כותרות אחרונות
Search

מינוי בכיר במשק: טל חורש מונה למנהל לקוחות ב- "Veeam" ישראל.

טל חורש  מנהל לקוחות ב- "Veeam" ישראל – צילום: יח"צ

 

טל חורש מונה למנהל לקוחות ב- "Veeam" ישראל.

טל חורש, 30, מונה למנהל לקוחות ב- "Veeam" ישראל. במסגרת תפקידו יהיה חורש אחראי על ניהול הלקוחות של כלל המגזרים, בדגש של מרכז וצפון הארץ, לרבות עבודה מול השותפים והאינטגרטורים של "Veeam".

"Veeam", המתמחה בפתרונות גיבוי וניהול דאטה בענן, נרכשה בתחילת 2020 ע"י חברת "Insight Partners" האמריקאית, לפי שווי של יותר מ – 5 מיליארד דולר.

 

 ורד ליברמן מנהלת אזורית "MED" ב- "Veeam": "אני מברכת על הצטרפותו של טל לצוות ושמחה לציין כי מגמת ההתרחבות תמשיך גם ב- 2021."………"הצוות שלנו מונה היום כבר 15 איש, כולל עובדים בארץ ובבוקרשט". 

 

בתפקידו האחרון היה חורש מנהל לקוחות זכיינים  "Mid – Market" בחברת "Yelp" העוסקת בסקירות עסקיות מבוססות חכמת המונים  ופלטפורמה לקידום עסקים. בהשכלתו הוא בוגר תואר ראשון בעסקים בינלאומיים ופיננסים מהפקולטה למנהל עסקים "Zicklin" בברוך קולג' בניו יורק.

 

טל חורש  מנהל לקוחות ב- "Veeam" ישראל – צילום: יח"צ

 

"Veeam", המתמחה בפתרונות גיבוי וניהול דאטה בענן, נרכשה בתחילת 2020 ע"י חברת Insight Partners האמריקאית, לפי שווי של יותר מ – 5 מיליארד דולר.

 

אודות "Veeam":

חברת Veeam® היא מובילת שוק בפיתוח פתרונות גיבוי ואספקת Cloud Data Management™. Veeam מספקת פלטפורמה אחת עבור גיבוי מודרני, האצה של ענן היברידי ואבטחת המידע של הלקוח. פתרונות החברה קלים להטמעה ולשימוש, אמינים ומתאימים להתקנה בכל סביבת עבוד.

 

החברה הוקמה ב- 2006 והיא מעסיקה למעלה מ- 4,000 עובדים ברחבי העולם, ועובדת עם למעלה מ- 70 אלף שותפים, ביניהם: HPE, NetApp, Cisco ו- Lenovo, ומעל 400 אלף לקוחות. לחברה יש סנפים ביותר מ- 35 מדינות והיא מוכרת מוצרים ב- 160 מדינות. למידע נוסף היכנסו ל- www.veeam.com