כותרות אחרונות
Search

עצמאות לעצמאים: כך תעצבו תכשיט מנצח.! ירין שחף, מנהל בית הספר למקצעות היופי, עם ההסבר:

עצמאות לעצמאים – איפור: ירין שחף – צילום: סער פסח

 

עצמאות לעצמאים: כך תעצבו תכשיט מנצח.!

ירין שחף, מנהל בית הספר למקצעות היופי, עם ההסבר:

 

שרשראות עוטפות צוואר – הן מגמה עכשווית לוהטת.  הענק היפיפה הזה הופך בקלות הופעה טובה – להופעה מנצחת. היתרון הגדול שלו, שניתן להשתמש ברצועה אחת ארוכה, ולכרוך כמה שרוצים. התוצאה:  צוואר ברבור מרשים, מהודר וחושני. שילוב שרשראות בשני גוונים מנוגדים, יוסיף דרמה ויהפוך את התכשיט למסוגנן ואופנתי.

 

עצמאות לעצמאים – איפור: ירין שחף – צילום: סער פסח

 

 ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות האיפור, הסטיילינג והתסרוקות, מסביר:"מקורו של התכשיט בתקופה הוויקטוריאנית, שם שימש כסמל מעמד לנשים מהחברה הגבוהה. נשות האצולה שילבו בין פנינים לאבני חן יקרות והותירו רושם רב. כיום, השרשראות משמשות כפריט אופנתי לאירועים נחשבים ואירועי חברה נוצצים.  מפורסמות רבות מתהדרות בו, תוך שהן לבושות בשמלות חושפות כתפיים.

 

גם כוכבות הוליווד אימצו אותו למראה ערב אלגנטי. האחרונות אוהבות לענוד אותם בשכבות עם שרשראות קצרות וארוכות, בשילוב קריסטלים, חרוזי כסף או זרקונים. התמהיל הצבעוני מטיב עם הסטייל והופך אותו לייחודי."

 

עצבי במו ידייך

אם בא לך על תכשיט מקורי כזה שאין לאף אחד, תמיד תוכלי  במו ידייך לעצב  בקלות. כל שנדרש הוא שיטוט  מוקדם בחנויות סידקית שמוכרות חרוזים (או שרשראות  אבני חן מפורקות שנמכרות במשקל  . גם חנויות יצירה פשוטות  מוכרות מארזים של חרוזים  דמה לא פחות יפים והיתרון הגדול שהם קלים ולא מכבידים במשקלם . עכשיו,כל שנותר הוא לחרוז ולשלב על פי הטעם.

 

איפור: ירין שחף

עוזרת מאפר: שיר בובליל

שיער: ג'רי מוסא

סטיילינג: מאי תגר

צילום: סער פסח ותבל גלעד

סטודיו: ויוי בלאיש

דוגמנית: נטשה  ל-mc2 

דוגמן: דור ל- yuli