כותרות אחרונות
Search

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L'ORÉAL PARIS משיק סדרה חדשה להסרת איפור וניקוי עור הפנים – RARE FLOWERS

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L'ORÉAL PARIS משיק סדרה חדשה להסרת איפור וניקוי עור הפנים: RARE FLOWERS

סדרה לניקוי יסודי והסרת איפור יעילה, תוך הזנת העור- מבלי לייבשו, באמצעות שילוב עוצמתי של תמציות פרחי הוורד והלוטוס, המעניקים ניחוח טבעי ויוקרתי 

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

 • מוצרי RARE FLOWERS מותאמים לסוגי עור שונים, ומתחלקת ל2 תתי סדרות:

  • סדרה עבור עור רגיש ויבש (פס ורוד)- הכוללת: קרם להסרת איפור, מי פנים, חלב פנים, ג'ל ניקוי ומגוונים

  • סדרה עבור עור רגיל עד מעורב (פס כחול) הכוללת: מי פנים, חלב פנים, ומגוונים

 

 • קרם להסרת איפור (מסדרת העור היבש והרגיש) – מוצר חדשני המקצר באופן משמעותי את שגרת הטיפוח: מנקה ומסיר את האיפור בפעולה אחת. מרקמו עשיר ונמס בזמן העיסוי על העור, מסלק כל שרידי איפור או לכלוך תוך שמירה על תחושה נעימה ומניעת יובש.

 

לוריאל פריז משיק את RARE FLOWERS, סדרה חדשה בניחוח יוקרתי, שכולה מוצרי ניקוי והסרת איפור, הכוללת היצע לכל סוגי העור ולכל סגנון חיים. ל-  RARE FLOWERS  פורמולות ניקוי עדינות המטפחות את העור, בזכות תמציות פרחי ורד ולוטוס. כיום, כל אחת זוכה להתאמה אישית עבור מוצרי הסרת איפור וניקוי, שישתלב באופן אידיאלי בשגרת הטיפוח היומיומית:

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

לבעלות עור יבש ורגיש

ניתן לבחור מבין 4 סוגי ניקויים המיועדים לעור יבש ורגיש מסדרת RARE FLOWERS, ולאחריהם להשתמש במי הפנים לעור יבש ורגיש, להשלמת הניקוי והסרת שאריות תאים מתים, על מנת להאיץ את התחדשות העור. כל 5 המוצרים של RARE FLOWERS  המיועדות לעור יבש ורגיש, כוללים תמציות וורדים ותמציות מפרח היסמין. תמציות אלה מסייעים בשיקום והרגעת העור, יעניקו לו לחות ויותירו את עור הפנים בתחושה נוחה (ולא יבשה!):

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

לבעלות רגיל עד מעורב

אם עור הפנים לא סובל מאזורי יובש או מהברקות כלל, מדובר בעור רגיל. יש לשמרו בצורתו המאוזנת, על ידי התאמת מוצרים המיועדים לו.

 

אם עור הפנים מאופיין מהברקות באזורים מסוימים בפנים, ובמיוחד באזור ה-T (מצח, אף, סנטר), הוא מוגדר כעור מעורב.

 

בשני המקרים, מוצרי סדרת RARE FLOWERS עם הפס הכחול יתאימו. ניתן לבחור בין 2 ניקויים, ולסיים את השגרת הניקוי עם מי פנים לטיהור העור וסיוע בסגירת נקבוביות, שייתכן ונותרו פעורות.

 

3 מוצרי RARE FLOWERS לעור רגיל עד מעורב מכילים תמציות ורדים, להרגעה והענקת לחות לעור רגיל או לאזורים שעשויים להיות יבשים אצל בעלי העור המעורב; וכן תמציות לוטוס, המסייע באיזון הפרשות שומן והגנה על העור בעת הניקוי.

 

מוצרי הסדרה:

 • מי פנים (2 מוצרים – עור יבש ורגיש, עור רגיל עד מעורב)

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

מי הפנים הם השלב השני (וההכרחי) בשגרת הטיפוח; יש להניחם לאחר הניקוי והסרת האיפור.

אופן השימוש: יש להספיג פד צמר גפן במי הפנים ולהעביר בעדינות על הפנים להסרת שרידי איפור ולכלוך, לאחר שימוש בניקוי ממוצרי הסדרה, מידי בוקר וערב. תכולה: 400 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 40 ₪ 

 

 • חלב פנים (2 מוצרים – עור יבש ורגיש, עור רגיל עד מעורב)

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

מוצר מיועד למעוניינות בהזנה לצד הניקיוי. חלב פנים הוא ניקוי קלאסי, המעניק תחושה נוחה ומאפשר לשמור על האלסטיות של העור לאורך זמן, בזכות רכות ועדינות השימוש.

אופן השימוש: יש למרוח בעדינות את חלב הפנים בעזרת פד צמר גפן על הפנים, העיניים והצוואר מידי בוקר וערב. להשלמת תהליך הסרת האיפור ושגרת הטיפוח, יש להשתמש במי הפנים מהסדרה. תכולה: 400 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 40 ₪ 

 

 • קרם להסרת איפור (מסדרת העור היבש והרגיש)

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

מוצר חדשני, הנמצא בשימוש קבוע אצל מאפרי- על: מקצר באופן משמעותי את שגרת הטיפוח.

הקרם מנקה ומסיר את האיפור בפעולה אחת. מרקמו עשיר ונמס בזמן העיסוי על העור, מסלק כל שרידי איפור או לכלוך תוך שמירה על תחושה נעימה ומניעת יובש.

אופן השימוש:  יש להרטיב מעט את הידיים ולעסות את הפנים בעזרת הקרם, בתנועות סיבוביות. לאחר מכן הסירי בעזרת פד צמר גפן/ שטיפה במים/ ניגוב. לשימוש על הפנים והצוואר מידי ערב, יש לסגור את האריזה היטב לאחר השימוש. תכולה: 200 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 40 ₪ 

 

 • ג'ל קרם ניקוי לפנים לעור עדין יבש ורגיש (מסדרת העור היבש והרגיש)

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

תרחיץ לניקוי קלאסי (לסבן- ולשטוף) המכיל שילוב תמציות פרחי ורדים ויסמין; מרקמו ג'ל רענן המותיר תחושה רעננה ונוחה.

אופן השימוש: יש למרוח את הג'ל על עור פנים לח ולהקציף בעדינות בתנועות סיבוביות. לאחר מכן לשטוף במים פושרים. לשימוש על הפנים והצוואר מידי בוקר וערב.

תכולה: 150 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 35 ₪ 

 

 • מגבונים להסרת איפור (2 מוצרים – עור יבש ורגיש, 2.עור רגיל עד מעורב)

סדרת לניקוי הפנים של RERE FLOWERS לוריאל פריז צילום יח"צ חו"ל

מגבונים עם תמציות פרחים עדינים לניקוי והסרת איפור מעור הפנים והעיניים. המגבונים מסדרת העור היבש והרגיש מסייעים גם בהסרת איפור עמיד.

אופן השימוש: יש להעביר את המגבון בעדינות על הפנים, העיניים והצוואר מבלי לשטוף. יש להקפיד לסגור את הלשונית הדביקה לאחר כל שימוש על מנת למנוע התייבשות המגבונים.

תכולה: 25 יחידות

מחיר מומלץ לצרכן: 16 ₪ 

 

את מוצרי טיפוח הפנים של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשת סופר פארם והפרפומריות המובחרות.

 

טיפ לשגרת טיפוח מומלצת או- למה כדאי לנקות את עור הפנים מדי יום?

עדי פרג'י, מנהלת ההדרכה של לוריאל פריז, מסבירה: ללא קשר לסוג העור שלנו, במהלך היום אנו צוברים לכלוך רב על הפנים. פיח מכוניות, נגיעות עם ידיים שאינן נקיות בעור הפנים, חלב או זיעה שהופרשו במהלך היום ואפילו שאריות איפור- כל אלה מונעים מתאים מתים שנותרו על פני העור לנשור, ובכל נפגעת ההתחדשות התקינה של עור הפנים. ניקוי הפנים מדי ערב, במוצר ניקוי שמותאם לסוג העור, יסיר את הלכלוך, יפנה את הנקבוביות ויאפשר לעור לנשום ולהתחדש.

 

 1. באיזה ניקוי לבחור? ראשית, בחרו במוצר שמתאים לסוג העור שלכם. RARE FLOWERS מציעה מספר אופציות לכל סוג עור. איך לבחור אחד מביניהן? לפי העדפתך האישית ושגרת היום שלך! לדוגמה, אם אתם אוהבים לסבן ולשטוף, בחרו את התרחיץ במרקם ג'ל. אם אתם מעוניינים להעניק לחות לפנים תוך כדי הניקוי, חלב פנים הוא האחד בשבילכם. אם אתם רוצים לקצר תהליכים בשל השגרה הלחוצה והעמוסה שלכם, לכו על קרם הניקוי והסרת האיפור; הוא יקצר לכם את שגרת הטיפוח ויפנה לכם זמן ליתר העיסוקים.

 2. חשוב: לאחר הניקוי (לא משנה באיזה מוצר בחרתם!), חשוב לעבור על עור הפנים בעזרת צמר גפן טבול במי פנים; הם יסייעו בצמצום נקבוביות פעורות, יסירו שאריות לכלוך שאולי הצטברו בתוך הנקבוביות ויכינו היטב את העור לקרם הלחות שיבוא אחר כך.

 3. מתי עדיף לנקות, ביום או בלילה? ביום, מומלץ לשטוף את הפנים במים ולנקות בעזרת מעט מי פנים או מי מיסלר. בלילה, יש לבחור במוצר שמשלב ניקוי והסרת איפור, ולאחריו להתשמש במי פנים. ניקוי לפני השינה הוא קריטי, משום שבמהלך הלילה העור מפנה את משאביו להתחדשות. עור שאינו נקי יחבל בתהליכי התחדשות העור;  לאורך זמן, הוא יוביל למראה בוגר יותר, מהר יותר.

 

http://www.loreal-paris.co.il/