברסיטה העברית, הרצתה על מחקר משותף  יחד עם פרופ' סטלה צ'אושו מנהלת המחלה ליישור שיניים מהפקולטה לרפואת שיניים של הדסה,  אודות סיכונים פריודונטליים במתרפא האורתודנטי הצעיר. ההרצאה שנעלה את הכנס הייתה הרצאתו של עו"ד איתן האזרחי שהרצה על ניהול סיכונים בטיפולים ניתוחיים ברפואת שיניים.

 

ד"ר יצחק נברו, מנהל רפואי מרחב צפון בכללית סמייל, ומי שהנחה את הכנס – צילום: יח"צ.

 

ד"ר יצחק נברו, מנהל רפואי מרחב צפון בכללית סמייל, ומי שהנחה את הכנס: "ארגון כמו כללית סמייל, המוביל את רפואת השיניים בארץ, מקפיד על העשרת הרופאים כולל המומחים במקצועות כגון רפואת חניכיים וכירורגיית הפה והלסתות על מנת לקדם מצוינות מקצועית המסייע להם לתת מענה מיטבי לאתגרים השונים בהם מטפלים מידי יום במרפאות שלנו ברחבי הארץ".

 

 ד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי של מרפאות כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית: "כל רופא בכללית סמייל חייב להיות מעודכן במתחדש בתחום רפואת שיניים. קל וחומר כשמדובר בתחום מורכב של שמירה, שיקום ושיחזור המשנן ושימוש בכלים המתקדמים ביותר לצורך כך. אנו יודעים שבעקבות רפורמת הקשישים שתחל בקרוב, נצטרך להתמודד עם אוכלוסייה מאתגרת לכל הדעות"………………………  "לכן, כנס מסוג זה, חשוב מאין כמוהו לא רק למפגש המקצועי בין רופאי השיניים המומחים ובין עצמם, אלא על מנת שנוכל להעניק להם מהידע והמומחיות הרבים שנצברים בתחום ובאקדמיה. זה בדיוק יתרונו של גוף גדול, ותיק ומנוסה שבו משרתים רופאים מהטובים ביותר וכך נוכל להמשיך להיות חוד החנית של רפואת השיניים בישראל"