כותרות אחרונות
Search

פטנט ישראלי כחול לבן: לקרוא בלי ידיים!

פטנט ישראלי כחול לבן:
לקרוא בלי ידיים!

חברת eNovi, אשר הוקמה על ידי היזמים הישראלים שירלי ממו ושגיב גורביץ ומתמחה בפיתוח פטנטים מקוריים וחכמים המעניקים פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות ויומיומיות של החיים, מציגה את VBOOK, מעמד ספרים המשמש גם כסימניה חכמה, המספקת ארבעה פתרונות יצירתיים במוצר קומפקטי, חדשני ויעיל אחד, המבטיח לשנות את חווית הקריאה העולמית!

 

כל מי שאוהב לקרוא ודאי מכיר את האתר הבלתי אפשרי שבהשארת ספר פתוח במצבים שונים או הניסיון לקרוא ולעשות פעולה נוספת במקביל המצריכה שימוש בידיים. ה-VBOOK מהווה גאדג'ט ישראלי חדשני, המעוגן בפטנט בינלאומי רשום, מקנה ארבעה פתרונות במוצר אחד: סימניה, מחזיק ספרים המבטל את נטייתו הטבעית של הספר להיסגר ומאפשר להעמידו בצורה יציבה על כל משטח ישר ללא תמיכה, מאפשר דפדוף בצורה קלה ואף מסמן את השורה האחרונה בה הספקנו לקרוא.

ה-VBOOK, העשוי מתכת עמידה וגמישה, מתאים לכל חובבי הקריאה, החל מסטודנטים ותלמידים, בשלנים, מטיילים הנהנים לקרוא באוויר הפתוח גם כאשר הרוח נושבת, נגנים המשתמשים בספרי תווים ואקורדים, אוכלוסייה בוגרת, נכים ועוד! גודלו הקומפקטי של המוצר העומד על 9 ס"מ, הופך אותו לנייד במיוחד ולכזה הנכנס לכל כיס וניתן לנשיאה לכל מקום. בנוסף יכול לשמש כמתנה אישית, שימושית ומפתיעה לחברים, עובדים ולקוחות.

 

חברת eNovi הוקמה בשנת 2013 ומטרתה להציע מוצרים פורצי דרך, חדשניים וייחודים הנותנים מענה לבעיות הקטנות של חיי היומיום והופכים אותם לנוחים ומהנים, תוך שילוב בין עיצוב, פונקציונאליות וחווית משתמש. זאת ועוד, אריזת המוצרים נעשית תוך מתן עזרה לקהילה בשיתוף עמותת "שיקום אחר", לאוכלוסיית פגועי הנפש. ניתן להשגה בצבעי כסף, כחול וזהב. המחיר: 35 ₪ ליחידה.

להשיג ב- www.VBOOK.co.il, 077-5000950