כותרות אחרונות
Search

מותג הטיפוח WELEDA משיק קרם לחות לגבר

לרענון והרגעת העור, להזנה והגנה נוספת משיק מותג הטיפוח WELEDA  קרם לחות לגבר

פעולת הגילוח היום יומית גורמת להסרת שכבת השומן הצמחית המופרשת על ידי העור ולקילוף של שכבת התאים העליונה ביותר. פעולה זו מסירה את שכבת ההגנה הטבעית של העור שלנו ועל כן, אין זה פלא כי רבים חווים כתוצאה מהגילוח בעיות כדוגמת אדמומיות, פריחה, רגישות יתר ויובש. סדרת המוצרים של Weleda, פועלת על ידי החזרת מקדמי ההגנה לעור הפנים ועל ידי הזנתו וריכוכו מחדש לאחר פעולת הגילוח האגרסיבית. מרכיבי המפתח בסדרה הם שמן שקדים טהור, שמן חוחובה, חמאת שיאה (חמאת קריטה) וחלב עיזים המזינים את העור ומחדשים את שכבת ההגנה הטבעית שלו. תמצית אורגנית המופקת מעלי הממליס תתרום לכיווץ עדין של הנקבוביות. סדרת המוצרים מבושמת בעזרת שמנים אתריים טהורים המקנים למוצרים ניחוח עדין ומרענן.

Weleda Moisture Cream for Men– קרם לחות לגבר

תיאור המוצר: קרם לחות לגבר מיועד לשימוש יומיומי לפני או אחרי הגילוח. הקרם העדין נספג במהירות ומשאיר את עור הפנים רך, גמיש וקטיפתי.

מכיל: תערובת ייחודית של תמציות צמחים המופקת משורש נטופית, תורמת לריכוך העור, שמן שומשום ושמן חוחובה ממקור אורגני יתרמו לשמירה על לחות העור ולמניעת יובש, תערובת עדינה של שמנים אתריים טהורים יתרמו לניחוח עדין ומרענן, יספקו לעור את הלחות הטבעית ויתרמו למראה חיוני וקורן.

וולדה 1

קרם לחות לגבר וולדה מחיר 85.90 ש"ח – צילום ויקטור קוז'ורין

סוג העור: כל סוגי העור.

תועלות: ריכוך העור, הזנה של לחות, הרגעת עור מגורה ואדמומי.

הוראות שימוש: לפני או אחרי פעולת הגילוח. למרוח בעדינות על אזור הפנים והצוואר.

מחיר לצרכן: 85.90 ₪ , ₪, לתכולת:  30 מ"ל.

מוצרים נוספים בסדרה: ג'ל רחצה , תחליב הזנה לאחר גילוח (אפטר שייב), קרם גילוח, מי פנים לגילוח

את מוצרי WELEDA ניתן להשיג

בבתי המרקחת, חנויות הטבע ובכל רשתות הטבע

אתר החברה: www.drsamuelov.co.il

העקרונות המנחים של חברת WELEDA

  • פיתוח המוצרים נעשה בשיתוף פעולה בין רופאים לרוקחים.

  • מקור חומרי הגלם: WELEDA מגדלת רבים מהצמחים המשמשים במגוון המוצרים בעצמה. הצמחים גדלים בטכניקה ייחודית של חקלאות אורגנית ביו דינמית, ללא ריסוס, דשנים וכימיקלים. למעלה מ 500 דונם זנים שונים של צמחים גדלים בשיטה זו בגנים הפרטיים של WELEDA.

  • WELEDA אינה משתמשת בחומרים משמרים במוצריה. יציבותם של המוצרים נשמרת הודות לשימוש בחומרים מרים צמחיים. כמו כן נעשה שימוש בשמנים אתריים הידועים כבעלי פעילות המונעת התפתחות חיידקים ושומרת על יציבות המוצר, ללא שימוש באף חומר משמר סינטטי שהוא.

  • WELEDA אינה משתמשת בחומרי טעם וריח סינטטיים.

  • WELEDA אינה משתמשת בחומרים שיוצרו בהנדסה גנטית. חומרים אלה הם עפ"י רוב זולים יותר, אך אינם עומדים בקריטריונים הנוקשים שקבעה לעצמה החברה.

  • בדיקות קפדניות של כל חומרי הגלם לפי תקנים רוקחיים מחמירים, בקרת איכות בזמן הייצור ובדיקות מעבדה סופיות, מבטיחות מוצר מוגמר מהאיכות הגבוהה ביותר.

  • כל חומרי האריזה מופקים מחומרים ממוחזרים או חומרים הניתנים למחזור בקלות. שימוש בחומרים אלה מאפשרים שמירה על איכות המוצר ויציבותו לאורך זמן רב.

  • WELEDA מעולם לא ביצעה ניסויים על בעלי חיים, כמו גם חומרי הגלם בהם אנו משתמשים או הספקים שלהם.

אודות WELEDA :

חברת WELEDA הינה החברה הגדולה ביותר בעולם ליצור מוצרי טיפוח צמחיים ואורגניים. היא נוסדה בשוויץ בשנת 1921 ע"י רודולף שטיינר, אבי התורה האנתרופוסופית (בתרגום מיוונית, אנתרופוסופיה = חכמת האדם), במטרה לייצר ולפתח תרופות ותכשירים מתאימים ובמטרה ליישם את הידע והחומר שנצבר ונלמד בהרצאותיו. הקליניקה הראשונה שעסקה בריפוי ובייצור תכשירים אלה הוקמה בשוויץ בעיר ארלסהיים הסמוכה לעיר באזל, שלימים הפכה לאתר הייצור הראשון של WELEDA.

השם WELEDA הוענק לחברה על ידי רודולף שטיינר, על שם המרפאה ההוליסטית שחיה לפני 2000 שנה והייתה ידועה בכוחות הריפוי שלה. רבים מייחסים  לה את התואר: "המטפלת ההוליסטית הראשונה".

סדרת המוצרים של חברת WELEDA מבוססת על מרכיבים צמחיים בלבד, רובם אף ממקור אורגני. מוצרים רבים מתיימרים להכיל מרכיבים צמחיים או תמציות המופקות מצמחים, אולם בחינה מדויקת של רשימת המרכיבים מגלה שימוש בחומרי נשא וחומרי בסיס סינטטיים, חומרים משמרים, חומרי טעם מלאכותיים ועוד. מרכיבים אלה הינם זולים יותר ועל כן מועדפים על ידי מספר רב של יצרנים.

בחברת WELEDA, אין פשרות. כל מרכיב עד חומר העזר האחרון בכל מוצר ומוצר מקורו מעולם הטבע. מעולם לא נעשה שימוש ולא ייעשה שימוש בחומרים המופקים משמן מינרלי או ווזלין, שמקורם מנפט.

סדרת מוצרי הטיפוח של WELEDA מאושרת ומפוקחת על ידי תקן Natrue. תקן האיכות המחמיר והאיכותי ביותר למוצרי קוסמטיקה וטיפוח צמחיים העושים שימוש במרכיבים ממקור אורגני.

את מוצרי WELEDA ניתן להשיג

בבתי המרקחת, חנויות הטבע ובכל רשתות הטבע

אתר החברה: www.drsamuelov.co.il