כותרות אחרונות
Search

לראשונה בעולם משחק קופסה מעולם הקבלה המתאים לכל מי שמתעניין בתחום

עולם הקבלה יוצא מהקופסה !

לראשונה בעולם משחק קופסה  מעולם הקבלה המתאים לכל מי שמתעניין בתחום ,למי שיש בו קמעה סקרנות ובעיקר רצון להנאה ואתגר מנטלי , ואם מדונה, תלמידה מאמינה ומסורה של התורה המיסטית העתיקה, הרי שבארץ נמצא אחד המאפשר לשוטט בפרד"ס הקבלי בדרך מהנה וחוויתית  – ניצוצות – משחק להכרת מושגי יסוד בקבלה לכל המשפחה.

 

צילום: אבי ולדמן

 

ניצוצות הנו  משחק קלפים ראשון בעולם הקבלה המורכב מ- 52 מושגי יסוד מתוך ספר הזוהר וכתביהם של ענקים כמו ג'יקטיליה , קורדובירו האר"י המורכב מ 13 סדרות נושא ובכל אחת ארבעה מושגים המסודרים לפי ארבע העולמות הקבליים: עולם האצילות המסמל את הרובד הרוחני, עולם הבריאה המסמל את הרובד השכלי, עולם היצירה המסמל את הרובד הרגשי ועולם העשייה המסמל את הרובד הגשמי  ומי שמוכן ובשל לתהליך של חיפוש וגילוי, מוזמן ללמוד, להכיר וליישם את הידע הגנוז בדרך משחק ייחודית וחווייתית.

 

הרעיון של המשחק הוא של חגי רום, מפתח משחקים ממוקדי תוכן שחבר לאמה שם-בה אילון, מורת קבלה, רבה ואמנית ולאיתן קדמי אמן מנדלות ויחד פיתחו וייצרו את "ניצוצות" – משחק לכל המשפחה המנגיש את עולם הקבלה בדרך מהנה וחווייתית, במגוון אפשרויות ורמות.

 

צילום: אבי ולדמן

 

"ניצוצות" מציעה 4 אפשרויות שונות של המשחק :

  • רביעיות – איסוף סדרות.

  • שתי וערב – איסוף סדרות אופקיות ואנכיות.

  • מטריצה – השלמת מטריצת הסדרות.

  • הקבלה – איסוף סדרות תוך הגדרת המושגים וללא ציון המושגים עצמם.

 

המשחק מתאים לכל הגילאים בכל המגזרים , בשפות עברית ואנגלית, וניתן להשיגו ברשתות הספרים והמשחקים הגדולות, במרכזי קבלה וישירות באתר www.nitsotsot.com ומותאם לכל מי שעולם הקבלה מסקרן אותו.