כותרות אחרונות
Search

קבוצת המילטון תפתח בקרוב את חנות הקונספט הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל בדיזינגוף סנטר

מחממים מנועים !

קבוצת המילטון תפתח בקרוב את חנות הקונספט הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל בדיזינגוף סנטר

לקראת פתיחת החנות הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל, חושפת קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית היחידה בישראל של המותג שיאומי, את מיקומה המדויק של החנות, ומתחייבת למחיר תחרותי מאוד !

 

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל, חושפת הבוקר באופן רשמי כי ה  – Mi Store, חנות המותג הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל, שצפויה להיפתח בקרוב, תפתח בקניון דיזינגוף סנטר בת"א, צמוד לחנות Castro, סמוך  לשער 7.

 

מרבית המוצרים שיימכרו בחנות של שיאומי כבר הגיעו לישראל. מדובר בלמעלה מ – 100 מוצרים. את חלקם ניתן יהיה למצוא אך ורק בחנות של שיאומי ובאתר שיאומי ישראל. מוצרים אחרים ניתן יהיה להשיג גם ברשתות הגדולות ובנקודות מכירה רבות אחרות.

חנות בסין – צילום: יח"צ חו"ל

בימים אלה עומלים בחברת המילטון על הקמת החנות, בעלות המוערכת בכמיליון שקלים. חנה סלי, אדריכלית ומעצבת החנות אמרה כי, "בעיצוב החנות  רצינו ליצור אוירה מודרנית מחד, ושמירה על חמימות מסוימת מאידך, כזו שתזמין את הלקוח פנימה ותעניק לו אוירה נעימה ורצון לחלוק את החוויה שהחנות מייצרת".

 

סלי השתמשה במתכות בצבעי אפור, במעקות זכוכית ובריצפה אפורה, המעניקים לחנות אוירה מודרנית, הייטקיסטית, ומצד שני במשטחי תצוגה הבנויים מעץ. "בתכנון החנות נלקח בחשבון מגוון המוצרים שיש למותג תוך שמירה על קווי דמיון לקונספט העולמי והתאמה לנתוני השטח הקיים", מוסיפה סלי.

חנות בסין – צילום: יח"צ חו"ל

 

אייל אהרוני, מנהל רשת חנויות שיאומי בישראל, בחברת המילטון, אמר הבוקר: "אנו מתרגשים מאוד לקראת פתיחת חנות הקונספט של שיאומי.  חוויית המותג של חנויות שיאומי הינה ייחודית במינה, בין השאר, בזכות המגוון הרחב והייחודיות של המותג. אנו שמחים להביא את החוויה הזאת לצרכן הישראלי. החנות תציע מגוון רחב של מוצרי שיאומי, מסמארטפונים ועד גאדג'טים ייחודיים – כך שכל מוצר שתבחרו לרכוש, יהיה מוצר מנצח, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר".

 

אהרוני הוסיף: "חנות הקונספט של שיאומי בישראל תעמוד בסטנדרטים של שיאומי העולמית, ואנו פועלים לפי ההנחיות הבינלאומיות של המותג בכל העולם. מבחינת שיאומי, הקמת החנות בישראל חשובה מאוד והם מעורבים בכל פרט".

 

בקרוב יפורסם המועד הרשמי לפתיחת החנות.