כותרות אחרונות
Search

"לגו פארק ת"א" בשיתוף המותג "LEGO" העולמי הרשמי חוזר ל "אקספו ת"א (גני התערוכה) !

להיות אסטרונאוטים באטרקציית הקיץ הגדולה  !

"לגו פארק ת"א" בשיתוף המותג "LEGO"  העולמי הרשמי חוזר לת"א לגני התערוכה עם מעל 5 מיליון קוביות לגו שירכיבו את עולם החלל המהפנט וייקחו את המשפחה למסע בין הגלקסיות בשיתוף "SpaceIL" ו"התעשייה האווירית".

 

האטרקציה המהנה בקיץ תהיה לראשונה השנה בסימן החלל עם מיצג נדיר של חללית בראשית מלגו ועם מתחמים ואתגרים חווייתיים חדשים: רובי לייזר, פלנטריום, אומגה בחלל, קיר טיפוס אקסטרים, פעילויות פארק המדע ועוד…

 

'לגו פארק ת"א' יוצא למסע בין כוכבים בפארק ממוזג, ומזמין את ילדי ישראל לבנות חלליות לגו ולהנחיתן על הירח. 3000 מ"ר עם מיליוני אבני לגו צבעוניות יקשטו ויעסיקו בחופש הגדול את ילדיכם באירוע הקיץ הגדול. במהלך החופש הגדול (26.7-31.8) בביתן 1 בגני התערוכה אקספו ת"א תתקיים האטרקציה הגדולה של הקיץ בשיתוףLEGO  העולמי ובהשראת עולם החלל, כשהילדים יהפכו לסוכני חלל תוך כדי משחק בלגו המפתח דמיון ויצירתיות. חוויה מעולם אחר לכל המשפחה.

 

לגו פארק, האטרקציה המובילה והוותיקה של הקיץ, ממשיך לחדש, להפתיע ולרגש לכלל חוויה המשלבת יצירה, דמיון, הנאה ולמידה במתחם אינטראקטיבי אחד. השאיפה להגיע לכוכבי לכת חדשים מאז ומעולם הייתה החלום של האנושות והשנה ילדי ישראל ישחקו כל הדרך לחלל בפארק חווייתי, מלמד, מעשיר ומהנה לכל המשפחה.

 

לגו פארק תל אביב. צילום סטודיו ROMS

 

האטרקציות הבולטות בלגו פארק ת"א

 • בונים את חללית העתיד של ישראל – במתחם מרכזי בפארק יוקם בגובה של 2 מ' מיצג חלל ייחודי עם קרקעית ירח עליה תוצג בגאווה חללית בראשית בגודל עצום שעשויה כולה מלגו ומעליה יוצב כדור הארץ תלוי. המיצג הנדיר של בראשית הורכב על ידי אמן הלגו יובל דבורין במשך מספר שבועות ממאה אלף אלפי קוביות לגו. גודלה של מיצג בראשית הוא כגודלה של חללית בראשית המקורית שנשלחה לירח, גובהה 1.5 מטר, 1.5 מ' קוטר. למרגלות המתחם משטחי עבודה פעילים עם מאות אלפי קוביות לגו יאפשרו לילדים להרכיב את חללית העתיד ולהנחיתה בירח. במתחם יהיו עלוני הדרכה עם דגמי חלליות שונות לעזר.

 

 • חדר חושך פלנטריום – בכיפה גאודזית שתבנה על גבי רצפת ירח רכה ייחודית, ישבו הילדים להתרשם בחושך מחוויה אור קולית ייחודית בה ישודרו מערכות הכוכבים.

 

 • פארק המדע – מנגישים את עולם החלל במתחם מהנה ומלמד עם מגוון פעילויות חינוכיות בנושאי החלל בשיתוף SpaceIL, סוכנות החלל הישראלית ותעשייה אווירית.

 

 • מיני סופרמרקט של שופרסל מכוכב אחר עם פעילות אינטראקטיבית – קופות, עגלות, מוצרים ומזון מפלסטיק ישמשו את הילדים בסופרמרקט כייפי.

 

 • מתחם LEGO Friends & Just Dance – מתחם לגו מעוצב עם אביזרים ועמדת ריקוד בהתאם לשירי JUST DANCE.

 

לגו פארק תל אביב. צילום סטודיו ROMS

 

 • בובות של גיבורי לגו – דמויות LEGO בגודל אנושי יסתובבו בין המבקרים ויצטלמו איתם למזכרת בלתי נשכחת.

 

 

 • מתחם לייזר – מתחם אינטראקטיבי ומהנה שיקיים תחרות עם רובי לייזר Lego Star Wars בחלל מעוצב.

 

 • מתחם מולטימדיה – מתחם קונסולות עם כל משחקי גיבורי-על המובילים בעולם מבית LEGO.

 

 • מתחם אקסטרים – קיר טיפוס של ספיידרמן, אליו יטפסו הילדים.

 

 • חנות של המותג LEGO המקורי עם ערכות לגו החדשות ביותר.

 

 • מתחם ג'ימבורי – בהשראת החלל (מגיל שנתיים).

 

 • מתחם אומגה – אסטרונאוטים יעופפו באומגה בחלל.

 

לגו פארק תל אביב. צילום סטודיו ROMS

 

נושא החלל שזכה להתעניינות בינלאומית, נבחר על ידי LEGO העולמית לשנת 2019 במטרה לעודד ילדים וילדים בנפשם להעז ולחלום להגיע למרחבי החלל. מזה שש שנים ברציפות לגו פארק בשיתוף המותג העולמי LEGO המקורי שנוסד לפני 90 שנה, מאפשרים לילדים ומשפחות לחוות את ה'צעצוע של המאה' באטרקציה מהנה המפתחת יצירתיות ודמיון. לגו פארק מחדש מידיי קיץ עם אטרקציות מעניינות ומקדם נושאים חשובים על סדר היום דוגמת עולם החלל ובשנה שעברה לגו והעצמה נשית, זאת במסגרת תערוכה נדירה מסוגה בעולם 'נשים מבעד לקובייה' שהציגה פורטרטים של נשים ישראליות משפיעות שנוצרו מעשרות אלפי קוביות לגו.

מחיר:
חברי מועדון שופרסל יוכלו ליהנות מכרטיס במחיר 49 ₪, ובעלי כרטיס אשראי שופרסל במחיר 44 ₪ לכרטיס. בכל סניפי הרשת ובאתר האון ליין של שופרסל.

מבצעים נוספים בחברות האשראי וועדי עובדים.

 

'לגו פארק תל אביב' http://familypark.co.il/

ביתן 1, גני התערוכה (אקספו) תל אביב
 יתקיים בין התאריכים 26.7-31.8.2019 ,

גילאי שנתיים עד 12 ומשפחות

 

לרכישה: Ticketmaster Israel  *9964