כותרות אחרונות
Search

מינוי חדש – לירון ברזילי מונתה למנהלת שרשרת האספקה של "חקלאי גרנות".

 

 

מינוי חדש ב"חקלאי גרנות"!

לירון ברזילי מונתה למנהלת שרשרת האספקה של "חקלאי גרנות"

 

בתוקף תפקידה תהיה לירון ברזילי אחראית על מערך הלוגיסטיקה וההפצה בשוק המקומי ובייצוא, לרבות ניהול שרשרת האספקה מול בתי אריזה חיצוניים • תמיר בושניצקי, מנכ"ל "חקלאי גרנות", המספקת פירות, ירקות ואבוקדו לרשתות המזון: "אנו מעמיקים את שיתופי הפעולה שלנו במטרה לשפר את השירות ללקוח.

 

לירון ברזילי מנהלת לוגיסטיקה חקלאי גרנות – צילום: אילן לופו

 

שחקנית חיזוק חדשה מצטרפת ל"חקלאי גרנות". לירון ברזילי (40), מונתה למנהלת שרשרת האספקה של החברה, המתמחה בשיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון. בתפקידה תהיה לירון אחראית על מתן שירותי לוגיסטיקה ותכנון עבור "חקלאי גרנות", במטרה לאפשר עבודה בצורה היעילה ביותר והמקצועית ביותר, לרכז את הידע בגוף אחד ולבצע שיתופי פעולה על מנת להוזיל בעלויות הלוגיסטיקה בצורה משמעותית ובכך לשפר את השירות ללקוח. לירון, חברת קיבוץ ברקאי (מקיבוצי גרנות), נשואה + 3 ילדים, שימשה בתפקידה הקודם כמנהלת צוות אספקות וכמנהלת ביקושים וייבוא וייצוא של חברת "קימברלי קלארק ישראל".

 

תמיר בושניצקי מנכל חקלאי גרנות שוק מקומי – צילום: אריאל ואן סטרטן.

 

תמיר בושניצקי, מנכ"ל "חקלאי גרנות שוק מקומי": "בימים אלה בונה החברה מחדש את מחלקת הלוגיסטיקה ומבצעת שינוי של המבנה הארגוני, תוך ביצוע שיתופי פעולה עם בתי אריזה חיצוניים ובניית תהליכים חוצי ארגון שיאפשרו שקיפות במערכות לכל הגורמים. "שרשרת האספקה תאפשר לחברות הקבוצה להתמקצע כל אחד בתחומו – מכירות, גידולי שדה ותפעול תוך מענה לכל הצרכים הנדרשים מסביב. אנו מברכים על הצטרפותה של לירון ברזילי אלינו ובטוחים שניסיונה הרב בתחום הלוגיסטיקה ישרתו אותנו היטב".

 

אבוקדו בית אריזה חקלאי גרנות – צילום: חגי נתיב

 

"חקלאי גרנות" הינה חברת שיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאיים, הנמצאת בבעלותם של החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים בתאגיד גרנות.

 

החברה מחזיקה בכ-32,000 דונם של מטעי אבוקדו ומספקת כ-40% מהאבוקדו שהישראלים אוכלים, לצד ייצוא אל רשתות המזון המובילות בעולם.