כותרות אחרונות
Search

להראות יפה מתמיד בחג האהבה עם "לאונרדו קוסמטיקה" !

איור גרפי ערן לובינגר

להראות יפה מתמיד בחג האהבה עם "לאונרדו קוסמטיקה" !

אומרים שחג האהבה בא לקרב בין האוהבים, וגם כדי להזכיר לנו לאהוב את עצמנו. להשקיע בנו, בשגרת הטיפוח שלנו כדי שנהיה הכי יפות/ים, במיוחד בט"ו באב.

ייחודה של חברת "לאונרדו קוסמטיקה" הוא בשילוב מנצח בין מכשירים ותכשירים מקצועיים הפועלים באופן סינרגי בצורה מושלמת המביאים לתוצאות חסרות תקדים בטיפולי פנים וגוף.

לא פלא שסינרגיה מיוחדת זו מציבה  את חברת  "לאונרדו קוסמטיקה" בשורה הראשונה בשוק הקוסמטיקה בארץ ובעולם. לחברה מוצרים ייעודיים לכל סוגי העור שיסייעו לכם בטיפול, שמירה וטיפוח העור ובהשגת מראה עור בריא, קורן וזוהר.

איור גרפי ערן לובינגר

לקראת ט"ו באב תומכים בחברת "לאונרדו קוסמטיקה" בנשים וגברים בעלי עור שמן ובעייתי הנוטה להבריק ולרוב מלווה בפצעונים ופצעים. 

המותג מציע "ערכת נוער" לשימוש יומיומי עם תוצאות מוכחות בטווח מיידי. ערכה זו מיועדת לכל מי שסובל מסיפטומים של עור שומני ואקנה, צעירים ומבוגרים כאחד.

הערכה מורכבת מסבון פחם מאזן Carbonator לעור בעייתי, מעורב ושמנוני. פורמולה ייחודית מועשרת בפחם פעיל, חומצה היאלורונית, חומצה סליצילית, סוכרים, ושמן חוחובה. ניקוי הפנים סופח שומנים, מנקה את הרעלים ומאזן את הלחות. והתוצאה היא שיפור משמעותי של מראה העור.

איור גרפי ערן לובינגר

להשלמת הטיפול בעור בעייתי מעורב ושומני יש להשתמש בקרם לחות לאיזון. קרם הלחות  Harmony מזין את העור, מווסת ומאזן אותו באמצעות רכיבים פעילים כמו אלנטואין, חמאת שיאה, נגזרות של קוקוס, קלמין, וחומצה היאלורונית. יש למרוח מיד לאחר השימוש בסבון הפחם.