כותרות אחרונות
Search

קבוצת "טופ מערכות" חתמה על הסכם לרכישת פעילות "ניפנדו" בישראל.

בתמונה ימין: גלעד הרעוז, מנכ"ל משותף "טופ מערכות", שמוליק מילנר, מנכ"ל משותף "טופ מערכות" – צילום: עופר עבודי

 

 

קבוצת "טופ מערכות" חתמה על הסכם לרכישת פעילות "ניפנדו" בישראל.

קבוצת "טופ מערכות", חברת תוכנה בולטת הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, הודיעה היום על רכישת פעילות "ניפנדו מערכת SAAS"  אשר מובילה את שוק האוטומציה של תהליכי רכש לתשלום בישראל ועל השימוש במותג "ניפנדו" בארץ.

 

"ניפנדו" מפתחת פתרונות ענן לייעול תהליכי רכש, ניהול שרשרת אספקה ותשלום לספקים בין תאגידים גדולים לבין הספקים שלהם. ההסכם יאפשר ל"טופ מערכות" להציע לפורטפוליו הלקוחות הישראלי שלה ערך מוסף באמצעות תהליכים כספיים יעילים יותר.

 

אמריקן אקספרס תשמור על הזכויות לטכנולוגיה ולמוצרים הגלובליים של "ניפנדו" מחוץ לישראל, ותמשיך לשלב את הטכנולוגיה במוצרי התשלומים B2B של אמריקן אקספרס, כפי שפורסם בינואר 2023.

 

כספקי תוכנה כשירות מובילים בישראל לביצוע עסקאות B2B בין תאגידים גדולים לספקים, פלטפורמת "ניפנדו" ניתנת לשילוב חלק במערכות ניהול משאבי ארגון (ERP) קיימות של לקוחות. ספקים בכל הגדלים יכולים לגשת לפלטפורמה באמצעות שילובים ל-ERP / חשבונאות, יישום לאתר, למכשירים ניידים או לדואר אלקטרוני.

 

בתמונה ימין: גלעד הרעוז, מנכ"ל משותף "טופ מערכות", שמוליק מילנר, מנכ"ל משותף "טופ מערכות" – צילום: עופר עבודי

 

באמצעות אוטומציה רובוטית, "ניפנדו" הופכת משימות חוזרות לאוטומטיות ובכך מצמצמת שגיאות ומקצרת זמני טיפול. הבקרות המתקדמות מאפשרות ביקורת על  טיפול במחלוקות וניטור הוליסטי של תאימות ברשתות ספקים נרחבות.

 

גלעד הרעוז, מנכ"ל משותף של טופ מערכות, הצהיר: "הרכישה מציבה אסטרטגית את טופ מערכות כספק עם ערך מוסף ללקוחות ישראליים המחפשים אופטימיזציה של תהליכים כספיים אל מול ספקים ולקוחות. לטופ מומחיות רבה בפיתוח מערכות לשיפור תהליכים ארגוניים, אנחנו סומכים שהצעת "ניפנדו" תשולב בצורה חלקה ותהפוך לעמוד תווך חזק בתיק ההצעות שלנו".

 

יכולותיהן המשולבות של "טופ מערכות" ונכסי "ניפנדו" בישראל יקבעו סטנדרט חדש לאוטומציה וניהול כספי בישראל.