כותרות אחרונות
Search

"ננו תכשיטים" – סדרת תכשיטים עם משמעות המשולבים עם כיתוב מיניאטורי, העשויים מזהב טהור 24 קראט.

כולך יפה רעייתי – ננו תכשיטים – צילום: זוהר.

 

 העצמה נשית בתכשיט!

"ננו תכשיטים" מציגה קולקציית תכשיטים להעצמה נשית.

סדרת תכשיטים עם משמעות המשולבים עם כיתוב מיניאטורי, העשויים מזהב טהור 24 קראט.

מחיר: החל מ-399 ₪ לפריט 

 

"ננו תכשיטים" היא חברת תכשיטים ישראלית יחידה במינה, המפתחת ומעצבת תכשיטים המשלבים בין חדשנות, יופי ומשמעות. כל תכשיט הוא פרי שיתוף הפעולה ייחודי בין מדענים, צורפים ומעצבים.

 

לאמא באהבה – ננו תכשיטים – צילום: זוהר.

 

לקראת יום האשה, מציגה החברה קולקציית תליונים המשלבים כיתובים מיניאטוריים בהטבעה של זהב טהור 24 קראט, המציגה מבחר טקסטים של העצמה בכלל והעצמה נשית בפרט. כל תליון מגיע עם שרשרת בקופסת תכשיטים יוקרתית, בתוספת זכוכית מגדלת ייחודית שבעזרתה ניתן לקרוא את הכיתוב, המתחברת למחזיק מפתחות.   

 

בין הפריטים בקולקציה: "ואת עלית על כלנה" – תליונים בעיצובים שונים הכוללים אבן זירקוניה עליה מוטבע באותיות זהב טהור כל מזמור אשת חיל. מחיר: החל מ-399 ₪ – תלוי עיצוב והאם עשוי כסף או זהב.

 

ואת עלית על כלנה – ננו תכשיטים – צילום: זוהר.

 

 

שרשראות עץ החיים עם מילות העצמה – תליונים המשלבים את עץ החיים המייצג את ההתפתחות האישית, התפתחות בריאה ובשלות הן במישור הרוחני והן בארצי. חלקו העליון של העץ מסמל את ההתפתחות הרוחנית וחלקו התחתון מסמל את ההתפתחות הגשמית שלנו. החל מ- 499 ₪ תלוי עיצוב והאם עשוי כסף או זהב.

 

"כולך יפה רעייתי" – על האבן מוטבע בזהב טהור כל פרק ט”ו משיר השירים תוך הדגשת המשפט “כולך יפה רעיתי”. מחיר: החל מ- 399 ₪. תלוי עיצוב והאם עשוי כסף או זהב.

 

כולך יפה רעייתי – ננו תכשיטים – צילום: זוהר.

 

“Let your dreams take you away…” תליון ייחודי ומרגש המשלב אבן זירקוניה בחיתוך פאסט מרהיב וברמת הניקיון הגבוהה ביותר עם עיצוב בהשראת הספר רב המכר ג’ונתן ליווינגסטון השחף. מחיר: החל מ-399 ₪. בתוספת של 35 ש"ח ניתן לקבל את התליון עם הספר ג’ונתן ליווינגסטון השחף כולל הפרק הרביעי של ריצ’רד באך.

 

אמא – הזדמנות לפרגן לאמא ביום האישה הבינלאומי. תליונים בעיצובים שונים הכוללים אבן זירקוניה עליה מוטבעים כיתובים: Best Mom, אמא מספר 1, ותליונים בעיצובים שונים הכוללים אבן סברובסקי עגולה ברמה הגבוהה ביותר עם ברכה מרגשת מוטבעת בזהב טהור: "אמא את היא האחת, את היחידה, את הראויה יותר מכל למילה תודה. תודה על שנתת את כל אשר ניתן לתת תודה על מסירות בלי גבול, על אהבת אמת. כעת, קבלי את אהבתי במילה קטנה, וזיכרי תמיד שבשבילי – את המתנה!". החל מ-399 ₪ – תלוי עיצוב והאם עשוי כסף או זהב.

 

פרסי כנפייך – ננו תכשיטים – צילום: זוהר

 

המשלוח חינם עד הבית, לפרטים נוספים: https://www.nano-jewelry.co.il/