כותרות אחרונות
Search

פקונדו ארנה, כוכב הטלנובלות המצליח מגיע לישראל

יאיר דורי הפקות מציג: פקונדו ארנה חוזר לביקור בישראל!

לאחר הצלחה מסחררת בדרום אמריקה, פקונדו ארנה, כוכב הטלנובלות המצליח, עם להקתו The Blue Light Orchestra מגיע לישראל בחודש אוקטובר  הקרוב, עם המופע המוזיקלי "Salir a Tocar" (יוצאים לנגן)

אחרי הצלחה מסחררת בדרום אמריקה ולאחר שכבש את לב הצופים בטלנובלות רבות, פקונדו ארנה מגיע בחודש אוקטובר להופעה בישראל,  עם להקתו The Blue Light Orchestra. המופע המוזיקלי "Salir a Tocar" יעלה בבית החייל בתל אביב ב-21.10.15, ולאור הביקוש יתקיים מופע נוסף ב-22.10.15. כמו כן, יתקיים בתל אביב מפגש vip עם הכוכב.

המפיק יאיר דורי, מי שהביא אלינו לפני שנים רבות את האהבה אל הטלנובלות, מבטיח לכבוש את לבנו שוב עם המופע המוזיקלי "Salir a Tocar" (יוצאים לנגן) בכיכובו של פקונדו ארנה. במופע מבצע ארנה עם להקתו רפרטואר ממגוון של ענקים כמו: לד זפלין, רדיו הד, ג'ו קוקר  ונוספים.

pakundo 1

צילום : באדיבות יאיר דורי

פקונדו ארנה הוא נגן סקסופון מוכשר שמנגן ושר כבר שנים רבות ברחבי בואנוס איירס. השנה לקח ארנה את הקריירה המוזיקלית שלו צעד ענק קדימה, והוא מופיע בחודשים האחרונים ברחבי ארגנטינה בהצלחה מסחררת עם להקתו The Blue Light Orchestra.

ארנה שביקר כאן לאחרונה לפני 15 שנה  במסגרת  ויוה 2000 טקס "אוסקר הטלנובלות", קטף את פרס השחקן הטוב ביותר על תפקידו ב"בובה פראית," לצידה של נטליה אוריירו, טלנובלה שהפכה לקאלט וזכתה בפרס הטלנובלה הטובה ביותר באותה שנה.

ההופעות יתקיימו בבית החייל בתל אביב

תאריכים:

21.10.15- בשעה 21:00

 22.10.15 בשעה 21:00

מחיר כרטיס: החל מ- 200 ₪ ועד 350 ₪

מפגש VIP:  לרוכשים כרטיסים למופע בלבד 150 ש"ח

טלפונים ואתרים לרכישת כרטיסים:

תל אביב "איוונטים" – 9066*  ובאתר telaviv.yairdori.com

עדכונים נוספים ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של יאיר דורי

https://www.facebook.com/yairdori