כותרות אחרונות
Search

פיליפס מציגה את מכונת הגילוח סדרה 9000 של PHILIPS

על גברים, גילוח ואהבה

פיליפס מציגה: כך תשיגו את המראה המושלם לוולנטיין דיי בעזרת מכונת הגילוח 9000 של PHILIPS

אהבה היא בהחלט סיבה מצוינת לצאת ולחגוג. בעוד כשבועיים, זוגות רבים יציינו את הוולנטיין דיי בערב אוהב במיוחד בין אם בבילוי במסעדה, סרט, ערב ביתי וכו….כמובן, אם כבר חוגגים אז תמיד כיף לעשות זאת בסטייל ובמראה נקי ונעים.

פיליפס מציגה את מכונת הגילוח 9000 לגברים להענקת חווית גילוח אולטימטיבית ותוצאות גילוח טובות  מתמיד. בעזרת סדרת 9000 של מכונות הגילוח. מדובר  בסדרת הגילוח המתקדמת ביותר עד היום.  עם סדרה 9000, פיליפס מגדירה סטנדרטים חדשים בגילוח, בכדי לייצר  חוויית גילוח מושלמת המספקת את  הגילוח הטוב ביותר עד כה, מבלי להתפשר על נוחות, שליטה והתאמה אישית.

על מנת להתמודד עם אזורים מאתגרים לגילוח, כגון הסנטר או הצוואר, או להתמודד עם אזורים בהם צומחות השערות בכיוונים  שונים, והתמודדות עם הצורך לעיתים קרובות, לעבור במהלך הגילוח מספר פעמים על אותו האזור, דבר הגורם  לרגישות וגירוי בעור.

סדרת 9000 בעלת הטכנולוגיה הייחודית Contour Detect,עוקבת ביעילות אחר קווי המתאר של הפנים ומעניקה לגברים את הגילוח הטוב ביותר אי פעם, במעבר אחד פשוט.

שלושת ראשי המכונה הגמישים, הפועלים כל אחד באופן עצמאי,  נעים בשמונה כיוונים שונים  ומאפשרים גילוח טוב יותר לכל חלקי הפנים והצוואר.. מערכת הסכינים הייחודית מעניקה גילוח של 20 אחוזים יותר שערות בפעילות גילוח אחת, לגילוח יעיל ומהיר יותר.

כמו כן, סדרת מכונות הגילוח 9000  של פיליפס כוללת מערכת  סכיני V-Track, אשר לוכדת את השערה במיקום קרוב יותר לעור, לגילוח החלק ביותר.

לאלו המעדיפים גילוח רטוב או לאלו המעדיפים גילוח יבש, משולבת סדרת 9000  של פיליפס בטכנולוגיית האיטום AquaTec המאפשרת בחירה בין  בין גילוח "יבש" ומהיר לבין גילוח "רטוב" עדין ומרענן בשילוב ג'ל או קצף גילוח.

2 הדגמים המובילים בסדרת המכונות החדשה כוללים אפשרות בחירה בין 3 הגדרות להתאמה אישית של הגילוח לצרכי המשתמש. ניתן לבחור בין תוכנית לעור רגיש המאפשרת גילוח עדין ועם זאת יסודי, תוכנית לגילוח יומיומי יעיל ומהיר או לחילופין תוכנית מהירה המאפשרת גילוח זריז יותר לחיסכון בזמן. 

הדגם המוביל את הסדרה, כולל גם מתקן שטיפה Pro SmartClean, אשר מבצע ניקוי יסודי של המכונה כולל שימון וייבוש הסכינים, לשמירה על תוצאות מיטביות לאורך זמן.

המכונות מצוידות בסוללת Li-Ion איכותית המאפשרת 50 דקות של גילוח אלחוטי רציף לאחר שעה אחת בלבד של הטענה. טעינה מהירה של 3 דקות מספיקה לגילוח אחד מלא. כל דגמי סדרת 9000  מתוכננים לפעול רק במצב אלחוטי על מנת להבטיח בטיחות הפעלה בסביבה רטובה.

אילת ברגילובסקי, מנהלת שיווק תחומי טיפוח ובריאות בפיליפס מוצרי צריכה : "אחוז המשתמשים במכונות גילוח בארץ עומד על כ-45% מהגברים והוא כמעט פי 3 מהממוצע העולמי. הסיבה העיקרית לכך היא שבישראל אוכלוסייה דתית גדולה שנמנעת משימוש בתער ומוצאת במכונת גילוח פתרון שהוא גם נוח וגם מאושר מבחינה הלכתית. סיבה חשובה נוספת היא השירות בצה"ל, מכיוון שחיילים רבים מוצאים את מכונת הגילוח פרקטית יותר בתנאי שטח וממשיכים להשתמש בשיטה זו גם לאחר תום השירות שלהם".

את סדרת מכונות הגילוח 9000 של פיליפס ניתן להשיג ברשתות שקם אלקטריק, מחסני חשמל, אייס, טרקלין חשמל, א.ל.מ, דיוטי פרי וחנויות החשמל המובחרות

מחירים: 790-1990

קטלוג המוצרים המלא באתר www,philipscl.co.il

רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA) , הינה חברה העוסקת במגוון נושאים הנוגעים לבריאות ולסגנון חיים, ומתמקדת בשיפור חייהם של בני האדם באשר הם באמצעות חידושים בתחומי הבריאות, מוצרי צריכה והתאורה. מטה החברה ממוקם בהולנד . בשנת 2013 הציגה החברה מחזור מכירות של  23.3 מיליארד אירו, והיא מעסיקה למעלה מ- 113,000 עובדים , ומכירות ושירותים בלמעלה מ- 100 מדינות ברחבי העולם. פיליפס הינה מובילה עולמית בטיפול קרדיולוגי, טיפול חירום ופתרונות בריאות ביתיים. כמו כן פיליפס מספקת פתרונות תאורה חסכוניים באנרגיה ויישומי תאורה חדישים. לחברה מוצרים מובילים גם בתחום  מכונות גילוח לגברים ומוצרים בתחום בריאות הפה.

הכל אודות פיליפס ניתן למצוא באתר החברה: www.philips.com/newscenter