כותרות אחרונות
Search

מינויים בכירים בהנהלת "Verifone".

גבי בנד צילום: "לוריפון" ישראל

 

מינויים בכירים בהנהלת "Verifone".

 דן סופר יתמנה למנכ"ל השווקים הישירים של "וריפון" העולמית וגבי בנד יקודם לתפקיד מנכ"ל "וריפון" ישראל תחת ניהולו.

 

חברת "וריפון", המספקת פתרונות בתחום מערכות תשלום אלקטרוניות מאובטחות, מודיעה על מינויים בכירים בהנהלתה. גבי בנד, שהיה מנכ"ל החטיבה המסחרית, ימונה למנכ"ל "וריפון" ישראל. דן סופר, המכהן כבר כ-7 שנים בתפקיד המנכ"ל בישראל ואשר כיהן בשורת תפקידים בינלאומיים בכירים ב"וריפון" העולמית בשנים האחרונות בנוסף לתפקידו כמנכ"ל, קודם למנכ"ל השווקים הישירים של "וריפון" העולמית אשר כוללים גם את ישראל.

 

גבי בנד הצטרף ל- "א.ח.יישומים" ב-2004 ולאחר רכישתה על ידי "וריפון" ב-2008, מילא שורה של תפקידי ניהול במחלקת הפרויקטים, הרכש, ההתקנות, והמכירות. בנוסף, כיהן כסמנכ"ל המכירות ובשנים האחרונות כיהן כמנכ״ל החטיבות המסחרית והקמעונאית של "וריפון" ישראל.

 

המינויים מתבצעים בתקופה של שינויים משמעותיים בשוק האשראי בישראל. בין ההזדמנויות לצמיחה העומדות בפני החברה כעת נמצאים יישום תקן התשלום EMV בכלל מערכות התשלום בישראל, התאמה וחינוך השוק לשיטות תשלום סלולריות באמצעות אפליקציות, כניסה לתחום המזון ופיתוח מערכות חדשות בהתאם לצרכי עולם התשלומים המתפתח.

 

בשווקים הישירים של "וריפון" בעולם, יש לחברה פעילות רחבה מול בתי עסק ורשתות קמעונאיות, הכוללים תשתית מלאה של חומרה, תוכנה ושירותי סליקה. איחוד השווקים האלה תחת ניהול אחד, מעיד על החשיבות הגדולה שרואה הנהלת החברה העולמית בשווקים הישירים ועל תרומתם לערך החברה. 

 

פתרונות החומרה, התוכנה והשירותים של החברה מסופקים לעסקים בכ-150 מדינות ברחבי העולם. "וריפון" פועלת מזה למעלה מ-35 שנה ומעסיקה כ-5700 עובדים, 350 מהם בישראל.

 

גבי בנד צילום: "לוריפון" ישראל

 

גבי בנד: "אני שמח על הזכות להתקדם בחברה שבה צמחתי. האתגרים וההזדמנויות העומדים בפנינו נוגעים באופן ישיר לכל צרכן ובעל עסק במדינה ואני משוכנע כי אמשיך להוביל את החברה לצמיחה ולהובלת השוק תוך מתן מענה לצרכי השוק המשתנים".