כותרות אחרונות
Search

עובדי חברת "יפאורה תבורי" לייצור ושיווק משקאות קלים – התאגדו בהסתדרות הלאומית.

 

 

עובדי "יפאורה תבורי" התאגדו בהסתדרות הלאומית.

במהלך התארגנות מהיר, הצטרפו מאות מעובדי החברה להסתדרות הלאומית והקימו לראשונה נציגות עובדים.

 

 מהשפעותיו הראשונות של הצו למיסוי השתייה המתוקה – עובדי "יפאורה תבורי", חברה לייצור ושיווק משקאות קלים, החליטו, דווקא בימים אלו, להקים נציגות עובדים בסיוע ההסתדרות הלאומית.

 

החברה הוותיקה, אשר הוקמה ב-1933, מעסיקה כ-900 עובדים ומהווה היום כחברה השנייה בגודלה בישראל לשיווק וייצור משקאות קלים. מעובדי החברה נמסר, כי לאחר שנים רבות של העסקה בחברה, בחודשים האחרונים גמלה בליבם ההחלטה להקים לראשונה נציגות עובדים אשר תייצג אותם מול הנהלת החברה על מנת להחיל מודלים מתקדמים של העסקה, לתגמל עובדים ראויים ולהעניק ביטחון תעסוקתי לאור השינויים העתידיים בשוק המשקאות הקלים, לרבות החלת מס הקניה החדש על משקאות ממותקים.

 

מנציגות העובדים נמסר: "שמחים ונרגשים על אחדותם של העובדים, שכולם בחרו יחד איתנו להתאגד ולהתחיל לשנות את המציאות שלנו. אנחנו עובדים וותיקים מכל הארץ, נהגים, מלקטים, מכירות, מהמפעל והמטה  – אנחנו אוהבים את "יפאורה" ואת מקום העבודה שלנו ורוצים ש"יפאורה" תמשיך להתפתח ולהרוויח. אנחנו מאמינים שיחד עם ההסתדרות הלאומית נוכל לתת לעובדים ערך גדול וסל רווחה עשיר. יחד נפעל עם ההנהלה בשיתוף פעולה הדוק ומוצלח".

 

איתמר שרוני, משנה למנכ"ל ההסתדרות הלאומית: "אנו מקבלים בברכה את עובדות ועובדי "יפאורה תבורי" עם הצטרפותם להסתדרות הלאומית. העובדים בחרו בארגון עובדים אמיתי אשר יעניק להם סל שירותים מקצועי ומתקדם."