כותרות אחרונות
Search

ליום הבלונד הבינלאומי מציעה ד"ר פישר את סדרת ה- "PROFEESIONAL" לשיער בהיר-בלונדיני.

 

 

ליום הבלונד הבינלאומי מציעה ד"ר פישר את  סדרת ה- "PROFEESIONAL" לשיער בהיר-בלונדיני.

כמדי שנה, מציינים בכל העולם את יום הבלונד הבינלאומי שהפך להזדמנות מצוינת לחגיגה לבעלי שיער בלונדיני, בין אם הוא צבוע ובין אם הוא בלונדיני מלידה.

 

צילום: יעל האן

 

 

לבלונדינים מציעה ד"ר פישר את סדרת ה- "BLOND" מסדרת ה- "PROFEESIONAL", הסדרה המקצועית לטיפוח השיער. הסדרה זכתה בפרס מוצר השנה לשנת 2021.

 

הסדרה מסייעת בהעמקת הגוון הבהיר של השיער ועוזרת לשמר את צבעו באמצעות שמפו, מרכך, שמפו ללא תוספת מלח לשיער שעבר החלקה ומסכת הזנה לשיער. התכשירים מכילים נוסחה ייחודית המשלבת קמומיל ופיגמנטים המסייעים לתחזוקת שיער בהיר-בלונדיני. התכשירים עברו את מבחן סנסטיב, נבדקו דרמטולוגית ואינם מכילים פראבנים.

 

שמפו "BLOND" מכיל נוסחה ייחודית המועשרת בקמומיל ובפיגמנטים ייחודיים, מועשר ברכיבי לחות, בפרו ויטמין B5 וויטמין E. הנוסחה הייחודית מסייעת בהעמקת הגוון הבהיר של השיער, בטשטוש גוונים לא רצויים ובקבלת גוון בלונדיני נקי יותר. תכולה: 400 מ"ל.

מחיר: 29.90 ₪.

צילום: יעל האן

 

 

שמפו "BLOND" ללא תוספת מלח סודיום כלוריד מותאם במיוחד לשיער שעבר החלקה. מועשר ברכיבי לחות, בפרו ויטמין B5 ובויטמין E. תכולה: 400 מ"ל.

מחיר: 39.90 ₪

 

צילום: יעל האן

 

מרכך "BLOND, מסייע בהתרת קשרים, בהזנה ובריכוך השיער ומועשר ברכיבי לחות, בפרו ויטמין B5 ובויטמין E. תכולה: 400 מ"ל.

מחיר: 29.90 ₪

 

צילום: יעל האן

 

מסיכת הזנה "BLOND" מכילה נוסחה ייחודית המשלבת סרמיד וסיליקון, מועשרת ברכיבי לחות, בפרו ויטמין B5 ובויטמין E לטיפול אינטנסיבי, להזנה ולריכוך השיער. תכולה: 300 מ"ל.

מחיר: 39.90 ₪

 

צילום: האן

 

הידעת?

  • מקור המילה בלונד הוא מהשפה הצרפתית.
  • המקור של יום הבלונד הוא בלטביה, שם מקיימות נשים בלונדיניות מדי שנה את "מצעד הבלונדיניות" החל משנת 2009.
  • בשנת 2002, מדענים אנונימיים מגרמניה העריכו כי בעוד 200 שנה, ייעלם הבלונד הטבעי מן העולם עקב מחסור בגנים נסגנים שגורמים לשיער בהיר. המאמר נפוץ ברחבי העולם, אך מאוחר יותר התברר כי המחקר היה שקרי.