כותרות אחרונות
Search

קבוצת פעמית סטור מחזקת את פעילות ה"חטיבה הירוקה"

קבוצת פעמית סטור מחזקת את פעילות ה"חטיבה הירוקה" בתחום הכלים המתכלים  ורוכשת את הפעילות של  חברת רעיונות ירוקים בע"מ !

 

קבוצת פעמית מרחיבה את פעילותה בתחום המוצרים המתכלים והאקולוגיים  ומגדילה את מגוון המוצרים "הירוקים" על יד רכישת פעילותה  השיווקית של רעיונות ירוקים/

 

 

חברת פעמית תבניכל שיווק בע"מ הינה חלק מקבוצת פעמית הכוללת את רשת החנויות פעמית סטור. החברה ומהווה את הזרוע הסיטונאית של הקבוצה במכירה ללקוחות  מוסדיים וקמעונאיים. 

 

ללקוחות קמעונאיים הכוללים חנויות מתמחות ורשתות המזון מספקת כלים חד פעמיים איכותיים  תחת המותג "תבניכל"   וללקוחות בשוק המוסדי הכוללים בתי מלון, מסעדות , תעשייה  ומספקת מוצרים מתכלים למטבח כ ONE STOP SHOP  הכולל אריזות , כלים חד פעמיים , ציוד משקי ומתכלים.

 

כחלק מאסטרטגיית פעמית  להרחבת התחום הירוק  ולחזוק מגוון המוצרים  בתחום הכלים האקולוגיים   רוכשת פעמית  באמצעות פעמית תבניכל שיווק את  פעילות חברת "רעיונות ירוקים"  .

 

רעיונות ירוקים הוקמה על ידי איתמר דניאלי בשלהי שנת 2007 מתוך אידיאולוגיה ואכפתיות סביבתית ומתוך רצון פנימי להביא לשינוי, ומתוך הבנה שיש חובה להמשיך ולספק את הצרכים , תוך הקטנה למינימום את הפגיעה  בסביבה  . רעיונות ירהינה חברה צעירה ודינמית המתמחה במתן פתרונות אקולוגיים שהם גם ייחודיים וגם איכותיים.    מוצרי החברה  כוללים כלים מעץ ומעלי דקל המיובאים מהמזרח , כלים מקנה סוכר   שקיות כותנה ויוטה ומתאימים לעסקים מתחום המזון וההסעדה, קד"ם, בתי מלון, חנויות בוטיק, חברות הייטק, מעצבים וחניות מתחום האופנה ובעצם לכל עסק שמבין את החשיבות הערכית, השיווקית והכלכלית שמוצרים ייחודיים, איכותיים ואקולוגיים חשובים עבורם.

 

רמי שר שלום מנכ"ל פעמית : "כחברה מובילה וחדשנית בתחום האירוח אנו מבקשים לחזק כל הזמן  את היצע ומגוון המוצרים  שהחברה מציעה לבחירת לקוחותיה.   מתוך ראייה סביבתית ומגמות השוק בתחום המוצרים הירוקים והמתכלים. פעמית  מרחיבה את ההיצע  בתחום  וככל שנזהה מוצרים  מתאימים  אנו נביא אותם ונרחיב את התחום.

 

כמובילי שוק אנו  מבינים את האחריות שלנו להביא  ולהגדיל את ההיצע  של המוצרים האקולוגיים לשוק הישראלי. במקביל לשיפור  האיכות  של המוצרים האקולוגיים , בשנים האחרונות.  והגברת  המודעות של חלק מהצרכנים לשימוש בכלים אלו יאפשר לנו להציע מוצרים איכותיים לא פחות מאשר המוצרים הסטנדרטיים הקיימים כיום בשוק ואנו מאמינים כי בדרך זו נוכל להוביל לשינוי צריכה אמיתי בשוק. 

 

רכישת הפעילות של רעיונות ירוקים מחזקת את ה"חטיבה הירוקה" של פעמית שהינה היום הספקית הגדולה בענף  ומספקת מגוון כלים חד פעמיים רחב   מחומרים אקולוגיים כגון קנה סוכר  PLA ועלי דקל טבעיים אשר מתכלים בקומפוסט 

 

 אנו מאמינים כי תהליך זה של רכישת הפעילות השיווקית של רעיונות ירוקים ושילוב הכוחות יביאו להגעה לנקודות מכירה נוספות ,  לשיפור השירות , הזמינות  הלוגיסטית  , וישפר מאד את הגדלת הערך אותו אנו נותנים ללקוחותינו .

 

החברה מאמינה שמגוון המוצרים הגדול של המוצרים המתכלים  יאפשר לצרכנים הפרטיים  בפעמית סטור,  הקמעונאיים והמוסדיים  באמצעוות פעמית תבניכל   לקבל   את מגוון הפתרונות המלא בתחום האירוח."