כותרות אחרונות
Search

עיצוב חדר הילדים לקראת חורף 2016-2017 – הטרנדים, החידושים, המגמות, הטיפים והעצות

עיצוב חדר הילדים לקראת חורף 2016-2017

הטרנדים,  החידושים, המגמות, הטיפים והעצות

בואם של החגים ואיתם רוחות הסתיו הינם עת מצוינת להתחדש ולהתעדכן בטרנדים, חידושים ומגמות בתחום עיצוב חדרי הילדים לסתיו-חורף הקרוב.

בעזרת אסף טייכמן, סמנכ"ל רהיטי דורון, ורונית טל המעצבת הראשית של רהיטי דורון, ריכזנו את הטרנדים, הטיפים, העצות וצבעים הבולטים הגוונים השולטים בחורף הקרוב בעיצוב חדרי הילדים הם:

צבעוניות עתידית– חדר הילדים גדל עם הילד ויהפוך בעתיד לחדר נוער, רצוי שבחירת הרהיטים תאפשר זאת גם בבחירת הצבעוניות המתאימה. משום כך, מומלץ לבחור בצבעים ניטראליים שהילד יוכל לגדול איתם ויהיה לו כיף לשהות לצידם. הכוונה היא שבחירת רהיטים בגוון בהיר ונטרלי, תאפשר לריהוט להמשיך ולשמש אותנו גם בעתיד ונוכל לשלב איתו כל צבע שהילד יאהב בעתיד.

doron-8

צילום: יח"צ דורון

הצבע השולט– הצבע הלבן על שלל גווניו הרבים הוא הצבע הנמכר ביותר בשנים האחרונות בחדרי ילדים ונוער והוא ימשיך לככב גם בעונות הבאות. באופן כללי, הבסיס הבהיר של רהיטים מהווה פלטפורמה מצוינת לבחירת כל שילוב צבעוני שיהיה הדומיננטי בחדר עכשיו ובעתיד. כך ניתן בקלות לשנות ולהתאים את אביזרי החדר כדי לקבל צבעוניות שונה. על ידי שינוי מצעי המיטה, כיסא, שטיח, ווילונות, מנורת השולחן וכדומה ניתן לקבל צבעוניות מתאימה .

שילוב צבעים– בכדי לשבור את המראה הלבן והנקי ניתן להוסיף צבע בקירות החדר נגיעות של צהוב, ירוק חאקי, כחול-אפור ועוד או באמצעות שילוב של פריטי עיצוב צבעוניים כמו: ארון הזזה צבעוני, כוורות צבעוניות, הדומים, כורסאות ועוד..

צבעוניות חורפית -הצבעים הנוספים שישלטו החורף בעיצוב חדרי הילדים הם: גווני הורוד פוקסיה, גוונים כחולים-אפורים, ירוק חאקי ושילובים של ירוק חאקי עם צהוב, כחול, תכלת ולבן כחול עם חאקי, ורוד עם לבן ועוד.

doron-6

צילום: יח"צ דורון

צבעי עץ– החורף הקרוב יתאפיין בשימוש מוגבר בצבעי עץ אלון מיושן בגוון אפרפר במיטות/חזיתות של ארונות ודלפק שולחן. צבעי עץ האלון מעניק מראה חמים לשאר פריטי העיצוב שבחדר.

מראה מנימליסטי ונקי– מראה "מרחף" לרהיטים שמאופיינים בקווים נקיים ועיצוב  מינימליסטי. עיצוב החדר מקבל תנועה של ריחוף, באמצעות עיצוב רהיטים מודולאריים על גלגלים או מעט "באוויר" המעניקים לשוהה בחדר תחושה של ריחוף בחלל. היחידות המודולאריות גם ניתנות לשינוי עיצוב החדר בחלוף הזמן וגם מעניקות פן עיצובי ייחודי לחדר.

צבעים חמים- בכדי "לחמם" את מראה החדר ולהעניק לו חמימות חורפית ניתן להשתמש בטקסטיל כמו: וילונות צבעוניים, שטיחים מחממים, מצעים בגוונים חמים ועוד..

doron-5

צילום: יח"צ דורון

אביזרים משלימים- שימוש נכון באביזרים משלימים כמו מדבקות קיר, מתלים, קופסאות אחסון וכריות נוי יכולים לשנות את מראה החדר, לתת לו אופי שונה עם אמירה אישית ולהגדיל את הפונקציונאליות שלו.

ריענון החדר לקראת החורף – דרך נוספת לחידוש החדר לקראת החורף  היא לפנות ממנו את כל מה שישן או אינו מתאים יותר, את מה שמיותר ניתן לזרוק/לתרום/לאחסן לילד הבא. ככה יהיה יותר מקום בחדר ובאופן כללי אנו משתמשים בכלל ש"פחות זה יותר" .

חורף חמים ונעים

לאתר החברה – http://www.doron1949.co.il/