כותרות אחרונות
Search

מותג המשקפיים DITA – מתאים למי שרואה את העולם אחרת !

מותג המשקפיים DITA – מתאים למי שרואה את העולם אחרת !

DITA, המותג הכי פול אוף שיק שהגיע אלינו היישר מלוס אנג'לס הטרנדית !

צילום: יח"צ חו"ל

יש פעמים שאתם פשוט יודעים שזה זה.!  לא צריך שישכנעו אתכם ואפילו קצת בא לכם שיאפשרו לכם להבין לבד שזה ה-דבר ! כזה הוא DITA, המותג הכי פול אוף שיק שהגיע אלינו היישר מלוס אנג'לס הטרנדית. מותג מסגרות המשקפיים DITA מייצר כבר יותר מ- 20 שנה מסגרות בעיצובים שעושים שימוש בחומרי גלם יוקרתיים ואיכותיים, תוך הומאז' בולט ומעניין לעשורים אופנתיים מובילים, כמו שנות ה- 50 ושנות ה- 80.

צילום: יח"צ חו"ל

אם תהיתם מה הופך את DITA למותג המשקפיים החביב על כוכבי קולנוע בינלאומיים ועל הסלבס, זו בטח רוח המותג המביאה חדשנות לעולם המשקפיים ומציגה קולקציות סוערות במיוחד בהן המסגרות האקסלוסיביות מעוצבות ומיוצרות כולן באופן בלעדי ע"י המותג. צוות המעצבים מקדיש זמן רב בתכנון דקדקני, לפרטי פרטים, של כל מסגרת ומוודא שהיא תואמת לרוח המותג ומאפשרת למי שמרכיב אותה לבטא את עצמו במקסימום באמצעותה.

צילום: יח"צ חו"ל

המסגרות מעוצבות במגוון צורות גיאומטריות וצבעוניות חצופה, המשתלבת נהדר עם מסגרות בצורת עיני חתול, מסגרות עגולות המשלבות מראה קלאסי עם היפסטריות מגניבה ומסגרות בצורה מרובעת ורשמית יותר. המראה הנועז בא לידי ביטוי גם בליין המסגרות האופטיות וגם בליין משקפי השמש ויחד הם מרכיבים קולקציות מיוחדות ומעניינות, המובילות את הטון ואת הטרנדים החמים ביותר בתחום.

צילום: יח"צ חו"ל

אז… איך תדעו אם אתם מתאימים למשקפיים של DITA ? אז אם אתם אוהבים לחשוב מחוץ לקופסה, לשדר נוכחות וכריזמה בכל מקום, לא אוהבים להתפשר על איכות ועל אמירה אופנתית אישית, הקולקציה המגניבה והטרנדית הזו היא בדיוק בשבילכם.

צילום: יח"צ חו"ל

מבחר הרפרנסים לתקופות אופנתיות שונות והשימוש בצורות מגוונת מאפשר לכל אחד להתחבר בדיוק לזוג, או במקרה של DITA, לזוגות שהוא הכי אוהב.

 

המותג DITA משדר יוקרה- luxury . מותג הוט קוטור, מותג של פיסים.  מעודכנות אופנתיות הדבר הבא. 

 

מחיר: 2,800 ₪

 

צילום: יח"צ חו"ל

ניתן להשיג בחנויות המובחרות

בעין יפה רעננה,

אופטיקה לאון בת ים ואשדוד,

טיטניום אילת,

אופטיקה עיניים מרום נווה,

דורון רמת אביב,

אופטיקה IC רמלה,

זיגי שאול גרנד קניון חיפה,

בגובה העיניים מרכז שוסטר,

מסגרת אחרת אשקלון,

אופטילוקס ראשל"צ

 

לרשימת הסניפים המלאה:

פייסבוק: Duke Optics

אינסטגרם: dukeoptics

אתר : www.duke-optics.com