כותרות אחרונות
Search

מסיכת השיער של מורז – מוצר חובה לקראת החורף שבפתח

 

מסיכת השיער של מורז – מוצר חובה לקראת החורף שבפתח !

 מסיכת פוליגונום לטיפול ושיקום שיער פגום ויבש !

 

שינויי מזג האוויר בעונות המעבר והחורף הישראלי  נותנים אותותם על מראה השיער שלנו והשיער יבש, לא מסתדר. לכן מומלץ להכיר את המסיכה הטיפולית לשיער של חברת מורז. מדובר במסיכה לשיער על בסיס צמח הפוליגונום, המהווה דור חדש לטיפול, שיקום ובריאות השיער.

 

מסיכת השיער של מורז מיועדת במיוחד לטיפול בשיער יבש עד יבש מאד ולאחר טיפולי שיער (הבהרה, צביעה, סלסול או החלקה) מבוססת על צמח הארכובית – פוליגונום בלועזית, צמח גלילי המוכר בספרות העממית והמחקרית כבעל סגולות נפלאות לעור ולשיער.

 

המסיכה מבוססת על 65% מיצוי צמח הפוליגונום, בשילוב חומצות אמיניות ותערובת שמנים המתהדקים על השערה ובכך תומכים בשיקום וריכוך השערה והזנה של השיער מהקרקפת עד לקצוות.

 

כבר לאחר השימוש הראשון במסיכת פוליגונום, ניתן לחוש בהבדל באיכות השיער ובעור הקרקפת. שימוש במסיכת פוליגונום, פעמיים עד שלוש בשבוע ישקם את מבנה השערה ויקנה מראה שיער בריא, רך ומלא ברק, לאורך זמן.

 

צילום: אליעזרי יח"צ

 

שמחה דגן עזריאל, נטורופתית ויועצת "מורז"  – "יתרונה של מסיכת הפוליגונום, בהגנה "מצטברת" על מבנה השערה בעיקר למי שנחשפת לטיפולי שיער חוזרים. כמו כן, מותירה המסיכה מרקם הגנה דקיק על השיער והקרקפת, המגן עליהם מפני פגעי מזג האוויר, קרינת השמש והרס שמקורו ברדיקליים חופשיים".

 

מסיכת פוליגונום מתאימה מאוד לשיער שעבר החלקה. אינה מכילה SLS ,שמנים מינראליים ופרבנים. כל מוצרי "מורז" לא נוסו על בעלי חיים.

 

המלצת שימוש: לאחר החפיפה, יש למרוח בנדיבות את המסכה על השיער והקרקפת, תוך כדי תנועות עיסוי. יש להשאיר כ 10-15 דקות ולשטוף במים פושרים. לשיקום שיער יבש ופגום במיוחד מומלץ שימוש במסכה פעמיים עד שלוש בשבוע. עם שיפור מצב השיער, ניתן להפחית את השימוש בהדרגה לפעם בשבוע. מומלץ לשלב בשמפו טיפולי של מורז להחייאת השיער.

 

את מסיכת השיער "פוליגונום" של "מורז" כמו שאר מוצרי "מורז" ניתן לרכוש ברשתות הפארם, קופות החולים, בתי הטבע ובתי המרקחת המובילים, בפריסה ארצית, במחיר של   69.90 ש"ח, ל 350 מ"ל / גרם. 

 

לפרטים נוספים לחץ כאן

 

חברת מורז נוסדה בשנת 1984 והינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל במחקר, פיתוח וייצור מוצרים לטיפול, טיפוח ושיקום העור והגוף, על טהרת צמחי מרפא שמקורם בגליל ובעמקי הצפון. מורז מתמקדת בחקר סגולותיהם הרפואיים של צמחים אילו ובשילובם בתכשיריה, בריכוזים פעילים גבוהים, לכדי יעילות מוכחת.

 

אתר אינטרנט: www.moraz.co.il