כותרות אחרונות
Search

משפחת מוצרי הרשי (HERSHEY'S) וריזס (Reese's) מתרחבת בענק ומשיקה: טבלאות XL

 

החטיפים האהובים עכשיו בענק – תתענגו בגדול!

  • ריזס XL – טבלת שוקולד חלב במילוי קרם בוטנים

  • הרשי קוקיס אנד קרים (Cookies'n'Creme) XL – טבלת שוקולד לבן עם שברי עוגיות

ליימן שליסל, יבואנית ומשווקת מוצרי מותג הרשי (HERSHEY'S) ו- ריזס (Reese's) בישראל, מרחיבה את משפחת המוצרים ומשיקה טבלאות הרשי וריזס XL  – טבלאות שוקולד גדולות במיוחד:

הרשי קוקיס אנד קרים (Cookies'n'Creme) XL –שילוב מפנק ואהוב בין שברי העוגיות הפריכות לבין טעמו של השוקולד הלבן – כל קובייה מזמנת חוויה הרמונית ומענגת. טעמנו את המוצר, מוצר נפלא ומענג.

טבלת הרשי קוקיס אנד קרים XL – מוצעת במשקל 113 גרם והיא גדולה יותר מרוב טבלאות השוקולד המוכרות בארץ. מחירה המומלץ: 8.90 ₪ .

ריזס XL – שילוב נהדר בין המתיקות של השוקולד לבין המליחות המעודנת של קרם הבוטנים – שילוב שהפך את  מותג ריזס לפופולארי ואהוב ביותר בקרב הצרכנים ברחבי העולם . טבלת ריזס XL  מוצעת במשקל 120 גרם והיא גדולה יותר מרוב טבלאות השוקולד המוכרות בארץ. מחירה המומלץ: 8.90 ₪ .

את טבלאות הרשי וריזס XL, כמו גם את כל מוצרי הרשי-ריזס ניתן להשיג ברשתות המובילות ובכל החנויות הפרטיות. המוצרים בעלי כשרות חלבית לאוכלי אבקת חלב נוכרי, בהשגחת ה-OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

hers 1

מוצרי הרשי וריזס מיובאים ומשווקים בישראל על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת מובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון.  ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים כ-500 איש. באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.