כותרות אחרונות
Search

מינוי בכיר – אוראל יפרח מונה לסמנכ"ל בחברת פרשקובסקי מניבים בחברת הנדל"ן פרשקובסקי השקעות ובנין

אוראל יפרח סמנכ"ל בפרשקובסקי – צילום: רייצ'ל הרמן

 

אוראל יפרח מונה לסמנכ"ל בפרשקובסקי מניבים בחברת הנדל"ן פרשקובסקי השקעות ובנין.

במסגרת תפקידו, יפרח יוביל את תחום המניבים בחברת פרשקובסקי הכולל הקמה, ייזום וניהול של בנייני משרדים, מרכזי מסחר, השכרה וניהול של נכסים מניבים וכן פרויקטי מגורים במודל שכירות ארוכת טווח תחת המותג HOMEY.

 

בין הפרויקטים המניבים הבולטים של פרשקובסקי: מגדל MILLENNIA במתחם האלף בראשון לציון,  South Gate בהרצליה פיתוח, מתחם שער העיר ברחובות, HOMEY בנווה דורון ברמלה, בנופי בן שמן בלוד, בבאר יעקב וברמת גן, ועוד פרויקטים רבים בפריסה ארצית בהיקף מאות אלפי מ"ר למשרדים ומסחר ואלפי יח"ד לשכירות ארוכת טווח שנמצאים בשלבי אכלוס, הקמה ותכנון.

 

אוראל יפרח סמנכ"ל בפרשקובסקי – צילום: רייצ'ל הרמן

 

יפרח הינו בוגר תואר ראשון בראיית חשבון, ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, ובוגר תוכנית מעוז למנהיגות חברתית ציבורית ותוכנית המנהלים של Harvard Business School.

 

לאוראל יפרח ניסיון רב בעולם הנדל"ן. בתפקידו האחרון יפרח כיהן כסמנכ"ל כספים וכחבר הנהלה ב"דירה להשכיר", החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה בע"מ וכראש אגף פיתוח עסקי ואגף דיור וחדשנות. במסגרת זאת היה אמון על כלל הפעילות הפיננסית של החברה ועל קידום ופיתוח יוזמות ופיתוח מנועי צמיחה חדשים.

 

פרויקט מילניה של פרשקובסקי במתחם האלף בראשון לציון – צילום: ויופונט

 

קודם לכן כיהן יפרח במגוון תפקידים במשרד האוצר. בתפקידו האחרון באוצר כיהן כמנהל תחום הנדל"ן באגף החשב הכללי. במסגרת תפקיד זה היה אמון על תחומי השיכון והמקרקעין והיה אחראי בין היתר על הפעילות מול משרד הבינוי והשיכון, רשות מקרעי ישראל, הרשות להתחדשות עירונית והחברות הממשלתיות בתחום. בנוסף, היה אמון על ניהול תכניות הדיור הממשלתיות בישראל, יישום הסכמי הגג בין הממשלה לרשויות המקומיות, קידום חקיקה בתחומי הדיור, והיה ממייסדי ויוזמי שוק הדיור להשכרה ארוכת טווח בישראל.