כותרות אחרונות
Search

ענקית התקשורת הקנדית TELUS Ventures תנהל 5,000 מעובדיה באמצעות פתרונות התוכנה של חברת

 

ענקית התקשורת הקנדית  TELUS Ventures תנהל 5,000 מעובדיה באמצעות פתרונות התוכנה של חברת סינריון !

היקף העסקה מוערך במיליוני שקלים

 

Synerion North America, חברת הבת של סינריון מערכות, הפעילה בקנדה וארה"ב ומתמחה בפתרונות תוכנה מתקדמים לניהול מערך העובדים בארגון (Workforce Management), חתמה על עסקה עם ענקית התקשורת הקנדית TELUS Ventures, לניהול 5,000 העובדים בחנויותיה, באמצעות הפתרונות של סינריון. שווי העסקה נאמד בתעשייה במספר מיליוני שקלים.

 

TELUS Ventures היא מספקי התקשורת המובילים בצפון אמריקה, עם נתח שוק של כ- 30 מיליארד דולר. היא מספקת שירותי תקשורת מקיפים המחברים מיליוני אנשים, חברות וקהילות, באמצעות הרשתות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

 

בשלב הראשון של הפרויקט בחרה TELUS Ventures בפתרונות Synerion Workforce Management בענן, לצורך ניהול זמן ונוכחות, סידור עבודה הכולל "השאלת עובדים" בין חנויות ואזורים, וניהול שוטף של למעלה מ- 5,000 עובדי החנויות שלה. המערכת תאפשר לעובדים להשתמש במערכת השירות העצמי – כולל במובייל, עם ממשקים מתקדמים ואינטואיטיביים, המאפשרים שקיפות ותקשורת קלה ונוחה בין העובדים למנהליהם. באמצעותם הם יוכלו להעביר דיווחי נוכחות, לשלוח בקשות היעדרות ולקבל אישורים, לצפות בסידור העבודה שלהם ועוד.

אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון – צילום: יח"צ

סינריון מערכות מפתחת, מפיצה ומיישמת כבר למעלה מ- 30 שנה, את פתרונות ה- Workforce Management שלה לניהול מערך העובדים, הפועלים באלפי ארגונים ומשמשים מיליוני עובדים בארץ ובעולם, במגוון רחב של תחומים עסקיים, כגון ייצור, מלונאות, בתי חולים, קמעונאות, פיננסים, טלקומוניקציה ועוד.

 

אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות: "Synerion North America הינה מהספקים הפרטיים הגדולים ביותר בקנדה לפתרונות Workforce Management לשוק הבינוני"………………. "הזכייה בעסקת TELUS מהווה עבור החברה היא עוד פריצה משמעותית והמשך חדירה לשוק התאגידי והיא חלק מתהליך הרחבת הפעילות של סינריון בצפון אמריקה. אנו רואים בבחירה של ארגון גדול כמו TELUS במערכות שלנו, הבעת אמון ביכולותינו לתת מענה לצרכים המגוונים והמורכבים של ארגונים בסדר גודל זה, תוך התאמה מלאה לרגולציה המקומית."

 

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים, בקרת כניסה, ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון וגיוס עובדים. מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management.

למידע נוסף : www.synerion.co.il

 

מוזמנים לגלוש גם באתר: