כותרות אחרונות
Search

ממלכת PLAYMOBIL, אירוע הקיץ הגדול של השנה, הגיע לגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם ירושלים

 

צילום: שרון.ד

ממלכת "PLAYMOBIL" הגיעה לישראל

אירוע הקיץ הגדול של השנה הגיע לגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם ירושלים

25 תחנות ומתקנים  *  ספינת פיראטים * ארמון לנסיכות ונסיכים * בית עץ בגודל טבעי * אומגה בין העצים * כבאיות אש ומכוניות משטרה * דמויות ענק  * ספורט אתגרי לקטנים ולגדולים * משחקי למידה * פעילויות טבע וצמחים ושלל הפעלות נוספות ברוח הפליימוביל.

23 ביולי ועד סוף אוגוסט 2018

צילום: שרון.ד

 

החופש הגדול כבר כאן…ובגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים פתחו את  האירוע הגדול ביותר של השנה – לראשונה נחתה בישראל ממלכת "פליימוביל" והתמקמה בגן הבוטני, גבעת רם בירושלים. ממש כמו באירופה, הפך הגן לממלכה קסומה גדושה ביצירתיות, דמיון והפעלות לכל המשפחה, אז אם אתם מחפשים פעילות שתנתק את הילדים מהמסכים ותעניק להם חוויה אחרת הכוללת ספורט, טבע ואתגרים לצד בילוי והנאה, זה המקום להגיע אליו.

 

צילום: שרון.ד

 

שיתוף פעולה ראשוני מסוגו, בין הגן הבוטני, חברת "פליימוביל" ו"אקטיבי", בחסות "בנק יהב", מבטיח למבקרים  חוויה ייחודית של דמיון טבע וספורט אתגרי. הילדים יוכלו ליהנות משפע של פעילויות ספורטיביות מאתגרות ע"י מדריכים מנוסים, עשרות תחנות ומתקני "פליימוביל", בובות בגודל בני אדם, ספינת פיראטים, ארמון לנסיכות ונסיכים, בית עץ בגודל טבעי, פינות כיבוי אש ומשטרה, ספורט אתגרי, סדנאות והרבה כיף ואקשן לילדים.

 

צילום: שרון.ד

 

בפארק ממתינות למבקרים 25 תחנות הכוללות משחקי "פליימוביל" בגודל טבעי (מבצר אבירים, ארמון נסיכות, ספינת פיראטים ועוד…), משחקי לימוד חוויתיים בשביל התגליות וספורט אתגרי (אומגות, מגלשות, מסלולי מכשולים, מסלול טיפוס ועוד…), תחנות בהם ילמדו הילדים על צמחים וטבע והמון עולמות נוספים בהם יוכלו הילדים לשחק עם משחקי ה"פליימוביל" לבנות וליצור כיד הדמיון הטובה עליהם.

 

צילום: דויד סעד

 

הממלכה המשתרעת על פני כ- 50 דונם  פתחה את שעריה ב-23 ביולי ואתם  הילדים וגם ההורים מכל קצוות הארץ מוזמנים לעזוב את המסכים בצד להגיע לירושלים  וליהנות משלל פעילויות ברוח ה"פליימוביל" והרבה ספורט בטבע המדהים של הגן הבוטני.

 

 

צילום: דויד סעד

 

חלק נוסף מממלכת "PLAYMOBIL" הוא 'שביל התגליות' הממוקם בתוך הגן, במסגרתו יכולים הילדים המבקרים בגן ליהנות מחוויה אמיתית בסביבה קסומה באמצעות מתקני משחק ופעילות באיזורי המים, האדמה, הצמרות והשורשים וללמוד על הקשר ביניהם ובין הצמחים שגדלים בגן. בשביל פסל ייחודי באורך 50 מטר, של האמן הבלגי וויל בקרס שנקרא 'השורשים שלנו'. הפסל בנוי מאלפי ענפים של עצי אקליפטוס הבנויים כמיצג של עץ ענק שנפל, בו יכולים הילדים להיכנס ולשחק.

 

 

צילום: שרון.ד

 

תום עמית מנכ"ל הגן הבוטני: ״כמו בכל שנה, גם השנה, ממשיך הגן הבוטני להוביל את ישראל באירוע קיץ ייחודי המשלב תוכן ערכי, טבע, פעילות ספורטיבית ומשחקי דמיון.  אנו גאים במיוחד לארח בפעם הראשונה בישראל את המותג הבינלאומי "פליימוביל" ומזמינים את הקהל הרחב לצאת מהבית, לעלות לירושלים וליהנות מממלכת "פליימוביל" בטבע עם שלל אטרקציות ומשחקי "פליימוביל" בגודל טבעי. הבאנו השנה לארץ אירוע בסדר גודל שטרם נראה כמותו, אני מזמין את כל בית ישראל להתרגש בפעם הראשונה מחוויה של פעם בחיים".

 

צילום: שרון.ד

 

שעות פעילות:

החל מה-23.7 ועד ה-31 באוגוסט 2018

ימים ראשון עד חמישי בוקר בין 09:00-13:00 ערב בין 16:00-21:30

ימי שישי – 09:00-13:00 שבת – סגור.

כניסה אחרונה כשעה לפני סגירה.

 

צילום: שרון.ד

 

מחירון:

כרטיס רגיל מגיל שנתיים ומעלה – 89 ₪

מבצעים בכל חברות האשראי של 1+ 1

כרטיסים מוזלים בוועדים השונים ובמועדוני כוחות הביטחון,

 

לפרטים והזמנת כרטיסים:

בימות 6226*

או

באתר https://www.playmobilisrael.com/

 

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם הוא פנינה של טבע בלב ירושלים. הגן פועל כמרכז חינוכי ומחקרי ומכיל אוסף מגוון של צמחים מכל העולם בתצוגה גיאוגרפית. הגן הנו מוקד לבילוי, לתיירות ולאירועי תרבות כמו גם מרכז לחינוך, הדרכה ומחקר. זהו הגן הבוטני הגדול בישראל, שטחו משתרע על פני 150 דונם, ובו אוסף הצמחים החיים הגדול ביותר בישראל ובמזרח התיכון. בגן גדלים יותר מ-6,000 מינים וזנים של צמחים שונים מהעולם, המוצגים בשש חלקות גיאוגרפיות (אפריקה הדרומית, אירופה, אמריקה הצפונית, אוסטרליה, דרום-מערב ומרכז אסיה והים התיכון). חלקות הגן מדמות את נופי הצומח של כל אזור ומציגות ריחות מרהיבות לאורך כל השנה.