כותרות אחרונות
Search

מותג הטיפוח Pomegranate, מבית "רימון" חנך חנות קונספט ראשונה בשוק הפשפשים

אורח חדש במתחם שוק הפשפשים;
מותג הטיפוח
Pomegranate, חנך את חנות הקונספט הראשונה ברחוב פנחס בן יאיר 16 ת"א-יפו  
 

rimon 1

אבי בעלים ומנכ"ל יקב רימון – צילום: אבי בר

אורח חדש הגיע לשוק הפשפשים בת"א-יפו. ברחוב פנחס בן יאיר המקביל לרחוב יפת, בלב אזור המסחר והתיירות, התמקמה לה חנות הקונספט הראשונה הקטנה והמטריפה של מותג הטיפוח Pomegranate  שהושק בארץ לפני כחצי שנה. חנות הקונספט הקטנטנה מעוצבת להפליא וקשה לפספס אותה מבין חנויות הווינטג', הביגוד ודוכני המיצים המאפיינים את הרחוב הססגוני. על מדפי החנות המקסימה מונחים בסדר מופתי, עשרות מיכלים קטנים, מארזים ובקבוקי ווינטג' המזכירים בעיצובם את הבקבוקים שנמכרו בבתי המרקחת של פעם. מוצרי הטיפוח של Pomegranate  כוללים סבון פילינג, קרם גוף, שמפו לשיער, קרם פנים, חמאת גוף, קרם אנטי אייג'ינג ועוד, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא הניחוח הנפלא, המרקם העשיר והאיכות של כל פריט ופריט. חשוב לציין כי כל המוצרים מיוצרים מחומרים טבעיים ומבוססים על מרכיבי זן רימונים ייחודי הרשום כפטנט עולמי. לצד פריטי הטיפוח, מסודרים בשורה אחר שורה בקבוקי היין האהובים והמוכרים של יקב רימון, המיוצרים מאותו זן רימונים משובח וזוכים להצלחה מסחררת ברחבי העולם.

rimon 6

rimon 8

 

כל מוצרי הטיפוח של Pomegranate עשירים כאמור במרכיבי פרי הרימון וסגולותיו הרבות. כידוע פרי הרימון נחשב למלך הפירות ולא רק בשל הכתר המעטר אותו. ברימון ריכוז גבוה של חומצות שומן המשמשות כאנטי-אוקסידנטים המונעות היווצרות של רדיקלים חופשיים ועוזרים לעכב את השפעות הזמן על הגוף. הרימון עשיר בברזל,  אבץ, סידן ומינרלים שונים ההופכים אותו לחומר גלם מיוחד ועשיר בתעשיית הקוסמטיקה.

rimon 4

נוסף לחנות המקסימה, ניתן לרכוש את מוצרי מותג הקוסמטיקה והיינות באתרי האינטרנט של המותגים ובמרכז המבקרים של יקב רימון במושב דלתון. לדברי אבי נחמיאס מנכ"ל יקב רימון, במהלך החודשים הקרובים יוקמו חנויות קונספט נוספות למותג.

 

אתר  Pomegranate http://iloverimon.com/

יקב רימון – http://rimonwinery.com/

להזמנות: 04-6822325

rimon 2

יקב רימון שהשיק את המוצר החדש  Pomegranate החל את דרכו בשנת 2004 על ידי משפחת נחמיאס, משפחה של חקלאים ממושב כרם בן זימרה. החיבור של המשפחה לפרי הרימון הוביל אותם בתום שנות ה-90 לפתח זן רימונים ייחודי המאופיין ברמות גבוהות של סוכר ואנטי אוקסידנטים וברמת חומציות מדויקת שלאור מאפייניו הייחודיים אידיאלי לייצור יין. הזן רשום כפטנט ונתון לשימושו הבלעדי של היקב.

מיום היווסדו היקב חרט על דגלו לייצר מוצרים באיכות גבוה וללא פשרות ובנוסף למוצרי הקוסמטיקה,  היקב מייצר 12 סוגי יינות רימונים אשר משווקים בארץ ובעולם וזוכים להצלחה אדירה בתחרויות יין ברחבי העולם.

rimon 3

rimon 9 rimon 10