כותרות אחרונות
Search

לכבוד יום התלתלים הישראלי החל ב 3/3, מומחי השיער של "Dyson" מעניקים טיפים והמלצות שכל מתולתלת צריכה להכיר.

יום התלתלים הישראלי – צילום: יח"צ

 

יום המתולתלות שמח!

לכבוד יום התלתלים הישראלי המתקיים ב 3 במרץ, מומחי השיער של "Dyson" מעניקים טיפים והמלצות שכל מתולתלת צריכה להכיר.

 

שימוש בחום קיצוני? זה עלול לפגוע בקרקפת

חום גבוה יכול להשפיע על בריאות הקרקפת ואף להפחית את הברק הטבעי של שיערך. ל- Dyson Supersonic‎ בקרת חום חכמה המודדת את טמפרטורת האוויר מעל 40 פעמים בשנייה ומווסתת את החום של המכשיר. הדבר מסייע במניעת נזק הנגרם כתוצאה מחום קיצוני, להגנה על הברק הטבעי של שיערך.

 

שימוש בדיפיוזר- חשוב ביותר לעיצוב תלתלים מושלמים

שימוש בדיפיוזר הינו הכרחי לבעלות שיער מתולתל. הוא מאפשר ייבוש ועיצוב של התלתלים מבלי לפגוע בהם.  מייבש השיער Dyson Supersonic‎  מגיע עם אביזר הדיפיוזר המתחבר אליו בקלות ומיועד לשימוש אחרי חפיפת השיער. השימוש בדיפיוזר מזרז את תהליך ייבוש השיער, מוריד את ה'פריז' ומפריד כל תלתל ותלתל. השיניים הארוכות מאפשרות לעצב יותר שיער בצורה יותר מדויקת- ולהגיע עמוק יותר לשיער ומסייע בהשגת מראה תלתלים מלא וטבעי.

 

יום התלתלים הישראלי – צילום: יח"צ

 

רוצה ליצור נפח בשיער? זה אפשרי

לאחר חפיפת השיער ולפני השימוש בדיפיוזר מומלץ למרוח תכשיר לעיצוב תלתלים המועדף עלייך ומתאים לסוג שיערך. לאחר מכן, במידה ורוצים ליצור נפח מהשורש, יש להטות את הראש כלפי מטה וכאשר השיער נופל לייבש אותו היטב באמצעות הדיפיוזר, תוך כיווץ התלתלים. כך תקבלי מראה טבעי ומסודר.

 

תלתלים רכים ומושלמים

בכדי ליצור מראה רך ולא עשוי מדי של התלתלים – לאחר פעולת הייבוש באמצעות הדיפיוזר וכשהשיער יבש, אחזי בתלתלים באמצעות כיווץ ולחיצות מה שמסייע בהשגת מראה של תלתלים רכים ובריאים.

 

מראה מתולתל טבעי

בכדי ליצור מראה תלתלים טבעי ורך יותר מומלץ להפריד את התלתלים וליצור מרווחים ביניהם. חברי למכשיר ה-Dyson Supersonic‎  את המסרק עם השיניים הרחבות אשר תוכנן במיוחד עבור שיער מתולתל, מסולסל וגלי. למסרק שיניים חזקות המסייעות בהארכת השיער כאשר הוא מתייבש או ביצירת נפח וצורה.

 

מחיר מומלץ לצרכן מייבש השיער Dyson Supersonic‎: 1,850

ניתן להשיג באתר: dyson.co.il ובחנויות הנבחרות.

שנתיים אחריות ושירות עד בית הלקוח על-ידי היבואן הרשמי ב.נ.ז.כ. סחר.