כותרות אחרונות
Search

מינוי בכיר במשק: אראל ברקאי מונה למנכ"ל חברת "פרסקו".

 

 

מינוי בכיר במשק – אראל ברקאי מונה למנכ"ל חברת "פרסקו".

חברת "פרסקו" מתמחה בפתרונות בניה מתקדמים בתחום שימור מבנים וצבעים מעכבי בערה חדשניים למתכת ולבניין.

 

חברת "פרסקו" (FRESCO) הודיעה על מינויו של אראל ברקאי למנכ"ל החברה.  

ברקאי בעל תואר שני במנהל עסקים, שימש בעבר בתפקידי ניהול מגוונים בהם: מנכ"ל יקב היוצר, מנכ"ל דלק קולורי וסמנכ"ל שיווק נירלט.

 

חברת "פרסקו" , הממוקמת בקיבוץ מפלסים בעוטף עזה, שמרכז הפיתוח שלה הועתק לקריית גת  בעקבות המלחמה, הינה חברה חדשנית ומובילה בפיתוח וייצור של מגוון רחב של חומרים בחמש קטגוריות מפתח: שימור מבנים, מעכבי בעירה, חיזוק בטון, טיפול בקורוזיה וציפויים דקורטיביים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן בישראל והן בעולם. באמצעות בקרת איכות קפדנית וטכנולוגיה מתקדמת, "פרסקו" מספקת מוצרים איכותיים, העומדים בתקני התעשייה המחמירים ביותר.

 

בימים אלה נמצאת חברת "פרסקו" בתהליך הוצאת תקן אירופאי למערכת צבעים מעכבי בערה למתכת ולבנייה, בליווי והשקעה של הרשות לחדשנות. החברה נמצאת במו"מ מתקדם לשיתוף פעולה עם אחת מהחברות המובילות בעולם בייצור ושיווק חומרים לתשתיות הבנייה, לטובת הפצת המוצר שהינו בעל פטנט באירופה.

 

דוד שושן, מייסד ובעלים "פרסקו": "אני מברך את אראל ברקאי על המינוי. אין לי ספק שניסיונו יתרום רבות לצמיחת החברה ולהרחבת סל היכולות והמוצרים שלה, בדגש על חדשנות ומובילות עולמית. "פרסקו" נמצאת בנקודת התפתחות משמעותית וזאת לאחר שבשנים האחרונות החברה פיתחה שורה של חומרים עתירי טכנולוגיות בתחום התשתיות, לצד החומרים בקטגוריות המסורתיות של החברה, שיקום מבנים וצבעים דקורטיביים מינרליים. פרסקו עתידה בשנים הקרובות לפרוץ לשווקים חדשים בארץ ובעולם בשיתוף עם חברות גלובליות מהמובילות ביותר, בשלוש הקטגוריות החדשות שפותחו: שיקום בטון, טיפול בקורוזיה וגולת הכותרת – מעכבי בערה. כלל החומרים שפותחו מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ובחלקם אף מבוססי פטנט. לצורך כך, החברה נערכת מחדש בשורה של מהלכים, לרבות מינוי מנכ"ל מקצועי שיוביל את החברה ויתכלל את פעילותה בכלל האספקטים: המשך מחקר ופיתוח, תשתיות ייצור, פיתוח עסקי בארץ ובעולם וכו'".

 

אראל ברקאי – מנכ"ל חברת "פרסקו" – צילום: יח"צ

 

אראל ברקאי מנכ"ל "פרסקו" הנכנס: "המשימה שלנו היא לספק פתרונות בנייה מתקדמים הרותמים את הכוח של טכנולוגיות עתידיות, כל זאת תוך שמירה על מחויבות איתנה להגנה על הסביבה. "פרסקו" היא חברת ייצור עם מרכז מו"פ, שיצר שותפויות עם כמה מהחברות העולמיות המובילות בעולם, כגון: סאנט גוביין (Saint-Gobain), וובר וקאים. אנו מאמינים בשיתופי פעולה פורצי דרך היוצרים ערכים מוספים לכל הצדדים, לכן שואפים להרחיב את מעגל השותפים כל העת".

 

לינק לאתר החברה >> https://www.frescocolors.co.il