כותרות אחרונות
Search

רוברט קרומיניס אומן ואגדה בתעשיית עיצוב השיער עם הקו העיצובי של פול מיטשל יגיע למופע חד פעמי בישראל

 מותג טיפוח השיער "פול מיטשל"  יארח בישראל את מעצב השיער האגדי הבינלאומי רוברט קרומינס

רוברט קרומיניס אומן ואגדה בתעשיית עיצוב השיער  מי שמוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל מעל 30 שנה מהווה השראה למעצבי שיער ברחבי העולם יגיע למופע חד פעמי בישראל ויעניק למעצבי שיער ישראלים השראות, טיפים וטכניקות

אירוע הגאלה בישראל יערך  ב 19.2, באוניברסיטת תל-אביב, לכ 1,000 מעצבי שיער מובילים בארץ.

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל,  יארח  בישראל  את מעצב השיער האגדי הבינלאומי רוברט קרומיניס, מי שמוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל מעל 30 שנה ומהווה השראה למעצבי שיער ברחבי העולם.  קרומיניס, משמש כיום כמעצב הקריאטיבי – האומנותי העולמי, שמוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל.

  

צילום: יח"צ פול מיטשל

רוברט קרומינס הוא מעצב שיער ממוצא סקוטי הנחשב לאגדה בתעשיית עיצוב השיער העולמית. הוא בעלים של רשת מספרות מצליחה בארה"ב: בסאן דייגו, בלאס וגאס, ובטולסה ונחשב בקהילה המקצועית בעל ידע, וניסיון מקצועי עם כריזמה רבה ומהווה השראה, ומודל לחיקוי למעצבי שיער ברחבי העולם.

 הוא מוביל טרנדים בעיצוב שיער תחת המוטו "אם אני יכול לעשות את זה – גם אתם יכולים". הוא רכש לעצמו מוניטין בינלאומי כאישיות מובילה בעולם השיער העולמי ששווה לעקוב אחרי פעילותה.

 יש לו מוניטין בינלאומי כאישיות בעולם השיער ששווה לעקוב אחר פעילותה. הוא משתתף בארה"ב וברחבי העולם באירועי מדיה, ומופעי/תערוכות לעיצוב שיער .

רוברט קרומינס נולד בגלזנו למשפחת מסעדנים, עבד כברמן ותמיד נתפס כשונה.  בגיל 24 הוא הבין שהוא צריך לעשות שינוי, נסע ללונדון ומשם לארה"ב עם 200$ בכיס. שהגיע לארה"ב נרשם ללימודי ספרות ומשם הכל היסטוריה.

רוברט נחשב לאמן אגדתי סמל בתעשיית האומנות החדשנית והאסטרטגית המוכחת ומשמש כאיקון בתעשיית עיצוב השיער ומשמש השראה למעצבי שיער ברחבי העולם, "המוח שלו חד כתער בעל יכולות עסקית ראשונה במעלה ועם הצלחה חסרת פשרות" חשוב לו להיות נאהב, חשוב שלמעצב יהיה לב פתוח לדעתו מעצבי השיער צריכים את האהבה יותר מאשר הלקוחות שלהם. רוברט הוא איקון אופנה ומתלבש כמו שמתלבש כדי למשוך תשומת לב תמיד יהיה עם כובע מעניין הכובע הוא חלק ממנו בלי כובע הוא מרגיש בתחפושת. הוא טס ברחבי העולם כדי להעביר את משנתו. "כאשר פול מיטשל בחר בי הוא ראה בי משהו שאני עדין לא ראיתי, שפגשתי את פול מיטשל בפעם הראשונה זה היה כמו לפגוש את ישו הוא גרם לי להאמין בעצמי, הוא הגיבור שלי"

צילום: יח"צ פול מיטשל

הוא פתח את המספרה הראשונה שלו לפני 20 שנה ויש לו כיום 8 מספרות ברחבי העולם, חשוב לי לעבוד 3-4 ימים בשבוע כדי להרגיש את הלקוחות וכאשר אני שוכר אנשים לעבודה חשוב לי האהבה האמביציה שלהם.

במהלך חודש פברואר יערכו שני אירועים ב – 19-20 לחודש, בהם יתארח רוברט קרומיניס.

האירועים יחולקו לשניים: האירוע הראשון: ב 19.2  הוא  ערב גאלה מפואר,  הכולל ארוחת ערב והדגמה מקצועית של האורח. ההדגמה כוללת: גזירה, צבע, ועיצוב שיער.  

החלק השני של הביקור שיתקיים ב – 20.2 תכלול סדנת עבודה אישית של רוברט קרומיניס – עם קבוצה מצומצמת של עד 25 מעצבי שיער, שיזכו לסדנא אישית שבה הוא יעביר את הידע שלו בתחום הגזירות, הכימיה, והסטיילינג.