כותרות אחרונות
Search

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות Bugaboo פוגש את האומן המאייר הצרפתי Niark1 וזה מה שיצא…….

Bugaboo by Niark1  Monsters on the Move collection

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות Bugaboo פוגש את האומן המאייר הצרפתי מחתרתי Niark1 לשת"פ שהביא ליצירת קולקציית עגלות במהדורה מוגבלת

Bugaboo by Niark1  Monsters on the Move collection בעיצובים מרהיבים שיבטיחו לעגלה שלך לבלוט מבין כל העגלות

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות Bugaboo משתף פעולה עם האומן המאייר הצרפתי מחתרתי Niark1. שת"פ שהביא ליצירת קולקציית עגלות במהדורה מוגבלת Bugaboo by Niark1 collection  Monsters on the Move בעיצובים מרהיבים שיבטיחו לעגלה שלך לבלוט מבין כל העגלות.

צילום יחסי ציבור בוגבו העולמי

האמן הצרפתי יוצר אילוסטרציות מרהיבות פסיכודליות וסוריאליסטיות. עבודותיו מוכרות בצבעוניות שלהן, בצורות ובדמויות מאפיינות. ניארק1 שיתף פעולה בעבר עם מותגים מוכרים כגון Converse ועם ענקים מתעשיית המוסיקה, כגון החאד והיחיד פארל וויליאמס.

העגלות כמו כל הציורים המרהיבים של האומן מאופיינים בצבעוניות מרהיבה ועיצוב של מפלצות ידידותיות. העיצוב נועז ומסוגנן כאחד, העגלה מעוצבת בליטוש שחור טרנדי כאשר החברים הצבעוניים מתעוררים לחיים על גבי הבד השחור.  

בבוגבו גאים על השת"פ המאפשר להם לתת מענה חדשני ולא צפוי להורים בשילוב הציורים  והייחודים של האומן ומאמינים כי האמנות היא עבור כולם. האומן  Niark1 מצדו שמח על השת"פ אשר העניק לו לצייר את התשוקה האמתית שלו למפלצות, תשוקה זו החלה בגיל צעיר, כאשר הוא היה מדמיין ומשרטט מפלצות בחדר השינה שלו. בבוגבו רצו לתת ל- Nairk1 פלטפורמה חדשה ושונה ממה שהוא היה רגיל, זאת על מנת שיצור משהו סוחף וחדשני להורים המחפשים לבטא את הסגנון שלהם בצורה יוצאת דופן.

צילום יחסי ציבור בוגבו העולמי

במסגרת שיתוף הפעולה העיצובי ניתן למצוא את המהדורה בצורת גגונים ובדי השלמה לכל דגמי העגלות של בוגבו

מחיר: 600 ש"ח – 900 ש"ח

 

https://www.bugaboo-distributor.co.il   

משווק בלעדית ע"י IBB GROUP יבואנית בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן. ניתן להשיג באולם התצוגה הנביאים 55 רמה"ש  טלפון 03-5407999 ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ.